Emergency i wyskakujace okienko z przerywnikami

Rozmowy związane Emergency 4 Global Fighters For Life.

Emergency i wyskakujace okienko z przerywnikami

Postautor: Separat » 10 lip 2015, 19:01

Witam. Postanowilem zagrac sobie w Emergency 4 ktore czekalo dogodnie w swoim opakowaniu na "wymarzony urlop"
Niestety mam pewien problem a przetrzasnalem cale forum i nie moge znalesc odpowiedzi na swoje problemy.
Otoz juz nawet na wstepie gdy wlaczam gre to filmiki(intra przerywniki) wyskakuja mi w oddzielnych oknach podpisanych na wstepie ActiveX. I moze nie tyle co intra ale juz przerywniki do kazdej misji oraz filmiki ze zmianami stytuacji podczas akcji ratunkowych minimallizuja mi gre aby sie wyswietlic w osobnym oknie i bardzo dokuczliwie musze ciagle wracac spowrotem do gry. Nie mam pojecia jak to naprawic aby filmy (z tym smiesznym naszym dowodca) pojawialy sie w oknie z gra tak jak to nawet widze u wiekszosci graczy grajacych na Youtube. Czy macie podobny problem? Czy mozna to jakos naprawic? Dodam ze chcialbym uniknac usuwania z katalogow filmow bo gram pierwszy raz w ta czesc a nie chcial bym sobie psuc klimatu rozpoczynaniem misji bez zadnego intro.
Dodam ze dzialam na Windowsie 7
Dziekuje za uwage

-- 10 lip 2015, 19:01 --

ok odinstalowalem codek pak. Teraz tylko pojawia sie problem ze wogole pan ktory nam doradza wogole sie nie pojawia i nie odzywa..Ktos ma jakis pomysl?
Separat
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2015, 17:15

Re: Emergency i wyskakujace okienko z przerywnikami

Postautor: Zari » 11 lip 2015, 10:39

Zainstaluj kodeki (polecam k-lite codec pack). Zwróć również uwagę na temat viewtopic.php?f=14&t=2388 a zwłaszcza punkty 1 oraz 3.
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104


Wróć do Emergency 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron