Misja 3 - nalot na dilera podczas wymiany

Solucje do Emergency 4

Misja 3 - nalot na dilera podczas wymiany

Postautor: Zari » 17 kwie 2006, 10:44

wysylamy 2 samochody pancerne z 1 psychologiem i 2 policjantow, lawete, karetke gdy odliczne dojdzie do 3 minut zobaczymy kwadrat ustawiamy jednostki poza jego granicami, woz z psychologiem po lewej stronie, a reszta na dole (ustawiamy przy drogach dojazdowych do srodka placu) gdy dojdzie do spotkania zobaczymy scenke, po której do rannego wysyłamy karetke z dołu po samochod gangsterów lawete a pod budynek, w którym ukryli się przestępcy woz z psychologiem. Negocjujemy z bandytami nie wchodząc do budynku. podstawiamy lawetą samochód, karetka z rannym juz wraca do bazy, woz z psychologiem wraca na swoją pozycje a laweta wraca do bazy. zobaczymy jak bandyci uciekna z budynku w dół (nie wysyłamy wozu odrazu, czekamy az wyposzczą zakładnika) gdy będą już sami jedziemy do nich samochodem z dołu zaczną strzelać ale samochód jest pancerny ;), podjeżdzamy dosć blisko nich, i wysyłamy drugi samochód pancerny na miejsce akcje (ten z psychologiem) wysadzamy 2 policjantów którzy aresztują bandytów wsadzamy ich do samochodu i wracamy do bazy
KONIEC MISJI
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: 120202 » 23 maja 2006, 14:06

nie moge tej misj przejść rabie tak jaki piszeale żadna scenka się nie pojawia czekam do końca czasu i końec misj i trzeba jeszcze raz POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
120202
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2006, 14:04

Postautor: Zari » 23 maja 2006, 15:56

upewnij sie ze nigdzie nie wjechales na ten teren zaznaczony
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: bysioo » 31 maja 2006, 14:46

A ja zrobiłem inaczej i duzo szybciej.
Sytuacja podobnie jak na gorze tylko wysylam 2 policjantow (zwyklych) i jednego od sprzetu (z mozliwoscia podgladu co dzieje sie w budynku) i karetke, lawete na srodek tam gdzie strzelaja do dilera.
1. Opatrujemy dilera i do bazy
2. Samochod na lawete
3. Policjant ze sprzetem sprawdz jak wyglada sytuacja w budynku
4. Policjanci wbiegaja i kajdankuja 2 typow w kapeluszach
5. Wszyscy do bazy i tyle
bysioo
 

Postautor: Parkour » 31 maja 2006, 15:18

nie sądze , ale bajka fajna
marcin5555512@wp.pl
skiner pl mod
Awatar użytkownika
Parkour
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 970
Rejestracja: 23 kwie 2006, 17:14
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 5

Postautor: Zari » 31 maja 2006, 18:43

możliwe ja opisałem tylko mój sposób alee z tego co widziałem to urzycie podglądu przydaje sie tu tylko zanim wbiegną policjanci dla bezpieczenstwa proponowal bym wrzucic granat oslepiający
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: Matt » 04 lut 2007, 18:58

Wysyłamy 1 transporter opacerzony z 1 policjantem, dwoma strzelcami oraz snajperem. Przede wszystkim należy uważać by nie wjechać w teren zaznczony czerwoną, przerywaną obwódką. Jeżeli do tego dojdzie, jak najszybciej wycofujemy się po za zaznaczony teren.
Po cut-scence szybko wysyłamy furgon policyjny (to ten, co wygląda jak VW Transporter) ze zwiadowcą oraz psychologiem policyjnym (negocjatorem) oraz karetkę z sanitariuszami i lekarzem. Opatrujemy naszeo rannego oficera. Transporter opancerzony oraz furgon podstawiamy pod budynek (po lewej stronie fontanny), gdzie ukryli się dilerzy. Zwiadowcą sprawdzamy budynek, a negocjatorem negocjujemy z bandytami (dilerami). W międzyczasie 2 strzelców bierze granaty oślepiające. Ustawiamy się snajperem blisko wejścia - na wypadek,gdzyby strzelcom się nie udało. Strzelcami rzucamy granaty do środka budynku. Po wybuchu natychmiast wbiegamy do budynku i aresztujemy podejrzanych. Wysyłamy karetkę z rannym do bazy.
Matt
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2007, 11:32
Lokalizacja: KRK

Postautor: nelo11 » 26 lut 2007, 09:47

Bysioo dobrze pisze. Można jeszcze w wolnym czasie wyprowadzić osoby z tego budynku. Wtedy dilerzy nie będą mieli zakładników i spokojnie można ich zapuszkować :lol:
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: McMac » 26 lut 2007, 15:00

nelo11 pisze:Bysioo dobrze pisze.

Przeszedłem to dokładnie tak samo;)
http://emergency.gry-online.pl/forum/viewtopic.php?t=1231
Lista userów, którzy mnie bardzo wkurzyli: Jur11, misiorek87, Krycha17, Oskarritos, kotek24, Fire998, kewin001, max, Kaczuszka123, grota112, ponti66, roland, lbala18...
Chcesz się dopisać?
"Nie szukajcie a nie znajdziecie"
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

Postautor: nelo11 » 26 lut 2007, 16:22

McMac pisze:Przeszedłem to dokładnie tak samo;)


Zapomniałeś dodać, że tą misję da się przejść na 100%. Tylko, że twój plan powoduje obrażenia jednostek więc to 100% nie jest już takie oczywiste............. :P
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: zimbul » 26 lut 2007, 17:08

ja tam biore jeden wóz pancerny wchodze snajperem i wszystkich rozwalam zanim strzelą w kogo kolwiek PROSTE
(przechodze misje na polish modzie)
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: McMac » 26 lut 2007, 17:41

nelo11 pisze:
McMac pisze:Przeszedłem to dokładnie tak samo;)


Zapomniałeś dodać, że tą misję da się przejść na 100%. Tylko, że twój plan powoduje obrażenia jednostek więc to 100% nie jest już takie oczywiste............. :P

Tak konkretnie to których jednostek? Co najwyżej podczas aresztowania trochę się pobiją.

zimbul pisze:ja tam biore jeden wóz pancerny wchodze snajperem i wszystkich rozwalam zanim strzelą w kogo kolwiek PROSTE
(przechodze misje na polish modzie)

Jeśli się nie mylę to w tej misji było zaznaczone, żeby ich nie zabijać. Może się mylę.
Lista userów, którzy mnie bardzo wkurzyli: Jur11, misiorek87, Krycha17, Oskarritos, kotek24, Fire998, kewin001, max, Kaczuszka123, grota112, ponti66, roland, lbala18...
Chcesz się dopisać?
"Nie szukajcie a nie znajdziecie"
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

Postautor: nelo11 » 26 lut 2007, 19:15

McMac, chodzi mi o statystykę która pojawia się pod koniec misji. :) Tam jest napisane "Uniknięte obrażenia jednostek" więc jeżeli cywili albo twoi policjanci zostaną "uszkodzeni" to automatycznie ta statystyka spada. Podobnie jest z czasem. Jak się grzebiesz to spada statystyka "Wymagany czas". Proste, nie?? Zgadzam się z tobą, w tej misji nie można kropnąć handlarzy:)
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: Byku » 26 lut 2007, 20:03

McMac pisze:Jeśli się nie mylę to w tej misji było zaznaczone, żeby ich nie zabijać. Może się mylę.


Mozna ich zabic ale bedzie słaby wynik pod koniec misji :)
SKINER PL MOD TEAM!

gg: 7501611
Awatar użytkownika
Byku
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 148
Rejestracja: 19 paź 2006, 10:00
Lokalizacja: Pszczyna

Postautor: nelo11 » 26 lut 2007, 20:07

No właśnie. Spadnie statystyka "uniknięte obrażenia jednostek"
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Następna

Wróć do Solucje - Em 4

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron