pociąg uderza w przewrócony autobus

Solucje do Emergency 4

pociąg uderza w przewrócony autobus

Postautor: malandro » 03 maja 2006, 22:42

Misja pociąg uderza w przewrócony autobus

Rozpędzony pociąg uderza w autobus jest dużo rannych osób, które potrzebują szybko pomocy medycznej

Wysyłamy wóz techniczny straży pożarnej na wzgórze strażakiem z nożycami hydraulicznymi rozcinamy wagon, który ledwo się trzyma na krawędzi mostu następnie łódką szybko zbieramy uwiezionych w wodzie jest tam mocny nurt i ściąga ich w stronę wodospadu(nie będę pisał o wagonach, które SA na ladzie, bo każdy wie ze trzeba je porozcinać i powyciągać ofiary)wzywamy dźwig i wyciągamy wagon, który do polowy jest w wodzie w tym czasie budujemy sztuczny most, bo po drugiej stronie całkowicie zanoszony jest jeden wagon jak most zostanie zbudowany wysyłamy tam dźwig nurka i strażaka z nożycami resztę już wiadomo jeszcze jedna ofiara Wisi na urwanym ogrodzeniu na moście, aby nie spowodować jego upadku należy użyć dmuchanego materaca zabieramy go z wozu kierujemy myszka na ofiarę i używamy klawisza działania materac się rozwinie a ofiara bezpiecznie wyładuje

Misja zaliczmy, gdy
-uratujemy wszystkie ofiary
malandro
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 21
Rejestracja: 17 kwie 2006, 20:14
Pochwały: 1

Postautor: geohound » 13 cze 2007, 11:44

No to glupie pytanie: czy woda moze sciagnac motorowke?? zbieralem topicieli i mi wodospad (?) wcial motorowke z 2 rannymi osobami XD Przez to opadla mi liczba rannych XD
geohound
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2007, 22:59

Postautor: strażaczka » 24 maja 2008, 16:39

Lepiej jest najpierw wyłowić ludzi, a potem rozciąć wiszący wagon, bo nie spadnie póki się nie wyciągnie rannych, a jak spadnie to tych ludzi zmiecie do wodospadu i motorówkę też trzeba szybko zabrać, bo też mi ją zatopiło.

Porozcinałam wszystkie wagony (tego pod wodą po drugiej stronie też), wyłowiłam wszystkich ludków, tych co luzem leżeli na wzgórzu też zabrałam, nikt mi nie umarł, gościa na moście uratowałam skokochronem, odwiozłam go radiowozem. Na mapie nie ma już żadnych "krzyżyków", ale w rogu ilość poszkodowanych na obszarze misji jest ciągle 1 i misja się nie kończy. :( I tak już chyba z 5razy robię tę misję. :x Pomocy.
strażaczka
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2007, 15:53
Lokalizacja: Skotnica k.Praszki

Postautor: Czeslaw » 24 maja 2008, 19:23

Też właśnie przechodzę tę misję ^^
A pamiętałaś o tym rannym przygniecionym przez kawałek autobusu? :)

edit: po paru godzinach męczenia się z tym samym błędem co Ty dochodzę do wniosku, że moje pytanie było głupie :) Napisałaś przecież że tych co luzem leżeli na wzgózu też wywiozłaś :)
Moim zdaniem chodzi o błąd w grze. Mianowicie, moim zdaniem za szybko zareagowałaś:

gościa na moście uratowałam skokochronem, odwiozłam go radiowozem

Dziś już nie chce mi się sprawdzać, czy to działa - napiszę Ci jutro, ale myślę, że jeśli poczekasz aż on spadnie i wtedy wywieziesz go karetką w konwencjonalny sposób, to zadziała. Wkurzające trochę, ale na 99% tak będzie. :wink:
Czeslaw
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:22

Postautor: strażaczka » 25 maja 2008, 09:32

Już wiem gdzie ten ostatni ranny. To maszynista. Jest w lokomotywie, która trochę dalej zajechała po wypadku (ponad połowa mostu). Trzeba wziąć strażaka z nożycami i iść do tego gościa (prowadź go po kawałku, bo jak dasz od razu to będzie szedł złą drogą i nigdy nie dojdzie), rozcinasz wrak, połóż sprzęt, a weź na plecy maszynistę i idź z nim na wzgórze. Wcześniej podeślij tam karetkę.

Wszystkich rannych są 2 pełne szpitale polowe i 2 lub 3 karetki. :wink:
strażaczka
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2007, 15:53
Lokalizacja: Skotnica k.Praszki

Postautor: Czeslaw » 25 maja 2008, 10:23

No tak, tego maszynistę z pierwszego wagonu wyciągnąłem oczywiście. Ale jak rozłożyłem ten materac i ewakuowałem kolesia radiowozem, to dalej mam jednego rannego - według mnie to błąd gry.

Przeszedłem, ale trochę skopałem sprawę, bo 3 trupy aż :( 64%, a nie chce mi się jeszcze raz, teraz sie z kopalnią pomęczę ^^
Czeslaw
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:22

Postautor: McMac » 25 maja 2008, 15:10

Czasem są jakieś błędy związane z topielcami i wodospadem.
Lista userów, którzy mnie bardzo wkurzyli: Jur11, misiorek87, Krycha17, Oskarritos, kotek24, Fire998, kewin001, max, Kaczuszka123, grota112, ponti66, roland, lbala18...
Chcesz się dopisać?
"Nie szukajcie a nie znajdziecie"
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

Postautor: daniel2505 » 25 maja 2008, 15:29

Błędów jest kilka 1 jeżeli nie wyciągniesz ludzi z wagonu co wisi na moście i on spadnie to ci ludzie giną i masz ofiary które są poza mapą.
2 jeżeli nie wyłapiesz tych co pływają też spadną i masz rannych poza mapą.
i uważaj bo jak spadnie wagon i masz wtedy łódkę to masz już po niej.
A jak to się stanie masz już po misji trzeba od początki grać :D bo się nie skończy już.
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Postautor: piterh12 » 08 kwie 2010, 20:03

Solucja bardzo nie dokładna, nie polecam. :D Chyba każdy z nas sam sobie poradzi, a nawet jeżeli nie to ta solucja dużo nie pomoże...
piterh12
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 56
Rejestracja: 30 mar 2010, 18:01


Wróć do Solucje - Em 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron