Potrzebne nam jest konto z php i MySql'em

Wpisujcie tutaj swoje problemy, sugestie, pomysły związane z forum

Potrzebne nam jest konto z php i MySql'em

Postautor: Radek_1 » 02 kwie 2005, 00:38

Jak sami widzicie ostatnio forum rozrasta się w błyskawicznym tempie (a gdy wyjdzie polska wersja Emergency 3 to aż boje się pomyśleć :wink: ). Wiecie również, że znajdujemy się na darmowym serwerze który niedługo nie będzie spełniał naszych oczekiwań. Ograniczeni jesteśmy również bazą danych która może zajmować max. 10mb (połowe juz przekroczyliśmy). Apeluje więc z prośbą już teraz o hosting naszej strony oraz forum. Jeżeli ktoś ma możliwości to byłbym wdzięczny. Kolejnym pomysłem jest wykupienie konta, jakiegoś niedrogiego. Mam zamiar wprowadzić klikanie w banner allegro, nie wiem czy to dobry pomysł okaże się. Upatrzyłem jak narazie serwer boo.pl, jest bardzo tani, a wymagania nasze spełni raczej w 100%. Jeżeli za 1 kliknięcie dziennie jest 10gr, miesięczny abonament 3,66zł=36 kliknięć miesięcznie (pamietajcie kliknięcie w banner nic Was nie kosztuje!). Niestety allegro wypłaca tylko od kwoty chyba 10zł albo 100zł :P. Narazie daję tylko tą informację do Waszej wiadomości, czy się sprawdzi - zobaczymy.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: bercik » 02 kwie 2005, 10:32

jakby co to odezwij sie do mnie przez mail i napisz jakie jest przecietne obciazenie (ruch generowany) ...
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15


Wróć do Forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron