Emergency 4 - Newsy

Rozmowy związane Emergency 4 Global Fighters For Life.

Emergency 4 - Newsy

Postautor: slave99 » 15 lut 2006, 21:06

Witam!
W tym temacie będę zamieszczał aktualne newsy na temat EMERGENCY 4. Na początek tłumaczenie tekstu z oficjalnej strony EMERGENCY 4 www.emergency4.de z działu "ENTWICKLER-NEWS".

Drodzy fani EMERGENCY!
W tych dniach osiągnęliśmy status "Feature Complete". To znaczy, że EMERGENCY 4 jest teraz kompletne i sprawdzamy wszystkie nowe funkcje, wszystkie nowe misje, tryb multiplayer , wszystkie nowe efekty fizyczne w końcowych testach i możemy je "delikatnie podszlifować". Intensywnie i dokładnie zrobimy to w najbliższych tygodniach. Wiemy, że EMERGENCY nie przez jednowymiarowe, nudne skrypty "schodzi", lecz jesteśmy przekonani, że nasi wielbiciele oczekują od nas czegoś więcej: coraz bardziej pasjonujących symulacji katastrof i scenariuszy z wypadkami bliskich rzeczywistości.

Jestem pewny, że dostarczymy najlepsze EMERGENCY, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. I jestem zadowolony, że tak wspaniały zespół stoi obok mnie, ponieważ czuję, że każda z jego specjalnych funkcji w tej dużej operacji zostanie należycie wykonana, gra więc zostanie stworzona najlepiej, jak technicznie jest to możliwe.

Cieszymy się z wielokrotnego wsparcia, z zachęty i wniosków racjonalizatorskich, które otrzymujemy od społeczeństwa. To daje nam całą energię, która jest niezbędna, aby za każdym razem znowu dobrze przetrwać męczącą fazę główną. Dlatego chciałbym w imieniu całego teamu serdecznie podziękować za wierność wszystkim wielbicielom, którzy są z nami od wersji do wersji. Szczególne podziękowanie dla wszystkich, którzy są czynni na licznych forach oraz w dziale o modach i wspomagają w ten sposób EMERGENCY.

Poinformujemy na tej stronie o postępach w pracach nad produktem i mamy nadzieję, że dzięki temu, Ci, którzy są zainteresowani EMERGENCY, jeszcze szybciej i prościej otrzymają najnowsze informacje z pierwszej ręki.

Ralph Stock
rs@sixteen-tons.de
Awatar użytkownika
slave99
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 284
Rejestracja: 19 mar 2005, 09:47
Lokalizacja: Wadowice / Kraków
Pochwały: 4

Postautor: Radek_1 » 15 lut 2006, 22:49

W sumie nic ciekawego nie napisali. Jedyne, warte uwagi jest to, że nam podziękowali ;)
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: slave99 » 16 lut 2006, 11:02

Tym razem tłumaczenie info o grze, również z oficjalnej strony gry.

Emergency 4 jest urozmaiconym zestawem strategii czasu rzeczywistego i wiernej symulacji rzeczywistości. Gracz przejmuje rolę kierownika fikcyjnej organizacji prowadzącej akcje ratunkowe oraz ochronę przed katastrofami, dysponuje mnóstwem pojazdów ratunkowych i personelu z zakresu straży pożarnej, pogotowia ratunkowego, policji i technicznych sił pomocniczych.

Po raz pierwszy w historii serii Emergency wszystkie misje kampanii w nieskończonej grze toczą się w żywym mieście z niemal nieskończoną liczbą operacji i zadań. Za pomocą tego zostaje stworzony element łączący poszczególne operacje. Gracz wypracowuje sobie budżet i niezbędne założenia dla najbliższych misji. Na okrągło towarzyszy płynna zmiana dnia i nocy i ciągle zmieniające się warunki atmosferyczne, gracz reaguje na mnóstwo stale rozwijających się dynamicznie zdarzeń.

Znajdą się również nowe, spektakularne operacje za granicą: na Antarktydzie i Bliskim Wschodzie, które postawią gracza przed zupełnie nowymi wyzwaniami. Różnorodność i bogactwo 20 odmiennych misji określa po raz kolejny standard dla gatunku. Scenariusze sięgają od medycznych, nagłych potrzeb z wypadkami drogowymi i pożarami do trzęsienia ziemi i powodzi.

Czy to teraz, czy później, w ratowaniu rannych w potrzebie, zwalczaniu ognia, zapobieganiu aktom terroru i rozpoznawaniu lub wprowadzaniu właściwych środków zaradczych przez gracza w różnych katastrofach pomoże motto "Chroń życie!" graczu zawsze na pierwszym planie. Przede wszystkim przez to Emergency 4 różni się od nieomal wszystkim innych strategii czasu rzeczywistego. Dodatkowo tryb multiplayer i ulepszone sterowanie podniosą wartość produktu.
Awatar użytkownika
slave99
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 284
Rejestracja: 19 mar 2005, 09:47
Lokalizacja: Wadowice / Kraków
Pochwały: 4

Postautor: Gość » 20 lut 2006, 00:58

Jestem iekaw kiedy oddadza demko do wyprubowania i mam nadzieje ze to nie bedzie pierwsza runda bo malo co mozna w tedy sprawdzic
Gość
 

Postautor: sebacyw » 20 lut 2006, 12:07

a oto nowe fotosy z gry
Obrazek
Obrazek
oceniajcie
Moje zdjecia lotnicze na
Photo-EPBY
Jp.net
>
My gg->9549624
Awatar użytkownika
sebacyw
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 784
Rejestracja: 30 gru 2005, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 5

Postautor: Mara » 20 lut 2006, 15:47

Nawet fajne ale ta policja jakaś taka niebieska troche dziwna walołbym tą zieroną z em 3
Mara
 

Postautor: _maroko.nine.one » 20 lut 2006, 16:00

Gość pisze:Jestem iekaw kiedy oddadza demko


Kto nie jest ciekawy :D ?

Co do zdjęć to to z wypadkiem jest już dość stare, a z pożarem widziałem wczoraj :D . Zauważcie, że na zdjeciu z pożarem węże są podłanczane do wozów strackich.

ps. Mój tysięczny post :D .
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: --Krzysiek-- » 21 lut 2006, 11:35

Nowe fotosy
Obrazek

Obrazek

:D :D
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1129
Rejestracja: 20 sty 2006, 21:30
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 10

Postautor: sebacyw » 21 lut 2006, 12:35

zdaje się że den screen to jest ze samouczka
w emergency 2 tesz był podobny samouczek
a te zdjęcie na lotnisku to widziałem już około 5 dni temu
Moje zdjecia lotnicze na
Photo-EPBY
Jp.net
>
My gg->9549624
Awatar użytkownika
sebacyw
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 784
Rejestracja: 30 gru 2005, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 5

Postautor: --Krzysiek-- » 22 lut 2006, 11:45

samouczek raczej nie to bardziej napad na bank z tyłu jest ranny a w samouczku nie ma rannych tylko są roboty zastępujące ich :D :D
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1129
Rejestracja: 20 sty 2006, 21:30
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 10

Postautor: sebacyw » 22 lut 2006, 14:07

heh
napad na bank to mi nie wygląda bo po co by kolczatke rozkładali lub po co węrze do chydrantów podłanczają
i po jakiego grzyba miała by byc tam telewizja :D
Moje zdjecia lotnicze na
Photo-EPBY
Jp.net
>
My gg->9549624
Awatar użytkownika
sebacyw
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 784
Rejestracja: 30 gru 2005, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 5

Postautor: --Krzysiek-- » 22 lut 2006, 14:22

Dowiemy sie jak wyjdzie emergncy4 :D
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1129
Rejestracja: 20 sty 2006, 21:30
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 10

Postautor: sebacyw » 22 lut 2006, 14:57

hehe
też racja
jak by było więcej zdjęć to bym się bardzie dowiedzieli
ah
czuje sie jak bym był na czacie
to do roboty i szukać nowych fotek :wink:
Moje zdjecia lotnicze na
Photo-EPBY
Jp.net
>
My gg->9549624
Awatar użytkownika
sebacyw
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 784
Rejestracja: 30 gru 2005, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 5

Postautor: --Krzysiek-- » 22 lut 2006, 21:58

Obrazek

Oto okładka do em4 :D :D
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1129
Rejestracja: 20 sty 2006, 21:30
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 10

Postautor: Chudy » 23 lut 2006, 09:56

No, no zapowiada sie calkiem fajnie :D Wreszcie zrobili min. weze podlaczane do samochodow...... Teraz tzreba tylko czekac na premiere i zbierac pieniadze ::D:D:D:D
"Run, live to fly, fly to live"
Awatar użytkownika
Chudy
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 550
Rejestracja: 15 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Trzemeszno
Pochwały: 2

Następna

Wróć do Emergency 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron