IVECO MAGIRUS PL-Mod

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

IVECO MAGIRUS PL-Mod

Postautor: Daniel112&998 » 18 sty 2011, 15:12

Witam przeglądając Download na stronie emergency-forum.de znalazłem taki o to link z downloadem takiego Iveco Magirusa z PL moda: http://www.emergency-forum.de/index.php ... dataID=665

Czy osoba która go wrzuciła do downloadu ma na to pozwolenie? Czy jest to legalne? A tak pozatym autorem tego modelu jest chyba Zari .

EDIT

Napisał także ,że są tam jego przeróbki (w tym modelu) a więc zrobił to nie legalnie :shock:
Masz pytania w sprawie modelu ? PISZ / PW !!
Daniel112&998
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 677
Rejestracja: 30 sie 2010, 10:32
Pochwały: 23

Re: IVECO MAGIRUS PL-Mod

Postautor: Zari » 19 sty 2011, 13:02

Ja już do tego tematu wracać nie chcę. Model wypłynął jeszcze przed wydaniem pierwszej bety PL MODa i sam ma niedziałającą animację podpór i chyba otwieranie kosza nie działa. Dla jasności model wypłynął właśnie tam więc najwyraźniej przerzucili go do systemu pobierania plików. Ja już nawet przestałem walczyć z używaniem i publikowaniem tej drabiny gdyż wcale nie jest genialna(może gdy powstała 4 lata temu ładnie się prezentowała). Szkoda życia na tłumaczenie wszędzie gdzie ją wrzucają całej zawiłej sytuacji.
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Re: IVECO MAGIRUS PL-Mod

Postautor: Daniel112&998 » 19 sty 2011, 14:05

Ok to możesz od razu zamknąć temat ;)
Masz pytania w sprawie modelu ? PISZ / PW !!
Daniel112&998
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 677
Rejestracja: 30 sie 2010, 10:32
Pochwały: 23


Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości