LA Mod v2

Podforum dotyczące LA Moda.

Postautor: sonasan » 03 sty 2010, 13:11

Ja kiedyś przy trzęsieniu ziemi nie zabrałem martwego człowieka i w końcu zniknął i misia niezaliczona. Przy tym w/w wypadku ani razu nie miałem niezaliczonej. Ja najpierw ustawiam policję od południowej strony, aby samochody mi nie przeszkadzały. Wysyłam tą dużą karetkę, co się mieści w niej 9 rannych oraz 1 zwykłą karetkę, ponieważ jest tam 10 ofiar i wóz techniczny z czterema strażakami. Strażakami otwieram samochody i po otworzeniu wszystkich pakuję ich do wozu i wracam do bazy. Następnie opatruję wszystkich rannych ale tylko podchodzę lekarzami do nich, żeby zbadali ich stan i zabieram do tej dużej karetki a na koniec zabieram wraki i zwijam się policją i po zabraniu wszystkich ciał i wraków misja jest zaliczona ;)
Jeśli pomogłem, to kliknij zielony krzyżyk ;)
sonasan
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 160
Rejestracja: 29 gru 2008, 13:45
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 6

Postautor: Adi85 » 03 sty 2010, 17:09

No i w końcu działa. Powiem ze szału na mnie to ne zrobiło.

NIe ma to jak PL mod, nic dodac nic ujac 8) 8) 8) :mrgreen:
Awatar użytkownika
Adi85
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 60
Rejestracja: 15 lis 2009, 12:49
Lokalizacja: Pruszków
Pochwały: 1

Postautor: Arafat » 03 sty 2010, 17:12

Adi85 pisze:No i w końcu działa. Powiem ze szału na mnie to ne zrobiło.

NIe ma to jak PL mod, nic dodac nic ujac 8) 8) 8) :mrgreen:
Aż kapie wazeliną :shock:
Arafat
 

Postautor: Adi85 » 03 sty 2010, 17:26

Arafat odrazu wazelina ;] ale widze ze kolega obeznany z tematem srodkow poslizgowych :shock:


sorki za OT
Awatar użytkownika
Adi85
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 60
Rejestracja: 15 lis 2009, 12:49
Lokalizacja: Pruszków
Pochwały: 1

Postautor: Arafat » 03 sty 2010, 17:57

Bądźmy szczerzy - PL mod, to taki miły krótki dodatek, ale czy mod? Same modele i dźwięki nie czynią tego pełnoprawnym modem. Co oferują w temacie misji? Cztery lub pięć zdarzeń, zapętlonych w nieskończoność. Ciekawe skrypty? Smaczki? Niestety tego brakuje w naszym rodzimym modzie. Oczywiście, mam ogromny szacunek do roboty chłopaków, bo wiem, że robili to najlepiej jak umieli, oraz wkładali w to serce - brawo, modele są bardzo fajne i gra się nimi przyjemnie.

Niemniej jednak, przyzwyczaiłem się do LA Modu i brakuje mi wielu ułatwień które zaoferował Hoopah - patrolu miasta, opcji "śledzenia+zatrzymania", Stand-by mode, synchronizacji armatki wodnej ze "śluzami" w wozach strażackich i wielu, wielu innych - choćby na workach dla trupów kończąc. To samo tyczy się zdarzeń - niby się powtarzają a jednak, zazwyczaj są bardzo różne i dzieją się w wielu różnych miejscach - grając wczoraj w PL Mod odniosłem wrażenie deja vu - odwiozłem delikwenta leżącego na ulicy, a już w następnym wezwaniu miałem to samo, w identycznym miejscu.

Niestety taka prawda - brakuje w ekipie skryptera i najlepiej nowej mapki - bez tego ten mod jest taki troszkę nijaki i ratuje go przede wszystkim to, że jest Polski
Arafat
 

Postautor: nico1 » 03 sty 2010, 19:23

synchronizacji armatki wodnej ze "śluzami" w wozach strażackich i

Chodzi Ci chyba o nasady tłoczne ale tak do końca nie jestem pewien ;-)
nico1
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 78
Rejestracja: 03 paź 2009, 16:43
Pochwały: 3

Poprzednia

Wróć do LA Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron