FreePLay problem z mapą.

Rozmowy związane Emergency 4 Global Fighters For Life.

FreePLay problem z mapą.

Postautor: MarcinR730 » 09 lis 2013, 15:11

Witam więc tak jakiś czas temu uruchomiłem edytor (ja głupi :evil: ) i chciałem sobie zobaczyć jak to działa otworzyłem mapkę z freeplay coś się tam pobawiłem a potem wyłączyłem, następnego dnia gdy chciałęm sobie zagrać w wolną rozgrywkę okazało się że mapki nie ma poprostu są te kwadraciki z edytora? i moje pytanie czy da się to jakoś naprawić? bardzo mi na to zależy. Dodatkowo napisze żę free play na Pl modzie 0.99.1b działa bez problemu ale jeśli chce sobie zagrać na oryginalne to niestety mapka nie działa ? Po innych grach w których coś tam tworze domyślam się że usunołem obiekty z mapy a następnie ją zapisałem :? Czyli domyślam się że muszę sobie skombinować nowy plik mapki?? a jeżeli tak to czy można go gdzieś pobrać mógł bym zrobić reinstalla ale gre mam od kolegi więc musiał bym ją pożyczyć, mooże jest gdzieś w sieci jakiś backup? sam szukałem ale nie znalazłem może ma ktoś takowy podesłać byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam!
MarcinR730
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2013, 14:57

Re: FreePLay problem z mapą.

Postautor: 0202prezesmaciek » 09 lis 2013, 15:37

tzn bawiłeś się w mapce w modzie czy na oryginalnej grze
Jeśli w modzie - to wystarczy wejść w .../emergency4/mody/[mod]/maps/ ... i kasujesz plik mapy
jeśli w oryginalnej grze - reinstal
Maciex

Zakończyłem prace nad B-B mod.
Obecnie: obijam się.
0202prezesmaciek
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 676
Rejestracja: 05 cze 2010, 14:26
Lokalizacja: częstoooooochowa
Pochwały: 18

Re: FreePLay problem z mapą.

Postautor: MarcinR730 » 09 lis 2013, 15:40

Niestety ale w oryginalnej grze ;/ no nic dzięki za fatygę.
MarcinR730
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2013, 14:57

Re: FreePLay problem z mapą.

Postautor: koalas11231 » 14 lis 2013, 19:52

Mogę Ci wysłać oryginalną mapkę, nie musisz reinstalować
koalas11231
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 656
Rejestracja: 09 kwie 2012, 07:18
Lokalizacja: WROCŁAW
Pochwały: 15


Wróć do Emergency 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości