Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: misiek1233 » 12 cze 2012, 09:13

Witam
Jak do tej pory nie odzywałem się na temat PL MOD ale po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy stwierdziłem że wtrącę się do rozmowy, bo po prostu zaczyna się to wszystko robić męczące. Jak dla mnie fajnie się stało że ktoś wzioł się za zrobienie modyfikacji PL bo naprawdę gra się zrobiła ciekawsza. Ale wkurza mnie to że większość osób na siłę chce wiedzieć kiedy wyjdzie wersja 1.0 jak wszyscy wiemy Team pracuje nad taka modyfikacja a ile czasu im to zajmie to już nieważne, przecież nikt za to im nie płaci robią to z własnej woli i ochoty. A i tak jak znam życie to jak wyjdzie już ta modyfikacja to tysiące osób będzie pisało ze to źle tamto źle. I zgadzam się z niektórymi ze jak ktoś ma problem niech zrobi własna modyfikacje i zobaczy ile to wymaga pracy czasu i poświecenie. Ci ludzie tez maja swoje rodziny swoje sprawy a nie tylko siedzenie i robienie PL MOD. I raczej jest się z czego cieszyć ze taka modyfikacja powstaje. A co do Teamu to niepotrzebnie wdają się w dyskusje po prostu takie sprawy załatwia się krótko i na temat wystarczy informacja że mod powstaje aa kiedy to nie wiadomo bo pisanie jakiś tam przybliżonych dat premiery jest naprawdę niepotrzebne. Bardzo fajnie z ich strony że zrobili wywiad co i jak napisane jest że 70% prac jest już zrobione wiec myślę że niebawem mod się ukaże. I nie staje tutaj w niczyjej obronie tylko po prostu wyraziłem swoje zdanie.
misiek1233
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 19
Rejestracja: 12 lut 2012, 16:47
Lokalizacja: Tarnów

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: tomalapt » 12 cze 2012, 13:17

Znowu drążymy bezsensowny i nic nie wnoszący wątek. W teamie przecież bywały różne kryzysy, przerwy w pracach itp. logiczne że to wszystko wpływa na późniejsze wydanie modyfikacji. Sam kiedyś nie mogłem się pogodzić z tym że mod jest tak długo przygotowywany, ale cóż głupim gadaniem nic się nie zmieni. Jeśli tak bardzo oczekujecie wydania nowej wersji, włóżcie coś od siebie, pomóżcie twórcom, dawajcie im otuchy. Powyższe posty raczej przyczyniają się do zniechęcania nad pracami przez team.

ps. Proponuję wstrzymać się od zbędnych komentarzy ;)
tomalapt
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 110
Rejestracja: 14 gru 2009, 19:31
Pochwały: 1

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Chris1231 » 12 cze 2012, 13:23

Ja proponuje by zamknąć temat do wyjscia PL Moda. Z tego tematu robicie syw. Jak PL Mod zostanie wydany to Carman lub Radek albo jakis z moderatorow powinnen dostac wiadomosc na PW. I odblokowac temat. Albo i tez Morpheus lub Robert stworzyć temat i was poinformowac ze PL Mod zostal wydany. mam dosc pytanie sie o PL Moda! PL Mod wyjdzie w mgnieniu oka. Zrozumcie to. To nie jest takie trudne do zrozumienia.
Chris1231
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 301
Rejestracja: 09 sie 2011, 18:59
Pochwały: 16

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: kondek333 » 12 cze 2012, 14:57

Chris1231 pisze:Ja proponuje by zamknąć temat do wyjscia PL Moda. Z tego tematu robicie syw. Jak PL Mod zostanie wydany to Carman lub Radek albo jakis z moderatorow powinnen dostac wiadomosc na PW. I odblokowac temat. Albo i tez Morpheus lub Robert stworzyć temat i was poinformowac ze PL Mod zostal wydany. mam dosc pytanie sie o PL Moda! PL Mod wyjdzie w mgnieniu oka. Zrozumcie to. To nie jest takie trudne do zrozumienia.


ja proponuje dla kolegi powyżej żeby pisał wolniej i czytelniej bo w twojej wypowiedzi widzę sporo błędów :D

a druga sugestia była by taka żebyście już przestali pisać jedno i to samo była jedna osoba która skrytykowała prace moda no cóż ma do tego pełne prawo i nie ma co teraz posądzać go o to że tak napisał i pisać 10 postów że każdy się z tym sprzeciwia wystarczy że napisze jedna osoba najlepiej sam założyciel modu i to w zupełności wystarczy
Bielsko-Biała Mod TEAM
współtwórca Bielsko-Biała Mod TEAM
Obecnie pracuje nad mapą do Bielsko-Biała Mod
kondek333
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 470
Rejestracja: 10 mar 2011, 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 14

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: NikeR » 12 cze 2012, 15:43

Hah, no pięknie. I zaczęło się kolejne nabijanie postów ku czci motywu przodującego - 'PL Team Mod ma też swoje rodziny, życie prywatne i tratatata'
Ludki, wystarczy jedna odpowiedź do postu użytkownika 'Krytyk', a nie od razu po pięć 'mądrych' osób ( oczywiście wnoszących bardzo wiele do tematu ) wyjawia swą prawdę w jeden sposób i w sposób motywu przodującego...


P.S Mod wyjdzie dopiero po sierpniu ( sądząc po wypowiedzi Roberta ), więc to powinno wyjaśnić wszystko...
Awatar użytkownika
NikeR
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 83
Rejestracja: 10 maja 2012, 20:37
Lokalizacja: Złotów
Pochwały: 3

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: PolMed » 12 cze 2012, 16:08

a mnie się coś tak przypomniało:

27 Maj 2012, 19:36NikeR
" [...]

A teraz wspierając twoje słowo, nie piszę nic o PL Modzie do czasu premiery. "
Student Uniwersytetu Medycznego w Lublinie - Ratownictwo Medyczne - I rok

Mój temat z przeróbkami: viewtopic.php?f=17&t=6104
Awatar użytkownika
PolMed
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2012, 18:21
Lokalizacja: Radom/Lublin
Pochwały: 5

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Carman » 12 cze 2012, 16:59

A mi się przypomniało:
Carman pisze:Kończymy temat. Dalsze drążenie go będę stosownie nagradzał.

Tak, więc jeszcze jedna wypowiedź na ten temat i za każdy post pod moim (tym w którym znalazły się przytoczone zdania) będę rzucał monetą żeby nie robić aż takiej lawiny ostrzeżeń za jednym razem. Krótko mówiąc: Orzeł - masz szczęście, reszka - masz ostrzeżenie. Ktoś zaryzykuje podpaść tym kilku osobom?
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: koalas11231 » 12 cze 2012, 18:10

A czy w PL Mod 1.0 będzie misja zabezpieczania meczu i np. łapanie kiboli i takie rzeczy?
Acha i w 303[D]21 musi być belka ledowa i GES (chyba 300). Zrobiłem syrene do Midluma. Mogę wam przesłąć na e-mail.
koalas11231
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 656
Rejestracja: 09 kwie 2012, 07:18
Lokalizacja: WROCŁAW
Pochwały: 15

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: StormChaser » 12 cze 2012, 18:39

Oni sobie wszystko zrobili już dawno
http://datingsidorsingel.com/
Awatar użytkownika
StormChaser
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2112
Rejestracja: 17 wrz 2010, 20:26
Lokalizacja: Jaslo
Pochwały: 72

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Robert18gol » 12 cze 2012, 18:43

Już koniec tematu na 1.0 temat tyczy się 99,1 a nie 1.0 wiec nie róbcie of topu i nie zaśmiecajcie tematu proszę was... bądźcie ludźmi
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Poprzednia

Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron