Ludzie zatruci gazem - problem z ewakuacją

Rozmowy związane Emergency 4 Global Fighters For Life.

Ludzie zatruci gazem - problem z ewakuacją

Postautor: aleshemsky » 17 cze 2016, 21:03

Cześć!

Mam pewien problem. Za każdym razem kiedy gaszę budynki po wybuchu gazu, w strefie pożaru znajdują się osoby, nad których głowami unoszą się żółte kwadraty z symbolem trupiej czaszki. Nawet jeśli strażakami uda mi się wyprowadzić te osoby poza zadymiony obszar, to po jakimś czasie leżą już na ziemi i najwyraźniej wymagają odwiezienia do szpitala. No właśnie - z tym jest problem. Wzywam karetkę, szpital polowy, helikopter i nic. Lekarze udzielają pierwszej pomocy, sanitariusze biorą delikwentów na nosze, ale nie są ich w stanie przenieść do pojazdów, nawet jeśli ta funkcja jest dostępna, zatrzymują się z noszami przed pojazdem i cześć.
Podobnie jest z zatrutymi strażakami - kiedy jeszcze stoją na nogach, próbuję ich odwieźć wozem strażackim - nie da rady załadować ich do pojazdu. Jak już mdleją, to samo jest z ładowaniem do karetki (A tak przy okazji - to dlaczego trują mi się strażacy w maską do ochrony dróg oddechowych? Potrzebują koniecznie kombinezonów ABC?).
W konsekwencji nie zaliczam żadnej misji z wybuchem gazu, a trup ściele się gęsto po ulicach.
Pomożecie?
Dodam, że gram na podstawowej wersji gry, bez żadnych modów.
aleshemsky
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2016, 20:55

Re: Ludzie zatruci gazem - problem z ewakuacją

Postautor: Paulus911 » 22 cze 2016, 08:24

Jeżeli masz taką misję to od razu na miejsce wysyłaj ratownictwo chemiczne
Następnie wszystkie "zatrute" osoby muszą przejść proces dekontaminacji,a to mogą zrobić jedynie strażacy w kombinezonach ABC (zaprowadzają skażone osoby do swojego pojazdu i tam je "oczyszczają" :P)
To se ne vrati...
Awatar użytkownika
Paulus911
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1414
Rejestracja: 22 kwie 2012, 09:52
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 46

Re: Ludzie zatruci gazem - problem z ewakuacją

Postautor: daniel2505 » 29 cze 2016, 18:47

Dokładnie najpierw odkaź i strażakiem ABS w wozie chemicznym.Potem możesz po odkażeniu ich zapakować do szpitala polowego :D i nie posyłaj po tych zatrutych lekarzy i zwykłych strażaków bo ci padną jak ci zatruci :D ci chodzący lubią się rozchodzić :D musisz ich potem ścigać strażakami ABC
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Re: Ludzie zatruci gazem - problem z ewakuacją

Postautor: aleshemsky » 12 lip 2016, 09:34

Dzięki za pomoc!!!
Zacząłem też blokować sąsiednie ulice policjantami, którzy teoretycznie rozganiają gapiów, ale w praktyce zdarza się, że ci przechodzą między dwoma policjantami bez problemu ;).
aleshemsky
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2016, 20:55


Wróć do Emergency 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron