Problem z misja z terorystami w samolocie

Rozmowy związane Emergency 4 Global Fighters For Life.

Problem z misja z terorystami w samolocie

Postautor: Ludwiczek » 22 maja 2006, 18:30

Wie ktos moze jak przejsc misje z terorystami w samolocie. Nie mam pojecia od czego zaczac. Co nie zrobie zawsze samolot wybucha w powietrze. Pomocy!!! Jest technik ktorym trzeba odlaczyc cysterny od samolotu ale gdy nim podbiegam to go zaraz zabijaja. gdy zaczna snajperem rozwalac terorystow to za chwile wybucha samolot. Nie mam pojecia jak to zrobic.
Ludwiczek
 

Re: Problem z misja z terorystami w samolocie

Postautor: Gość » 22 maja 2006, 18:59

Ludwiczek pisze:Wie ktos moze jak przejsc misje z terorystami w samolocie. Nie mam pojecia od czego zaczac. Co nie zrobie zawsze samolot wybucha w powietrze. Pomocy!!! Jest technik ktorym trzeba odlaczyc cysterny od samolotu ale gdy nim podbiegam to go zaraz zabijaja. gdy zaczna snajperem rozwalac terorystow to za chwile wybucha samolot. Nie mam pojecia jak to zrobic.

Jak narazie to doszedlem do tego ze trzeba negocjatorem zagadac kolesi przed samolotem i wtedy odlaczyc cysterny technikiem. Pozniej ich zabijam ale nie wiem co zrobic z tymi z samoloty. Pomocy!!!
Gość
 

Postautor: Ford » 22 maja 2006, 19:04

Robisz tak - Snajperem ustawiasz się za czerwoną linią tam pomiędzy tymi dwoma samochodami nad tymi dwoma terrorystami i zdejmujesz ich, teraz technikiem odłączasz te dwa samochody i sanitariuszami zabierasz tego co leży koło schodów i lecz go lekarzem i do szpitala polowego z nim. Bierzesz policjantem flasha i wrzucasz go do samolotu, jak wybuchnie (flash) to wchodzisz i zgarniasz kolesia przy wejściu, w tym momencie drugi rzuca granat, a Ty już musisz wyjść tym policjantem z samolotu zanim on to zrobi, teraz wjeżdżasz wozem opancerzonym przed samolot, przed jego przód, w tym momencie samolot wybucha, podjeżdżasz dwoma strażami i go gasisz, a z przodu samolotu wychodzi taki chłopek i po to tam ten samochód opancerzony ma stać żeby w niego strzelał, a nie np. w straż lub mógłby uciec poza mapę. Teraz snajperem go zdejmujesz (możesz aresztować, ale będzie stawiał opór i może Ci zranić policjanta), ja go zastrzeliłem. Bierzesz gliniarzem flasha i wchodzisz do samolotu i rzucasz go tam koło tego terrorysty co został, aresztujesz go i wychodzisz (nie przejmuj się, ze samolot się pali to Ci nie zaszkodzi) i do wozu z nim, teraz podjedź szpitalami polowymi i strażakami wynoś rannych, lekarz ich bada przez chwile i sanitariuszami go do wozu i tak wszystkich którzy są ranni, w tym czasie gasisz ciągle samolot. Potem wyprowadź wszystkich niezranionych z samolotu.
Misja się zakończy gdy:
Wszystkie pożary zostaną ugaszone.
Wszyscy zakładnicy znajdą się poza samolotem.
Wszyscy ranni lub nieżywi znajda się w szpitalach polowych.





Zawsze możesz negocjować, ale oni coś tam po niemiecku paplali to ja zrobiłem to po swojemu :wink:
Awatar użytkownika
Ford
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 152
Rejestracja: 14 maja 2006, 18:41
Lokalizacja: Knurów . . . . Posty: 16791

Postautor: Gość » 23 maja 2006, 14:27

Dzieki wielkie. Wszystkie misje szly mi dobrze a na tej zaciolem sie na 2 dni. Dzieki za pomoc.
Gość
 


Wróć do Emergency 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron