NY MOD-moje przeróbki.

Podforum dotyczące LA Moda.

NY MOD-moje przeróbki.

Postautor: snike23 » 03 sty 2011, 20:44

Na NY Submod trafiłem,,niedawno" i muszę przyznać,że jest jedną z najciekawszych modyfikacji w jaką dotychczas grałem.Nie grałem w poprzednie wersje,więc nie bardzo wiem co było w nich po kolei dodane.W tym temacie chciałbym Wam zaprezentować moje skromne przeróbki,pewnych lokacji na moje widzi mi się.Muszę przyznać,że bawienie się w edytorze to pożeracz czasu i daje mi wyobrażenie ile trzeba pracy włożyć w wykonanie mapy od podstaw.
Standardowo dodam,że w moich modyfikacjach użyłem NY Submoda v.2.3b oraz moda Civil Cars Cooperation .
Na początek postanowiłem zabrać się za więzienie-Klikaj na miniatury by powiększyć:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Jak widać na zdjęciach zmieniłem od podstaw wygląd więzienia.Tu bardziej realistycznie brzmiało by areszt i tak tez będę go dalej opisywał.Oto co dodałem:
-budynek biurowy obok aresztu
-barierki-miło by było jakby dało się tak zrobić by samemu je otwierać,próbowałem coś w tym kierunku zdziałać ale póki co to czarna magia więc dodałem technika co ich awarię naprawia :D
-po placu przechadza się co jakiś czas skazany
-dodałem budynek socjalny połączony z centrum obserwacji obok wieżyczki
-co jakiś czas z wieżyczki wybiega klawisz i biegnie w kierunku budynku socjalnego
-obiekt jest monitorowany :D
-rolę klawiszy odgrywają oryginalni policjanci z EM 4
W planach:
-dodanie zamieszek obok więzienia,oraz by po aresztowaniu radiowóz odwoził aresztowanego nie na komendę ale właśnie do aresztu
Po za tym do mapy ogólnie dodałem dodatkowe zdarzenie z upadkiem samolotu oraz dodatkowy ruch przechodniów.Zmieniłem też co niektóre miejsca występowania wypadków.
Post będę aktualizował wraz z dodaniem nowych lokacji.
Gry komputerowe-nałogiem Mym...
snike23
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 66
Rejestracja: 13 maja 2008, 17:14
Pochwały: 1

Re: NY MOD-moje przeróbki.

Postautor: Deeway » 04 sty 2011, 15:01

hmmm napisz do hoppaha aby dał Ci jakiśieś namiary na tego gościa i pogadaj z nim może da te twoje przeróbki do moda ;p albo ty je wydasz
A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie ja jestem.
Wolsztyn112
Pomogłem?To daj proszę pochwałę :)
Deeway
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 231
Rejestracja: 21 paź 2009, 16:31
Pochwały: 9


Wróć do LA Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość