LA 1.5 - wskarze ktoś link

Podforum dotyczące LA Moda.

LA 1.5 - wskarze ktoś link

Postautor: Mis Coralgol » 12 lip 2008, 10:32

1.Mam problem gdyż chcę pobrać sobie Moda La v1.5, lecz nie moge znalezc nigdzie linku. (wolalbym na jakims serwerze w sensie ze rapidshare albo cos w tym stylu)
2. Chciałbym utworzyć sobie własny serwer w E4 lecz nie moge ponieważ mam ruter i mogłby mi ktoś wytłumaczyc albo dac instrukcjie jak obejść ruter aby zrobic serwer widoczny w zakladce INTERNET

PROSZE NIE MOWIC SZUKANIE NIE BOLI BO SZUKAŁEM I TYLKO 1,6 ZNALAZLEM.
Mis Coralgol
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2008, 10:28

Postautor: Dawideas » 12 lip 2008, 11:51

Doprawdy daleko trzeba było szukać... http://emergency.gry-online.pl/forum/vi ... &start=270
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: Mis Coralgol » 12 lip 2008, 19:31

Dzięki ale jakbyś niezauważył jest to mod 1.6 ale ok juz mam tego LA 1.5

Teraz kolejna sprawa mam normalna wersije E4!! wchodze sobie w multi mam patche 1.3 us i chce sobie pograć, lecz zadnego serwera nie ma!
Jak to naprawic. Dzień wcześniej było ich około 20 a teraz nic. Nawet ten który mial byc dzis o 20 nie wyszukuje mi go.
Mis Coralgol
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2008, 10:28


Wróć do LA Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron