Misja 1 Dźwig Upada na Kościół - 100%

Solucje do Emergency 4

Misja 1 Dźwig Upada na Kościół - 100%

Postautor: Lipuch » 19 lip 2010, 08:21

Potrzebujemy:
- 3 Ambulanse Ratownicze w każdym po 1 lekarzu i 1 parą sanitariuszy.
- 1 Wóz Techniczny z 1 strażakiem

Solucja:

Wzywamy 3 Ambulanse Ratownicze na miejsce akcji oraz Wóz Techniczny z strażakiem. Opatrzamy pierwszą ranną osobe i wysyłamy ją do bazy. Drugą osobę przygniotła belka. Każemy strażakowi podnieść belke i ją przesunąć w inne miejsce. W ten sposób opatrzamy drugą osobe i wysyłamy ją do bazy. W tej sytuacji powinien wybuchnąć pożar. Wyposażamy strażaka w wąż gaśniczy i podłączamy go do hydranta. Gasimy pożar i opatrzamy trzeciego rannego. Gdy ugasimy pożar, wywieziemy wszystkich rannych to misja zakończy się wynikiem 100% :)
Lipuch
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2010, 07:42

Postautor: Pyxis » 19 lip 2010, 15:50

Równie lepiej, byłoby odsunąć robotników i ugasić beczkę nim spadnie na nią pręt. No, ale taka moja propozycja.
www.pustamiska.pl - pomóż :)
http://emergency.gry-online.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=4419&start=420 - już jest odcinek 3x04!
http://www.4shared.com/folder/zV-Pl6vx/Pyxis_Productions.html - Wszystkie komiksy do ściągnięcia!
Awatar użytkownika
Pyxis
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 560
Rejestracja: 21 maja 2010, 18:43
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 11

Postautor: pawel88lbn » 22 lip 2010, 15:55

Dokładnie. Najlepiej jest wezwać wóz strażacki z trzema strażakami i dwie karetki. Ja robię tak, że dwóch strażaków na początek przenosi rannych na ulice, później odprowadza dwóch robotników przy pak\lącej belce. Jeden ze strażaków tym samy czasie schładza beczkę, a kiedy wybucha pożar gaszenie trwa kilka sekund. Też miałem 100%.
pawel88lbn
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 116
Rejestracja: 13 cze 2009, 12:28


Wróć do Solucje - Em 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron