PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: StormChaser » 10 maja 2013, 20:54

Ale czy wyrażanie opini to jest spam? Wiadomo czekamy bardzo długo jeszcze troche nas nie zbawi. Nie wiem w jakim stopniu są prace gotowe, ale wydaje mi się że jeszcze drugich 4 czy 10 lat nie będziemy czekać (nie żeby jakieś przecieki) ale jednak wydaje mi się że do premiery zbyt dużo nie zostało (chyba) więc poczekajmy jeszcze troche, można samemu kombinować. Ostatnio dużo modeli zostało wydanych, można ich troche poużywać. I tak prędzej czy później wam się nowa odsłona znudzi i każdy będzie chciał nową, można się przecież edukować w robieniu skryptów zanim go wydadzą aby ulepszyć sobie po premierze? Można? Można. Więc poczekajmy i tyle, mam szacunek i wyrozumiałość do teamu jak i do waszych opini i mnie wydaję się że jeżeli jeszcze troche poczekamy to nic się nie komu nie stanie :)
http://datingsidorsingel.com/
Awatar użytkownika
StormChaser
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2112
Rejestracja: 17 wrz 2010, 20:26
Lokalizacja: Jaslo
Pochwały: 72

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: kwasik96 » 10 maja 2013, 23:07

Rudy529 pisze:To możesz zacząć robić własnego moda w którym użyjesz fajnych skryptów zrobisz nową mapę i misje a modele dasz jako kwadraty na kołach i w tedy pytanie, kto ci w to zagra? ludzie wyrzucą to co im zbędne i zrobią moda po swojemu bo nigdy im nic nie pasuje. To że team odwzorowuje pewne modele to i tak sprawia graczom problemy bo oni by chcieli żeby zrobić modele takie jaki oni chcą bo te co są w modzie są dla nich za brzydkie.
Misje i mapy się robi znacznie dłużej od modeli bo nad tym jak nad modelami trzeba się postarać by czegoś nie schrzanić. Robiłeś kiedyś teksturę podłoża a później obiekty i cała masa innych ważnych "dupereli" ??

Ja osobiście mam wywalone na to czy pl mod będzie czy nie bo wiem ile to pracy trzeba włożyć żeby wyszło coś czego nie powstydziłbym się żaden grafik.
Robiłem jedną mapę do pl moda ponad 7 miesięcy, tą mapę co macie w demie to tylko fragment a reszta jest w innym temacie, siedziałem w ciągu jednego tygodnia po 6-7 godzin dziennie, pierwszy miesiąc robiłem teksturę którą poprawiałem bo w paru miejscach było nie równo, miałem szkołę, dziewczynę i mnóstwo spotkań a i tak czasami się w nocy siedziało żebyście mogli popykać na czymś nowym. Nie próbuje u was wzbudzić politowania dla mnie (byłego członka teamu) i dla reszty teamu tylko odrobiny wyrozumiałości że równie dobrze mogli by rzucić to w cholerę i nie przejmować się PL Modem ani tym co się dzieje wokół niego. Oni i tak mają wiele cierpliwości że potrafią czytać wasze komentarze i nie rezygnować bo prędzej czy później wydadzą moda a wam kopary opadną, wszystko robią po to by sprawić przyjemność graczom a niedowiarkom pokazać że tyle pracy ma swój efekt.

Chcecie dalej pogłębiał ten temat czy w końcu skończymy ten spam?? Bo mi argumentów nie zabraknie ;)


Ja na brak argumentów również nie narzekam. Nie chcę rozpoczynać kłótni, ale czytanie ze zrozumieniem chyba przychodzi Ci z pewną trudnością. Proponuje jeszcze raz przeczytać moje posty, to zapewniam, że znajdziesz odpowiedź na praktycznie cały pierwszy akapit. Nie będę się produkował 2 raz o tym samym. Podam na przykładzie chyba najbardziej znanego i cenionego w środowisku EM4 LA-moda. Mimo, że modele stoją na średnim poziomie, to grywalność jest bardzo duża. Moim zdaniem (tak, wyobraźcie sobie(niektórzy) że forum jest m.in. do wypowiadania własnego, a nie podporządkowanego administracji zdania) podchodzicie od złej strony do tematu. Mam świadomość tego, że nic tym nie wskóram i że nie za bardzo się przejmiecie moimi słowami.
@gagar
Jeśli nie ma polskich dobrych skrypterów, to czy próbowaliście nawiązać jakiś kontakt z zagranicznymi? Myślę, że jakby podejść profesjonalnie do tematu, to znaleźliby się tacy, którzy nie odmówili by jej.

I może na koniec ponowię pytanie, bo odpowiedzi nie dostałem, czy tu jest jakaś inna definicja słowa 'forum'? Off-topu nie robimy, cały czas tematem jest PL-mod, i nawet zgodnie z tematem opinie na jego temat, nikt się nie wyzywa. Więc nie rozumiem czemu mamy zakańczać dyskusję? Jeden przedstawia swoje racje, a drugi swoje, wydaje mi się, że od tego jest forum, aby wymienić się m.in. poglądami.
kwasik96
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 45
Rejestracja: 15 lut 2011, 22:00
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: Rudy529 » 10 maja 2013, 23:11

Nie zamierzam czytać tego i tobie radzę się odpieprzyć ode mnie bo nie ręczę za to co napisze jak jeszcze raz się przypieprzysz do tego co było nie tylko do ciebie napisane a do całej reszty która wypowiedziała się wcześniej oraz do tych co jeszcze chcą dodać parę groszy.
Awatar użytkownika
Rudy529
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2028
Rejestracja: 02 lip 2009, 17:36
Lokalizacja: Marki
Pochwały: 94

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: osp » 10 maja 2013, 23:15

A ja to powiem kwasik tobie takie coś każda sprawa z pl modem musi się kończyć kłótnią albo zamknięciem tematu i taka sprawa morph założył temat pl mod dyskusja i nie mógł być zamknięty ale niektórzy użytkownicy doprowadzili to tego aby zamknąć ten temat to forum jest strasznie wyczulone jeżeli się zapytasz bo jesteś nowy i nic jeszcze nie kapujesz i zapytasz kiedy wyjdzie pl mod to zostanie momentalnie skrytykowany a ta osoba od razu ucieka od forum i nie przybywa jak ja przybyłem jeszcze za starego konta to było wszystko spokojnie ale z czasem zaczęli przychodzić użytkownicy którzy zaczęli być tzw. cwaniakami co chcą prowokować kiedyś jak jeszcze wszystko było po staremu było jakoś spokojnie a kłótnie rozwiązywał moderator np zari albo carman wiem wiem że krytyka pójdzie ale dalej pewnie takie wypowiedzi i ten temat zamkną trudno to że jest jak jest to niczego nie zmieni to forum już takie będzie i wątpie żeby coś się tu zmieniło na lepsze.
Awatar użytkownika
osp
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 775
Rejestracja: 13 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Łuków
Pochwały: 8

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: fireman » 10 maja 2013, 23:22

czemu nie piszecie takich poematów o twórcach Legnica mod'a, tylko ciągle PL mod i PL mod...
LCA Mod też brzmi ładnie :P
GG:13334577
:)
fireman
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1157
Rejestracja: 27 sie 2007, 09:19
Lokalizacja: Legnica
Pochwały: 45

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: kwasik96 » 10 maja 2013, 23:35

Rudy529 pisze:Nie zamierzam czytać tego i tobie radzę się odpieprzyć ode mnie bo nie ręczę za to co napisze jak jeszcze raz się przypieprzysz do tego co było nie tylko do ciebie napisane a do całej reszty która wypowiedziała się wcześniej oraz do tych co jeszcze chcą dodać parę groszy.


Mówisz, że nie brak Ci argumentów, a czytając twój kolejny post, nie trudno jest zobrazować sobie pianę w twoich ustach i jad jakim plujesz na monitor. O co tyle nerwów, nie można na poziomie porozmawiać? :) Proponuję przestać off-topować, a jak coś masz prywatnie to PW.

@osp
wiem, też jestem tu od dosyć dawna i mimo, że się nie udzielam praktycznie nigdzie to wpadam często ;) Po prostu jak nie mam nic do powiedzenia to się nie wypowiadam, a tutaj akurat dostałem pole do popisu :P

@fireman
Ja tego tematu nie chciałem zaczynać, bo wiedziałem jakie będą tego skutki, ale jak już zrobił to tomala to się podczepiłem i kontynuuję. ;) Za twój mod też trzymam kciuki, żeby nie było, ale jakby nie było PL-mod jest na troszkę większą skalę ;)

Tutaj faktycznie mogłem się dopuścić złamania regulaminu i trochę 'off-topnąć', za co przepraszam, ale nie lubię niedopowiedzianych spraw.
kwasik96
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 45
Rejestracja: 15 lut 2011, 22:00
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: Zari » 11 maja 2013, 09:40

Spróbuję załagodzić "konflikt".

Każdy ma prawo mieć inną wizję moda i ma prawo ją wyrazić. Nie chcę się opowiadać za którąkolwiek stroną ani wyrażać własnych wizji ponieważ ten post ma służyć czemu innemu. Nie uważam również za dobre aby wszystkim narzucać swoją wizję. Team już dawno wykreował swoją wizję i się jej trzyma, jednym się to podoba a inni by woleli zobaczyć coś innego, jest to normalna sytuacja. Niestety nie da się w jednej modyfikacji połączyć skrajnie różnych wizji (to stwierdzenie jest nie do końca prawdziwe bo oczywiście da się jednak wymaga to znacznie więcej pracy niż zrobienie 2 oddzielnych modów) i wiadomą sytuacją jest, że nie wszyscy będą zachwyceni efektem końcowym.

Do czego zmierzam? Chcę abyście zaczęli szanować poglądy innych nawet jeżeli nie są zgodne z waszymi. To, że ktoś wyraża inną wizję nie oznacza, że należy go od razu mieszać z błotem i prowadzić tym samym do kłótni bo z tego nie wynika nic dobrego. Nie jest również prawdą, że administracja trzyma "jedyną słuszną wizję" a wszystkie inne tępi (gdyby tak było już dawno powinienem mieć bana).

Co do uwag związanych z czasem wiadomo jest, że to nie jest przyjemne jeżeli poświęcasz dużo wolnego czasu na pracę a inni uważają, że nic się nie dzieje i długo trzeba czekać. Jednak większość użytkowników nie wnikała w to kiedy, kto i jak zajmował się modem a patrząc na ogólny czas powstawania modyfikacji można mieć wrażenie, że wszystko trwa powoli. Team najlepiej wie ile pracy wykonanej w poprzednich latach zostało wykorzystane przy aktualnej wizji i niestety ciężko jest się od tego odciąć.
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Poprzednia

Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości