Młodsi Moderatorzy

Wpisujcie tutaj swoje problemy, sugestie, pomysły związane z forum

Re: Młodsi Moderatorzy

Postautor: zakladblacharski » 19 lis 2012, 22:05

Commander jest subiektywny a to chyba wyklucza możliwość pełnienia tej funkcji.
zakladblacharski
 

Re: Młodsi Moderatorzy

Postautor: Apollo » 19 lis 2012, 22:30

Witam,

W związku z tym że zaproponowano mi funkcję młodszego moderatora i zgodziłem się nim być wydam krótkie oświadczenie, a raczej odpowiedzi na niektóre sugestie użytkowników.

To że zostałem młodszym moderatorem nie znaczy że wszytko mi wolno. Każde działanie moderatora opiera się na regulaminie jak i wytycznych Administratora. Oznacza to też że naszą "pracę" nadzorują Moderatorzy jak i Admin. Jeżeli przekroczę wytyczne przestane być moderatorem szybciej niż nim zostałem.

Administrator sam dopiera sobie ludzi do pomocy czyli w pewnym stopniu dla mnie jest to wyróżnienie a co za tym idzie co poniektórzy będą chcieli mnie zdyskredytować. Ale to normalne, jak Polska długa i szeroka.

Na forum jestem codziennie od 2009r i kojarzę większość użytkowników jak i tych starszych stażem jak i tych młodych więc co nieco wiem co się dzieje. Mam włączoną opcje niewidoku czyli jak jestem zalogowany nie pokazuje tego na dole strony. Jestem na magisterce i pracuje na cały etat ale posty (teraz) muszę czytać wszystkie. Nawet jeśli nie ma mnie od 8 do 22 w domu to o północy się zaloguje i zaległości nadrobię. Czasami będzie tak że w tygodniu jetem cały dzień zalogowany. Zwiększona ilość moderatorów da taki efekt że szybko będzie można zaprowadzić porządek i dzięki temu da się to ogarnąć bo każdej porze dnia i nocy ktoś będzie. Jak pisałem na początku regulamin i wytyczne to podstawa czyli:

- Jeżeli będę musiał usunąć post to go usunę ale wyśle PW do użytkownika dlaczego to zrobiłem. Jeżeli użytkownik się nie zgadza z moją decyzją da mi zwrotkę na PW z argumentacją i podejmie się odpowiednie kroki. Więc czegoś "bez powodu" nie będzie.

- Na pewno nie będę pozwalał na ---->zbędne<----- (i to słowo chcę podkreślić) wypowiedzi adwokatów (czy krytyków) od których robią się awantury. np:

Jeżeli nowy użytkownik forum zapyta się kiedy będzie PL-MOD to ja taki temat przeniosę do kosza a do nowego usera wyślę PW z informacją jak używa się wyszukiwarki oraz link do tematu gdzie są wszystkie najczęściej zadawane pytania (topic niedawno stworzony). Nie omieszkam też wysłać zapytania do userów czemu odpowiadali na pytanie które nie powinno uzyskać odpowiedzi typu: "poszukaj na forum", "użyj wyszukiwarki" i inne takie właśnie zbędne wypowiedzi. Nie po to Admin chciał mieć pomoc moderatorów żeby inny użytkownik go wyręczał.

Zamiast niego można wybrać kogoś grzecznego z grona najaktywniejszych.


Fakt faktem że niektóre wypowiedzi były na granicy. Ale że teraz jestem młodszym moderatorem tego już robić nie będę bo nie wypada. Pewnie w ogóle nie będę się wypowiadał tam gdzie jest największy "ogień" żeby nie było że jestem stronniczy itp.
A propos tego. Dużym plusem jest to że nie mam zwami kontaktu na GG facebooku skype to znaczy że na nikogo nie będę patrzeć mniej lub bardziej przychylniej.

Ale na razie na forum spokój więc nikt nie zauważy naszej obecności.

W razie pytań wolałbym PW żeby nie robić już OFF-Topu bo na pytanie czemu "My" odpowiedzi udzielił Radek
Pozdrawiam
Kontakt: 41399215
Awatar użytkownika
Apollo
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 426
Rejestracja: 25 lut 2009, 12:13
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 22

Re: Młodsi Moderatorzy

Postautor: Rudy529 » 19 lis 2012, 22:44

Ładnie się wytłumaczyłeś, to u mnie kredyt zaufania za te streszczenie, nie wiem jak reszta użytkowników
Awatar użytkownika
Rudy529
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2028
Rejestracja: 02 lip 2009, 17:36
Lokalizacja: Marki
Pochwały: 94

Re: Młodsi Moderatorzy

Postautor: waldekpolkowice » 19 lis 2012, 23:51

Też przeczytałem i to 2 razy twoje obwieszczenie i jednak również się zgodzę że możesz być tym modem. Oceniłem ciebie po ilości postów. Przyznaje się do błędu i mam nadzieję że będziesz dobrze się spisywał :D Powodzenia ;]
Najlepszą niespodzianką jest brak niespodzianek
MAM NOWE GG. MOJE GG - 47676401
Facebook Waldemar Szańkowski
Awatar użytkownika
waldekpolkowice
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1958
Rejestracja: 01 lip 2011, 19:18
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 65

Re: Młodsi Moderatorzy

Postautor: COMMANDER » 19 lis 2012, 23:59

A ja tego nie przeczytałem bo nie chcę mi się czytać tłumaczeń. Skoro zostałeś wybrany to Ci co wybierali wiedzieli co robią, a innym osobom nic do tego.
Żywa Legenda Tego Forum
Awatar użytkownika
COMMANDER
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 3208
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:47
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 135

Poprzednia

Wróć do Forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości