Problem z modami w em4

Rozmowy związane Emergency 4 Global Fighters For Life.

Problem z modami w em4

Postautor: fofal » 18 lip 2016, 20:35

:cry:
Mam problem otóż dzisiaj zainstalowałem grę em4 i wgrałem sobie moda:żołynia i gdy go zaznaczm i klikam ok to nie moge ruszać kursorem i po 10sek. przekierowywuje mnie do menu tak samo z modem piecki.
Może coś robie nie tak?
Proszę pomóżcie! :cry: :cry: :cry: :cry:
fofal
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2016, 20:31

Re: Problem z modami w em4

Postautor: Sebek1994 » 19 lip 2016, 00:59

Nie możesz ruszyć kursorem, bo modyfikacja się ładuje. Następnie wraca do menu, bo musisz wybrać tryb gry, w tym przypadku wybierasz swobodną grę i tyle.
Awatar użytkownika
Sebek1994
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 349
Rejestracja: 01 sie 2013, 13:30
Lokalizacja: Piecki
Pochwały: 10

Re: Problem z modami w em4

Postautor: fofal » 19 lip 2016, 18:22

Sebek1994 pisze:Nie możesz ruszyć kursorem, bo modyfikacja się ładuje. Następnie wraca do menu, bo musisz wybrać tryb gry, w tym przypadku wybierasz swobodną grę i tyle.


Sory teraz jak wpakuje moda do foldera i jak wchodze do em4 to jak chcę wybrać moda to wyskakuje mi taki klucz zielony i pisze mods i nie ma modów ani pieckiego ani żołynia
fofal
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2016, 20:31

Re: Problem z modami w em4

Postautor: chappi418pl » 11 gru 2016, 19:18

fofal pisze:
Sebek1994 pisze:Nie możesz ruszyć kursorem, bo modyfikacja się ładuje. Następnie wraca do menu, bo musisz wybrać tryb gry, w tym przypadku wybierasz swobodną grę i tyle.


Sory teraz jak wpakuje moda do foldera i jak wchodze do em4 to jak chcę wybrać moda to wyskakuje mi taki klucz zielony i pisze mods i nie ma modów ani pieckiego ani żołynia



Wejdz do folderu mods w plikach gry potem ci powinny wyskoczyc inne foldery mods wyciagnij z nich np. żołynie czy jakie tam masz mody i do foldru mods w ktorym sa te inne foldery mods wtedy odpal gre i powinno wszystko dzialac,pozdrawiam :wink:
chappi418pl
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2016, 17:34


Wróć do Emergency 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron