Emergency 4 - Newsy

Rozmowy związane Emergency 4 Global Fighters For Life.

Postautor: --Krzysiek-- » 23 lut 2006, 12:17

[URL=http://imageshack.us]Obrazek
[/URL]
Obrazek
Obrazek
Obrazek




http://emergency4.de/viewer.html -Muzyka z gry
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1129
Rejestracja: 20 sty 2006, 21:30
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 10

Postautor: Chudy » 23 lut 2006, 17:29

Powiem ze muzyka az tak bardzo sie nie zmienila, jest zmieniony podklad...:D:D:D Ale zdjecia sa extra ;) tylko nie wiem po co inzynierowi smiglowiec:D:D:D
"Run, live to fly, fly to live"
Awatar użytkownika
Chudy
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 550
Rejestracja: 15 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Trzemeszno
Pochwały: 2

Postautor: _maroko.nine.one » 23 lut 2006, 17:56

Na pierwrzym ss strasznie wyglądają armatki wodne. Takie małe coś wypluwa w jedną chwilę mniejwiecej tyle litrów wody ile ma objętośći. Zresztą taka mała pompa chyba nie miała by takiej wydolności. Zresztą pewnie śmietnik tym czymś będzie gaszony około 0.5 min.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: --Krzysiek-- » 23 lut 2006, 17:57

ten niebieski śmigłowiec to chelikopter górski który spuszcza ratownika i nosze :D
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1129
Rejestracja: 20 sty 2006, 21:30
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 10

Postautor: Chudy » 23 lut 2006, 19:07

_maroko.nine.one pisze:Na pierwrzym ss strasznie wyglądają armatki wodne. Takie małe coś wypluwa w jedną chwilę mniejwiecej tyle litrów wody ile ma objętośći. Zresztą taka mała pompa chyba nie miała by takiej wydolności. Zresztą pewnie śmietnik tym czymś będzie gaszony około 0.5 min.


no to fakt, mi to wyglada na wyrzutnie rakiet ziemia - powietrze :D
"Run, live to fly, fly to live"
Awatar użytkownika
Chudy
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 550
Rejestracja: 15 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Trzemeszno
Pochwały: 2

Postautor: --Krzysiek-- » 23 lut 2006, 19:14

Nie wiadomo może gasi szybciej (Może - Czyli nie musi :( ) :D
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1129
Rejestracja: 20 sty 2006, 21:30
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 10

Postautor: _maroko.nine.one » 23 lut 2006, 21:34

Nie sądzę, że coś z tym się zmieni, bo 16t mówili tylko o rewolucjach grafcznych, realistyczniejszych zawalaniach się budynków (w em3 wzasadzie chyba nic się nie zawalało, ale to szczegół ;) ).

Szczeże mówiąc niektóre pożary w rzeczywistości łatwiej by dało się ugaśić plując na płonący obiekt iż gasić trzema ciężkimi wozami gaśniczymi w em3.

Ogulnie patrząc na ss mam wrażenie, że w grze zmieni się tylko to, że dojdzie ten helikopter ratownictwa górskiego, nowe misje, nieco bardziej "plastelinowa" grafika, a reszta to kopia em3.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: --Krzysiek-- » 23 lut 2006, 21:53

Może i tak ale są Mody ( Co z ratownictwer wodnym ??) :D :D
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1129
Rejestracja: 20 sty 2006, 21:30
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 10

Postautor: sebacyw » 23 lut 2006, 22:10

hehe
i maroko wyciągnełes mi to z ust i teraz jestem na 100 % pewien że się nie myliłem :D
masz całkowitą rację z tym gaszeniem pozarów bo ja już dużo razy widziałem w akcje pozarnicze i widziałem że pożar zaczyna się tumić gdy tylko poleje się go wodą
a jak zobaczyłem w Emergency 3 że 5 strażaków polewa płomienie a one nawet nie "ruszą " to mnie prawie szlak trafił
ale mimo to gra bardzo fajna :wink:
Moje zdjecia lotnicze na
Photo-EPBY
Jp.net
>
My gg->9549624
Awatar użytkownika
sebacyw
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 784
Rejestracja: 30 gru 2005, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 5

Postautor: --Krzysiek-- » 25 lut 2006, 20:45

New fota
Obrazek


Chyba samouczek :D :D
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1129
Rejestracja: 20 sty 2006, 21:30
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 10

Postautor: _maroko.nine.one » 28 lut 2006, 18:04

Nowy screen :D .

Obrazek
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: _maroko.nine.one » 02 mar 2006, 22:33

Wieder einmal Überrascht uns Sixteen Tons mit einigen Infos zur Entwicklung:
Der EMERGENCY 4 Fuhrpark ist jetzt vollständig!

Wir haben fünf neue Fahrzeugtypen in Emergency 4 integriert. Damit sind unsere Einsatzkräfte noch schlagkräftiger und mobiler geworden, denn durch ein Langstreckentransportflugzeug sind jetzt Einsätze in aller Welt möglich!

- Großraumtankfahrzeug (GTF): Dieses neue Feuerwehrfahrzeug dient als "fahrbarer Hydrant". Mehrere Feuerwehrmänner können Schläuche an dieses Fahrzeug anschließen und sind dadurch unabhängig von fest installierten Hydranten.

- Großraumtransportwagen (GTW): Der GTW, ein Fahrzeug der Polizeikräfte, dient zum Transport von bis zu 10 verhafteten Personen, z.B. im Rahmen einer großen Demonstration oder bei einer Evakuierung von Personen.

- Bulldozer + Transportfahrzeug (FGrR): Der Bulldozer der Technischen Hilfskräfte wird per Transportfahrzeug schnell an Stellen gebracht, an denen schweres Gerät benötigt wird. Dort einmal abgeladen, kann er zur Räumung unterschiedlichster Objekte eingesetzt werden.

- Bergungshelikopter (FGrT): Ein an Bord des FGRT befindlicher Ingenieur kann sich vom Hubschrauber abseilen und eine verletzte Person per Seilwinde und Rettungstrage bergen. Darüber hinaus hat er die Möglichkeit, auf diese Weise auch auf ansonsten unzugängliche Stellen, wie z.B. Hausdächer zu gelangen.

- TransAid: Dieses Großraumtransportflugzeug, das zu den Technischen Hilfskräften gehört, wird bei Auslandmissionen verwendet und dient dazu, mehrere Einsatzfahrzeuge und -kräfte über große Strecken zu transportieren.

Viele Grüße an alle Emergency-Fans von dem gesamten Entwicklerteam


Trochę rozbudowany opis pojazdów. Nie znam niemieckiego, ale wyczytałem, ze:
-Großraumtankfahrzeug (GTF) - Wóz strazy pozarnej z możliwościamy podłączenia węży.
-Großraumtransportwagen (GTW) - Transporter policji na aż 10 osób (chyba przestępców, ale nie jestem pewien).
-Bulldozer + Transportfahrzeug (FGrR) - zabawka z em 2, buldożer :D !
-Bergungshelikopter (FGrT) - wiem tyle, że to helikopter :D
-TransAid - zdaje się, że wóz dla technika

Tyl ja zrozumiałem, źrudło to http://emergency-3.de/portal/index.php, post opublikowany był jutro :D (błąd w dacie, pomylili się ją podajac).
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: slave99 » 04 mar 2006, 22:38

to może ja zamieszczę spolszczenie tej informacji, oczywiście mojego autorstwa:

Sixteen Tons kolejny raz zaskakuje nas kilkoma informacjami:
Tabor EMERGENCY 4 jest już kompletny!

Opracowaliśmy pięć nowych typów pojazdów w Emergency 4. Nasze siły operacyjne są teraz jeszcze silniejsze i stały się ruchome, ponieważ dzięki samolotowi transportowemu dalekiego zasięgu operacje są teraz możliwe na całym świecie!

- Wóz strażacki z dużym zbiornikiem (cysterna strażacka?) (GTF): Ten nowy pojazd strażacki służy jako "nadający się do przewiezienia hydrant". Wielu strażaków może przyłączyć węże strażackie do tego pojazdu i są przez to niezależni od hydrantu zainstalowanego na ziemi.

- Duża furgonetka policyjna (GTW): GTW, pojazd sił policji, służy do transportu do 10 zatrzymanych osób, w razie dużej demonstracji lub podczas ewakuacji ludzi.

- Buldożer + samochód transportowy (FGrR): Buldożer technicznych sił pomocniczych jest przywożony przez samochód transportowy na miejsce, gdzie szybko potrzebny jest ciężki sprzęt. Tam wyładowany, może zostać użyty do oczyszczenia terenu z różnych przedmiotów.

- Helikopter ratowniczy (FGrT): Na pokładzie FGRT znajduje się inżynier, który może opuścić się na linie ze śmigłowca i ocalić ranną osobę za pomocą wyciągnika linowego i noszy ratunkowych. Ponadto z wnętrza śmigłowca ma możliwość wskazania i dotarcia do niedostępnych miejsc, takich jak dachy budynków.

- Samolot transportowy: Ten samolot transportowy a dużej ładowności, który należy do technicznych sił pomocniczych, jest używany do misji zagranicznych i sluży do transportu wielu pojazdów ratowniczych na dużych dystansach.

Pozdrowienia dla wszystkich fanów Emergency od całej ekipy.
Awatar użytkownika
slave99
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 284
Rejestracja: 19 mar 2005, 09:47
Lokalizacja: Wadowice / Kraków
Pochwały: 4

Postautor: --Krzysiek-- » 05 mar 2006, 11:08

Spoko nawet :D :D
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1129
Rejestracja: 20 sty 2006, 21:30
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 10

Postautor: bercik » 07 mar 2006, 21:49

_maroko.nine.one pisze:Na pierwrzym ss strasznie wyglądają armatki wodne. Takie małe coś wypluwa w jedną chwilę mniejwiecej tyle litrów wody ile ma objętośći. Zresztą taka mała pompa chyba nie miała by takiej wydolności. Zresztą pewnie śmietnik tym czymś będzie gaszony około 0.5 min.


te armatki przypominaja mi to cos - http://www.ratownictwo.org.pl/details.php?image_id=7604 ... moze to m.in. gasic mgla, ale nie tylko ...

Edit:
kolejne fotki - http://www.ratownictwo.org.pl/details.php?image_id=7538 http://www.ratownictwo.org.pl/details.php?image_id=7537
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Emergency 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość