Wieczne pytania o Modyfikacje

Wpisujcie tutaj swoje problemy, sugestie, pomysły związane z forum

Ban za pytanie?

Tak
33
69%
Nie
15
31%
 
Liczba głosów : 48

Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: WojteQ » 03 mar 2012, 11:50

Co Wy na to żeby wprowadzić niemiecką zasadę: pytanie o mod = ban ?


To już jest coraz bardziej męczące i musimy jakoś z tym zawalczyć...
Ostatnio zmieniony 03 mar 2012, 12:45 przez WojteQ, łącznie zmieniany 1 raz
" Śubmeś > iśtjudi "
Awatar użytkownika
WojteQ
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 1825
Rejestracja: 19 lis 2008, 19:47
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 53

Re: Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: kubonix122 » 03 mar 2012, 11:56

Wojteq ,ale pytania tego typu: Kiedy będzie mod, czy będzie w nim Bronto. Jeżeli takie jestem za.
Awatar użytkownika
kubonix122
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 56
Rejestracja: 05 sty 2010, 20:16
Lokalizacja: Konin
Pochwały: 5

Re: Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: savi » 03 mar 2012, 12:11

jestem za:)
savi
 

Re: Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: gagar » 03 mar 2012, 12:23

Ja też jestem za
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95

Re: Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: WojteQ » 03 mar 2012, 12:45

Głosujcie, dorzuciłem ankiete.
" Śubmeś > iśtjudi "
Awatar użytkownika
WojteQ
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 1825
Rejestracja: 19 lis 2008, 19:47
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 53

Re: Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: gudi21 » 03 mar 2012, 12:51

Ale zalezy na ile ten ban ??Moze na tydzien albo na tydzien na ip bo potem zrobia nowe konta
gudi21
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 195
Rejestracja: 01 mar 2010, 14:46
Pochwały: 3

Re: Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: Apollo » 03 mar 2012, 16:51

Ban? Tak od razu z grubej rury?. Można by zrobić temat o wysokim priorytecie gdzie PL-Team zamieścił by krótkie oświadczenie że:

Tylko team sam podaje nowe informacje odnośnie moda i proszę nie pytać o prace nad modyfikacją (i tu link do tematu PL-mod dyskusja).

Nowy użytkownik forum jest poinformowany o tym aby nie pytał o postępy i jednocześnie ma link do poprzednich informacji. A jeżeli zapyta to
-ostrzeżenie
-usunięcie postu z pytaniem

Ważne jest też to aby inni użytkownicy nie odpowiadali na takie posty tylko admini/modzi sami od razu usuwali zbędne treści. Inni mogą pomóc klikając wykrzyknik przy danym poście.

Pytania o PL-Moda były są i będą. I osobiście mogę to przeboleć bo nawet nie odpowiadam na takie posty. Najgorzej jest jak nowy napisze post z pytaniem a starzy wyjadacze muszą dorzucić swoje 3 grosze. Wygląda to mniej więcej tak:

Nowy: Kiedy pędzie PL-Mod?
Stary wyjadacz: Kolejne pytanie o PL-Moda. Post do usunięcia
Stary wyjadacz2: Jak wyżej. Przeczytaj inne tematy to będziesz wiedział...
Stary wyjadacz3: O Boże znowu pytania kiedy za ile i co będzie...
Nowy: A skąd miałem to wiedzieć?
Stary wyjadacz: Przeszukaj forum


itd itd itd...(mniej więcej tak samo wygląda dyskusja odnośnie odświeżaniu tematów). Jak dla mnie kłania się spam i nabijanie postów i to u starych wyjadaczy.
Ja mam taką propozycję. Fajnie było jak admini by się wypowiedzieli i wypracowało by się jakiś "recept"
Kontakt: 41399215
Awatar użytkownika
Apollo
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 426
Rejestracja: 25 lut 2009, 12:13
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 22

Re: Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: Carman » 03 mar 2012, 19:41

Punkty 4,6 i 11 regulaminu mówią właśnie o tym o czym piszesz. Problem w tym, że większość nowych użytkowników wcale go nie czyta.
W ankiecie odpowiedziałem Nie i niezależnie od postępu tej dyskusji bana za pytanie o moda nie dam. Ostrzeżenie jest bardziej na miejscu, ale pamiętajmy, że nie w każdym przypadku faktycznie się należy. Wiem, że to wszystkich denerwuje, ale spójrzmy na to z innej strony. Użytkownicy mają prawo pytać jeśli nie znaleźli odpowiedzi. W końcu od tego jest forum. Tematów o PL Modzie jest mnóstwo, a zazwyczaj liczą one kilkanaście/kilkadziesiąt stron i mimo że ta odpowiedź tam jest to nikomu nie chciałby się tego wszystkiego przekopywać.
PL Mod Team powinien wspólnie przygotować temat-post pt. PL Mod - najważniejsze informacje. Wystarczy w nim poinformować, że prace nad modem trwają, data jego wydania jest nieznana, a Twórcy PROSZĄ o zaprzestanie wypytywania o datę premiery itp. Dobrze by też wyglądał krótki opis tego czego można się spodziewać po nowej odsłonie. Temat oczywiście przykleję. Dopiero wtedy będziemy mieli solidną podstawę do dawania ostrzeżeń za zachowanie, o którym piszecie.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Re: Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: Apollo » 08 mar 2012, 18:06

Jest prosty sposób aby wyeliminować pytania o moda. Niech PL-Team wyda oświadczenie że zaprzestaje prace na modem a efekty swoich prac pozostaną prywatne. Oczywiście potem będą gorzkie żale ale po prostu zamykać takie tematy. Na forum nie będzie spokój i team też będzie maił spokój.
Kontakt: 41399215
Awatar użytkownika
Apollo
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 426
Rejestracja: 25 lut 2009, 12:13
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 22

Re: Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: dawbronto » 08 mar 2012, 18:28

A ja bym tak zrobil ze jak jest mod robiony to tylko powiedziec czy bedzie prywatny czy udostepnoiny i zamknac temat do czasu zrobienia moda i potem minust i plusy.
Witam mam do sprzedania playstation 2 przerobiona z 10 grami, padem, kablami itd w bardzo dobrym stanie, wiec jak ktos jest zainteresowany prosze o kontak na pw.Cena 300zł.
dawbronto
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 13 paź 2011, 20:19
Lokalizacja: Andrespol
Pochwały: 10

Re: Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: domcio98 » 08 mar 2012, 19:19

dawbronto pisze:A ja bym tak zrobil ze jak jest mod robiony to tylko powiedziec czy bedzie prywatny czy udostepnoiny i zamknac temat do czasu zrobienia moda i potem minust i plusy.


Ale będą w nowych tematach pisać
:? :? :?
Ja jestem za tym banem też.
"JRG 3 Kielce to moje życie"
domcio98
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 813
Rejestracja: 31 maja 2011, 19:30
Lokalizacja: Kielce
Pochwały: 28

Re: Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: dawbronto » 08 mar 2012, 20:53

To jak napisza jakis temat z pytaniem kiedy wyjdzie np pl mod 1.0 to ban wiec jestem za pomyslem Wojtka
Witam mam do sprzedania playstation 2 przerobiona z 10 grami, padem, kablami itd w bardzo dobrym stanie, wiec jak ktos jest zainteresowany prosze o kontak na pw.Cena 300zł.
dawbronto
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 13 paź 2011, 20:19
Lokalizacja: Andrespol
Pochwały: 10

Re: Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: HatorEM » 08 mar 2012, 23:21

Myślę, że Wojtek trochę źle się wyraził. Od warna do bana droga wcale nie musi być długa, jak ktoś się uprze. Oczywiście za pytanie o datę na pewno warn się należy. Za pisanie pierdół i wciąganie do równie debilnej rozmowy, jaka się co chwila pojawia w wątku: Dyskusja o Pl-mod, warny na pniu powinno się dawać. Do tego nie trzeba nawet przypiętego FAQ-Plmod. Tak samo jak ignoranci nie czytają poprzedniego postu w temacie, tak samo nie będą czytać FAQa.
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Re: Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: Kobraic998 » 14 mar 2012, 19:36

Też jestem za ;) tylko pod jednym warunkiem... A takim że twórcy danych modów mają informować użytkowników o postępach w pracy nad modami w odpowiednich co do tego tematach.
Awatar użytkownika
Kobraic998
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 17
Rejestracja: 25 lis 2011, 15:41

Re: Wieczne pytania o Modyfikacje

Postautor: StormChaser » 14 mar 2012, 22:30

Ja jestem za, to już się staje nie do wytrzymania
http://datingsidorsingel.com/
Awatar użytkownika
StormChaser
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2112
Rejestracja: 17 wrz 2010, 20:26
Lokalizacja: Jaslo
Pochwały: 72

Następna

Wróć do Forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość