Rady odnośnie ewakuacji budynku.

Podforum dotyczące LA Moda.

Rady odnośnie ewakuacji budynku.

Postautor: diablowgw » 08 maja 2012, 11:25

Witam, mam pytanie odnośnie ewakuacji budynku- jaki sposób jest najlepszy ? próbowałem kilku : od wyprowadzania ludzi pojedynczo (stanowczo za długo), blokowania przejścia po wskazywanie przez policjanta miejsca do którego mają przejść ludzie. Jak najlepiej zabezpieczyć teren akcji żeby ludzie sie nie plątali. Bo tak jak w przypadku drogi to można samochody odsyłać lub zatrzymać ale gdy blokujemy chodnik ludzie zaczynają się gromadzić i omijać policjanta. Ustawianie barierek jest też zbyt mozolne bo a to się trzeba męczyć żeby stała w dobrą stronę ... wiem ze w jakimś modzie istniała taśma policyjna ale w LA chyba tego nie ma - nie zauważyłem.

Czekam na Wasze rady z chęcią sprawdzę każdą :)
diablowgw
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 23 kwie 2012, 16:30

Re: Rady odnośnie ewakuacji budynku.

Postautor: Chris1231 » 08 maja 2012, 11:37

Wez 3 policjantow, i ustaw w dobrym miejscu zeby np Rece sie złączyły, Wtedy ludzie chyba nie umią przejść. Najlepiej poustawiac w dobrych miejscach policjantow.
Chris1231
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 301
Rejestracja: 09 sie 2011, 18:59
Pochwały: 16

Re: Rady odnośnie ewakuacji budynku.

Postautor: maciejzkap » 08 maja 2012, 14:50

Barierki to dobry sposób... i wcale nie mozolny bo z tego co pamiętam łatwo się je obraca klikając na odpowiednie ikonki.
http://www.bydgoszcz998.pl
Awatar użytkownika
maciejzkap
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 498
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 22


Wróć do LA Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość