Emergency 4 - Newsy

Rozmowy związane Emergency 4 Global Fighters For Life.

Postautor: Gość » 15 maja 2006, 20:29

Ja tez popieram, nie dzieciom neostrady ^^^^^^ :roll:
Gość
 

Postautor: sebacyw » 15 maja 2006, 21:00

a ja nie popieram bo mam 14 :P
to może od 14 :mrgreen:
Moje zdjecia lotnicze na
Photo-EPBY
Jp.net
>
My gg->9549624
Awatar użytkownika
sebacyw
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 784
Rejestracja: 30 gru 2005, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 5

Postautor: Zari » 15 maja 2006, 21:08

dla jasności dzieckiem neostrady może być równie dobrze 8 latek jak 20 latek i to zależy tylko od kultury osoby piszącej więc limity powinny być najwyżej na IQ
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: McMac » 15 maja 2006, 21:58

Ja mam jak sebacyw 14, staram się nie zakłucać życia forum, ale,

Zari pisze:naucz sie czytac kilka tematow niżej jest temat w którym jest że prace trwają żeby nie wydawac 50% spolszczenia tylko odrazu 99%


Sądząc po tym poście niezbyt mi to wychodzi. Sory.
Lista userów, którzy mnie bardzo wkurzyli: Jur11, misiorek87, Krycha17, Oskarritos, kotek24, Fire998, kewin001, max, Kaczuszka123, grota112, ponti66, roland, lbala18...
Chcesz się dopisać?
"Nie szukajcie a nie znajdziecie"
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

Postautor: Radek_1 » 15 maja 2006, 23:32

Póki co najbardziej niewłaściwe zachowanie pokazał tutaj Parkour swoim ordynarnym językiem. Zwracaj uwagę, ale kulturalnie. Nie daj się ponosić emocją.
To jest tak na zamknięcie tematu. Proszę nie pisać kolejnych postów z tą sprawą.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: --Krzysiek-- » 17 maja 2006, 16:56

www.topware.pl w planie wydawniczym na przzedostatnim miejscu jest EMERGENCY 4 :D
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1129
Rejestracja: 20 sty 2006, 21:30
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 10

Postautor: Pedros » 01 cze 2006, 17:17

Witam!
Nie wiem gdzie umieścić ta uwagę więc zdecydowałem tutaj:

Bardzo się cieszę że powstał dział "pojazdy" dla E4, ale:
- w opisie drugiego pojazdu jest napisane,że można przyłączyc do niego węże hudrauliczne tymczasem węże hydrauliczne to przewody przeprowadzające po dużym ciśnieniem olej do takich urządzeń jak, np. rozpieraki czy nożyce.
Węże które w grze E4 można podłączyć do tego pojazdu to węże tłoczne lub po prostu (choć troche błędnie) węże gaśnicze.

No i oczywiście nie jest to "wóz hudrauliczny" tylko tak na prawdę GBA czyli pojazd gasniczy z autopompą.

Pozdrawiam,
[/b]
Pedros
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2006, 17:08

Postautor: sebacyw » 01 cze 2006, 17:46

dzięki za tak skomplikowaną uwage ale my tez się znamy ;)
Moje zdjecia lotnicze na
Photo-EPBY
Jp.net
>
My gg->9549624
Awatar użytkownika
sebacyw
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 784
Rejestracja: 30 gru 2005, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 5

Postautor: Parkour » 01 cze 2006, 17:47

nom popieram ,ale zwykły gracz się niezorientuje
marcin5555512@wp.pl
skiner pl mod
Awatar użytkownika
Parkour
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 970
Rejestracja: 23 kwie 2006, 17:14
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 5

Postautor: Radek_1 » 01 cze 2006, 22:12

Dziękuje uprzejmie za uwagę :) Już zmienione. W razie czego - pisz, a postaramy się jak najszybciej usunąć nieścisłości.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: Pedros » 02 cze 2006, 09:58

Radek_1 - nie ma sprawy, jak coś zauważę to dam znać ale reszta jest OK.

A co do samej gry to trochę za mało nowości w czwórce.
Może byśmy tak porozmawiali na temat: co chcielibyśmy zobaczys w E5?
Mnie np. najbardziej brakuje:
- policjanta rozstawiającego ogrodzenie, tak, aby cywile nie wchodzili na miejsce zdarzenia (taśma lub choćby pachołki)
- węże hudrauliczne do nożyc (żeby ratownik nie biegał z nozycami po całej mapie)
- piana
- NO I NAJWAŻNIEJSZE: środek gasniczy w pojazdach i gaśnicach powinien się w pewnym momencie kończyć!

Co wy na to?
Pedros
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2006, 17:08

Postautor: bercik » 02 cze 2006, 10:58

Pedros pisze:Może byśmy tak porozmawiali na temat: co chcielibyśmy zobaczys w E5?
Mnie np. najbardziej brakuje:
- policjanta rozstawiającego ogrodzenie, tak, aby cywile nie wchodzili na miejsce zdarzenia (taśma lub choćby pachołki)
- węże hudrauliczne do nożyc (żeby ratownik nie biegał z nozycami po całej mapie)
- piana
- NO I NAJWAŻNIEJSZE: środek gasniczy w pojazdach i gaśnicach powinien się w pewnym momencie kończyć!

Co wy na to?


generalnie sie zgodze ... dodam:
* skoro piana to napisalbym tez ze proszek i CO2 ... wraz z zroznicowaniem zastosowan (np. pozar w bibliotece, gdzie nie nalezy zrobic powodzi ...)
* zjawiska pozarnicze - samozaplon, ognisty podmuch, efekty zwiazane z dymem, ...
* sprzet policyjny - oprocz tasmy takze gaz lzawiacy oraz odpowiednie uzbrojenie AT
* sprzet do walki ze skarzeniami (np. zapora do ograniczania skarzen za zbiornikach wodnych)
* stacjonarne dzialko strazackie (z mozliwoscia utworzenia kurtyny wodnej)
* pies policyjny, technik kryminalistyczny, saper, ratownik medyczny ...
* mozliwosci rozsadnego sterowania ruchem ulicznym ...
* inteligencja jednostek (strazacy mogliby wkoncu wiedziec ze naogol lepiej jest gasic brzeg pozaru a nie srodek - dla mnie rzecz najbardziej denerwujaca w EM3/EM4)

troche wiecej pomyslow (co prawda do EM3 ... ale w EM4 wiekszosci i tak nie ma) bylo: http://emergency.gry-online.pl/forum/vi ... .php?t=559
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: slave99 » 16 wrz 2006, 16:36

Poniżej zamieszczam tłumaczenie informacji z oficjalnej strony Emergency 4 o zawartości edycji deluxe. Ci, ktorzy mowili o "zwykłym mission packu" niech zamilkną na wieki :P


EMERGENCY 4 DELUXE zawiera EMERGENCY 4 a ponadto następujące dodatkowe cechy:

* Sterowanie pojazdami operacyjnymi za pomocą mowy poprzez dołączony mikrofon, włącznie z realistyczną i odczuwalną głosową komunikacją radiową ze wszystkimi jednostkami operacyjnymi

* Nowe operacje zagraniczne: trzy całkowicie zróżnicowane scenariusze w różnych regionach świata

* Dodatkowy, rozległy obszar operacyjny w trybie nieskończonej gry łącznie z wieloma nowymi zdarzeniami i wyzwaniami, jak również specjalne rangi i oznaczenia dla grających w wersję DELUXE na internetowej liście najlepszych wyników w trybie nieskończonej gry

* Liczne dodatki jak dodatkowe karty (?) (mapy, pocztówki) operacyjne

* Dołączony mikrofon w opakowaniu z grą


PS w przedostatniej linijce było umieszczone słowo, które oznacza zarówno karty, jak i mapy albo pocztówki, więc jeżeli ktoś wie, co naprawdę będzie dołączone to proszę napisać i zmienię posta.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2006, 16:53 przez slave99, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
slave99
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 284
Rejestracja: 19 mar 2005, 09:47
Lokalizacja: Wadowice / Kraków
Pochwały: 4

Postautor: GRZEHO » 16 wrz 2006, 16:48

O jasna ciasna musze miec emergency deluxe sterowanie głosem będzie ciekawe. Faajnie bede leżał na kanapie i tylko mówił co i jak heheheh tylko szkoda że nie bedzie można bedzie po polsku mówić. Tylko napewno po angielksu albo niemiecku :D
Awatar użytkownika
GRZEHO
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 810
Rejestracja: 30 sie 2005, 17:16
Lokalizacja: BIELSKO BIAŁA. . . . . . .

Postautor: McMac » 16 wrz 2006, 18:07

albo francusku
Lista userów, którzy mnie bardzo wkurzyli: Jur11, misiorek87, Krycha17, Oskarritos, kotek24, Fire998, kewin001, max, Kaczuszka123, grota112, ponti66, roland, lbala18...
Chcesz się dopisać?
"Nie szukajcie a nie znajdziecie"
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

PoprzedniaNastępna

Wróć do Emergency 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość

cron