Problem z instalacją

Rozmowy związane Emergency 4 Global Fighters For Life.

Problem z instalacją

Postautor: michalos1 » 29 paź 2012, 22:31

Otóż zakupiłem sobie używaną grę na Allegro i zechciałem ją sobie zainstalować. Niestety nie mogę tego zrobić. Gdy wkładam płytkę do napędu nie odpala mi się autorun a z napędu wydobywają się dziwne dźwięki jak buczenie i zgrzytanie. Gdy wchodzę przez mój komputer wyskakuje mi że program mój komputer przestał działać. Z innymi płytami nie ma problemu. Bardzo chciałbym sobie pograć w tę grę więc proszę Was o pomoc. Mam nadzieje że mi pomożecie. Pozdrawiam Michał.
michalos1
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2012, 21:27

Re: Problem z instalacją

Postautor: waldekpolkowice » 29 paź 2012, 22:37

Płyta prawdopodobnie jest uszkodzona*. Ew. w moim komputerze daj PPM i uruchom jako admin :D
Najlepszą niespodzianką jest brak niespodzianek
MAM NOWE GG. MOJE GG - 47676401
Facebook Waldemar Szańkowski
Awatar użytkownika
waldekpolkowice
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1958
Rejestracja: 01 lip 2011, 19:18
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 65

Re: Problem z instalacją

Postautor: slave99 » 29 paź 2012, 22:53

michalos1 pisze:Otóż zakupiłem sobie używaną grę na Allegro i zechciałem ją sobie zainstalować. Niestety nie mogę tego zrobić. Gdy wkładam płytkę do napędu nie odpala mi się autorun a z napędu wydobywają się dziwne dźwięki jak buczenie i zgrzytanie. Gdy wchodzę przez mój komputer wyskakuje mi że program mój komputer przestał działać. Z innymi płytami nie ma problemu. Bardzo chciałbym sobie pograć w tę grę więc proszę Was o pomoc. Mam nadzieje że mi pomożecie. Pozdrawiam Michał.

Rozumiem, że nie masz drugiego napędu w komputerze?
Czy masz w domu drugi komputer? Jeśli tak, spróbuj na nim uruchomić płytę, nawet jeśli nie będziesz na nim grał. Jeśli płyta nie zadziała, będziesz miał pewność, że wina leży po stronie nośnika. Jeśli natomiast uda Ci się ją uruchomić, możesz zrobić obraz płyty i wtedy przenieść np. na pendrive'ie na drugi komputer.
Awatar użytkownika
slave99
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 284
Rejestracja: 19 mar 2005, 09:47
Lokalizacja: Wadowice / Kraków
Pochwały: 4

Re: Problem z instalacją

Postautor: michalos1 » 29 paź 2012, 22:58

Komputer drugi mam... z niedziałającym napędem. Pożyczę jednak od babci.
Dziękuje za pomoc.
michalos1
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2012, 21:27


Wróć do Emergency 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości

cron