Więc mam juz to EM4

Rozmowy związane Emergency 4 Global Fighters For Life.

Postautor: Zari » 15 kwie 2006, 09:45

nie zapomnijcie że to jest obraz oryginalnej płyty i na www.emergency4.fr można ściągnąć francuską wersję patcha
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: GRZEHO » 15 kwie 2006, 10:02

Tak Top ma racje wczoraj graliśmy od 20 do 0:00 grało się zajebiście 8) 8) :D :D Ta gra jest cudowna aha i ten patch sam mi się ściągnął jak tylko wszedłem do mutliplayera
Awatar użytkownika
GRZEHO
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 810
Rejestracja: 30 sie 2005, 17:16
Lokalizacja: BIELSKO BIAŁA. . . . . . .

Postautor: Gość » 15 kwie 2006, 14:40

moze mi ktos pomoc w 3 misji... bo mam wersje francuska i nic nie rozumiem :P jakby ktos nie kojazyl to na poczatku jest filmik w ktorym gosciu wypelnia walizke kasa, chwa pistolet za marynarke...
Gość
 

Postautor: GRZEHO » 15 kwie 2006, 15:17

Musisz przygotowac wozy policyjne ale zdala od takiego czerwonego obszaru tam nie mogą stac twoje jednostki później czekaj 3 minuty aż dojdzie do transakcji w parku później 2 gości postrzeli tego szarego i uciekną do banku wezmą zakładników musisz wezwać gościa z komputerem i otoworzyć wnętrze i antyterrorystów z granatami i przestępców zamknąć a rannego do szpitala i koniec misji
a Masz możliwość grania w mutli ????? jak tak to możesz dołączyc się do naszego klanu szczegóły 8183892

Tu jest screen dla niedowiarków TOP i Ja
Obrazek
maksymalnie można grac we 4
Awatar użytkownika
GRZEHO
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 810
Rejestracja: 30 sie 2005, 17:16
Lokalizacja: BIELSKO BIAŁA. . . . . . .

Postautor: xexexe » 15 kwie 2006, 21:36

heh, pogral bym se :wink:

Ale zanim to dotrze do polski :roll: ...
xexexe
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 09 lip 2004, 14:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Gość » 15 kwie 2006, 22:36

nie wiem albo mam jakiegos buga, albo to po prostu blad programu ale nie moge przejsc 4 misji (tej z zawalonym mostem). uratowalem wszystkich w wodzie i na lodzi, wszystkich po obu stronach mostu i naprawde nie moge wiecej poszkodowanych znalezc a pisze mi ze zostaly jeszcze 3 osoby do uratowania :evil: co robic?
Gość
 

Postautor: GRZEHO » 15 kwie 2006, 22:43

gdzies musieli zostać napewno
Awatar użytkownika
GRZEHO
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 810
Rejestracja: 30 sie 2005, 17:16
Lokalizacja: BIELSKO BIAŁA. . . . . . .

Postautor: Gość » 15 kwie 2006, 22:48

mam 2 pytania:
1. Czy z wody wylawia sie tylko 1 samochod czy da sie wiecej?
2. Czy nie da sie powstrzymac zawalenia mostu?

no dobra sprobuje jeszcze raz... moze to jakis blad i tyle

a tak BTW to wy macie francuska czy niemiecka wersje? bo ja mam francuska i nic nie rozumiem wiec wolalbym niemiecka :wink:
Gość
 

Postautor: Zari » 16 kwie 2006, 00:51

wersja fr/pl
do wylowienia w sumie jest 4 samochody
nie da sie powstrzymac gdy tylko zbudujesz most pontonowy zawala sie mozesz najwyzej opoznic to zjawisko
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: Gość » 16 kwie 2006, 01:16

dzieki
powiedz jeszcze gdzie moge zdobyc ta wersje fr/pl hmm?
Gość
 

Postautor: Zari » 16 kwie 2006, 08:39

teoretycznie nigdzie
sam sobie troche spolsciłem wersji fr
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: bercik » 16 kwie 2006, 16:57

Strażak Sam pisze:Pocieszyć was tumany jedne ??

Panowie TOP i GRZECHO nie pograją sobie w Multi....

Wg. ostatnich doniesień opracowano i wypuszczono już patch który jest niezbędny do kożystania z opcji Multi a który zawiera coś w stylu zabezpieczeń podobnych do serii gier FD wydawcy Monte Christo. Toteż bardzo mocno im gratuluję, ale niestety jeśli mi Grzesiu nie udowodnisz ze to oryginał to sory vinetou masz problem bo pozostają ci tylko misyjki w kampanii. A wszystkie oficjalne serwerki EM (bo takie też są) zostały już przestawione na patcha 1.1

Co do polskiej wersji to troche poczekamy i oby ten patch już się na niej znajdował bo se też nie pogramy ;P
Czekam na opinię adminów !

moze troche off-topic ... ale nie wnikajac w kwestie prawne (prawo autorskie jest bardzo zlozona dziedzina ...) zacytuje A. Einsteina
Wszyscy wiedzą, że czegoś zrobić nie można. Ale przypadkowo znajduje się jakiś nieuk, który tego nie wie. I on właśnie robi odkrycie.

i jako osoba majaca pojecie o informatyce dodam ze kazde zabezpieczenie ktore moze byc legalnie otworzone moze byc tez zlamane - a juz zwlaszcza gdy mowimy o systemie lokalnym ... wystarczy wiedza, chec, czas oraz hex-edytor i moze pare innych narzedzi ...
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: _maroko.nine.one » 22 kwie 2006, 20:04

Pograłem już sobie trochę w em4 i postanowiłem ją zrecenzować.

Gra nie jest aż taka zła, można sobie miło pograć przez pewien czas, aż gra nie wygeneruje jakiegośnowego błędu. Umie robić ich tyle, że rzadko jaki kolwiek może się powtórzyć.

Grafika jest na poziomie em3, a gra ma znacznie wyższe wymagania. Dlaczego? To wiedzą już tylko ludzie z 16t. Wymyślili zupełnie nowy system komend, który może ułatwić grę, ale dopiero jak ktoś się przyzwyczai.

Niewiadomo po co i na co 16t utrudnili modding em4. W em3 niemal wszytko dało się edytować w notatniku (nawet modele, ale tu dość ciężko). Wszytko było przejżyście ładnie napisane w xmlach. Teraz prawie wszytko zostało zakodowane. Wprowadzono także absurdalną fabułę, w której stajesz się dowódcą jednostek ratunkowych prywatnej firmy ratowniczej.

Dalej musimy szturmować budynki za pomocą policjantów z pistolecikami i snaiperami.

Jedynymi ciekawymi nowościami jest tylko helikopter tehnika oraz wóz straży z możliwością podłanczania węży. Dodano też kilka ciekawych wypadków na mapie freeplay. Wybuch gazu już nie polega na zapaleniu się domku, tylko rzeczywiście coś wybucha w budynku.

Sixteen toons należy pogratulować udanej próby wrzucenia do gry multiplayera.

Moim zdaniem em4 to jednak zabugowany, ale za to dość profesionalnie zrobiony mod do em3. Jeżeli nie masz jeszcze gry, nie popadaj w depresję. Nie tracisz za wiele.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: sebacyw » 22 kwie 2006, 20:12

hm...
chyba oni ogłupieli na punkcie zabezpieczeń
nie wiadomo po co ;/
z tego co tu wynika to za dużo nie ma w tej grze nowowści no i tak jak napiał maroko.nine.one gra ma zbyt wysokie wymagania
podobnie jak niektóre inne gry (ale to juz inna bajka)
dziwine czemu u mnie sie gra rombie na ustawieniach(max)
ale wydaje mi się że z powodu słabej karty dzwiękowej...
ogulnie na demie spodobało mi się miedzyinnymi system gaszenia pożarów i nowy efekt wizualny ( zadymienie :D ).System skryptów nie jest nawet taki zły, troche trzeba się na klikac w menu na dole a by coś zrobić ale do tego to da się przyzwyczaić
chociaz że z tego co winika gra nie jest hitem to chętnie bym sobie w nia pograł ;)
Moje zdjecia lotnicze na
Photo-EPBY
Jp.net
>
My gg->9549624
Awatar użytkownika
sebacyw
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 784
Rejestracja: 30 gru 2005, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 5

Postautor: GRZEHO » 22 kwie 2006, 20:54

Dalej musimy szturmować budynki za pomocą policjantów z pistolecikami i snaiperami

wcale nie musimy ich szturmowac z obawą o życie możemy wziąsć z policji informatyka z laptopem i on pokazuje pomieszczenie, mozna zobaczyć wten sposób co się tam dzieje :wink:

Moim zdaniem em4 to jednak zabugowany...


a Ja uważam że masz pirata i to dlatego Ja mam oryginałke i nic sie nie zacina i nie wywala a gra chodzi płynniej niż emergency 3
Awatar użytkownika
GRZEHO
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 810
Rejestracja: 30 sie 2005, 17:16
Lokalizacja: BIELSKO BIAŁA. . . . . . .

Poprzednia

Wróć do Emergency 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron