Emergency 4 problem

Rozmowy związane Emergency 4 Global Fighters For Life.

Emergency 4 problem

Postautor: Rudy529 » 23 paź 2012, 10:17

Siema, po długim czasie i mi sie coś przytrafiło niemiłego, chciałem grać w większej rozdzielczości w Emergency 4 wiec w edytorze ustawiłem na najwyższą rozdzielczość, zakończyło się to tak że w połowie monitora miałem dolny pasek z Emergency 4 z properties etc. wyłączyłem, poprosiłem Roberta o przesłanie configu, nie zadziałało, znalazłem stary config, nie zadziałało, odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz, tym razem włącza się i od razu gaśnie ekran edytora, uruchamiam w trybie zgodności z windows XP SP3 i działa tyle że mam podstawową wersje PL Moda bez dodatków oraz nie ma drugiej wersji PL Mod tzw kopi bezpieczeństwa w tym samym folderze Mod , po prostu nie widać na opcjach wyboru modyfikacji. Ponadto podczas uruchamiania Emergency 4 wyświetla się tryb administratora pomimo tego że nie jest zaznaczone że ma się z nim uruchamiać. Jeżeli tego nie wyłączę to nie dam rady zrobić PL Mod do końca, tam była mapa prawie skończona a obecnie tylko działa mapa która jest w 40% ;/

Jakieś rozwiązania?

Wcześniej działało w trybie zgodności ale tryb administratora się nie włączał -.-
Awatar użytkownika
Rudy529
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2028
Rejestracja: 02 lip 2009, 17:36
Lokalizacja: Marki
Pochwały: 94

Re: Emergency 4 problem

Postautor: PolMed » 23 paź 2012, 12:00

też miałem ten sam problem, i to kilka razy. Dlatego w ogóle już nie ruszam ustawień rozdzielczości. Mnie pomogło odinstalowanie programem usuwającym pozostałe pliki z rejestru (ja mam Revo Uninstaller Pro). Przed usunięciem zrobiłem paczkę z PL Moda ze zmianami jakie sobie wprowadziłem, potem odinstalowałem paczki, i usunąłem Em4 przez Revo. Po ponownym zainstalowaniu Em4 i paczek wszystko było ok :)
Student Uniwersytetu Medycznego w Lublinie - Ratownictwo Medyczne - I rok

Mój temat z przeróbkami: viewtopic.php?f=17&t=6104
Awatar użytkownika
PolMed
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2012, 18:21
Lokalizacja: Radom/Lublin
Pochwały: 5

Re: Emergency 4 problem

Postautor: Rudy529 » 23 paź 2012, 12:13

Okej spróbuje i podam rezultat. Ten program ma wolną licencję i jest po Polsku?
Awatar użytkownika
Rudy529
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2028
Rejestracja: 02 lip 2009, 17:36
Lokalizacja: Marki
Pochwały: 94

Re: Emergency 4 problem

Postautor: COMMANDER » 23 paź 2012, 12:14

ewentualnie ccleanerem jest darmowy i po polsku.
Żywa Legenda Tego Forum
Awatar użytkownika
COMMANDER
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 3208
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:47
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 135

Re: Emergency 4 problem

Postautor: WojteQ » 23 paź 2012, 12:54

Mi wczoraj pomogła zmiana kabla :) VGA już nie dawał rady więc przepiąłem na HDMI i e4 już ładnie śmiga i się dopasowało do monitora :P
" Śubmeś > iśtjudi "
Awatar użytkownika
WojteQ
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 1825
Rejestracja: 19 lis 2008, 19:47
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 53

Re: Emergency 4 problem

Postautor: HatorEM » 23 paź 2012, 19:14

Tutaj to zmiana kabla nic nie da. Po prostu mod był zaczęty na innej konfiguracji i to pewnie dlatego, że nie był skończony edytor go nie widzi wg nowych ustawień. Może trzeba powrócić do poprzedniej rozdzielczości i sprawdzić, jaki będzie efekt? Jeżeli masz możliwość, to spróbuj sprawdzić pod XP.
Gra nie jest nowa, więc trudno przewidzieć, jak się zachowa, do tego na zupełnie innym systemie.

Zastanowiła mnie jeszcze jedna rzecz. Piszesz, że nie widać PLmoda, ani jego kopii bezpieczeństwa. Oba pliki masz w folderze MODS? Reinstalacja nie powinna kasować modów. Wiem, bo sam instalowałem grę pod Win7 w folderze, w którym była gra. Ustawienia i mody zostały. Nie wiem jak wygląda sprawa z edytorem, bo go nie używam. Tak więc, być może powodem tego, że edytor nie widzi moda jest to, że trzeba ten mod ponownie wczytać pod tą nową instalację, którą przeprowadziłeś.
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Re: Emergency 4 problem

Postautor: Rudy529 » 28 paź 2012, 11:16

Sprawdziłem sposób usunięcia Emergency 4 oraz wpisu z rejestru, nadal nie widać jednego folderu PL Moda tego głównego ale tym razem mogę uruchomić grę bez włączania jej w trybie zgodności. Kurcze nie wiem o co chodzi ;/
Awatar użytkownika
Rudy529
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2028
Rejestracja: 02 lip 2009, 17:36
Lokalizacja: Marki
Pochwały: 94

Re: Emergency 4 problem

Postautor: HatorEM » 28 paź 2012, 23:45

Nie wiem, po co mieszać do tego pliki rejestru. Skoro jednak coś tam grzebałeś, to pewnie z tego powodu masz to, co masz. W normalnym wypadku raczej nic by się nie mogło takiego stać. A próbowałeś korzystać z opcji uruchamiania poprzedniej wersji? Coś takiego jest w Win7.
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48


Wróć do Emergency 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron