Ostrzejsze zasady !!!

Wpisujcie tutaj swoje problemy, sugestie, pomysły związane z forum

Czy dodanie tych restrykcyjnych zasad, będzie dobre dla forum?

Tak
4
29%
Nie
10
71%
 
Liczba głosów : 14

Ostrzejsze zasady !!!

Postautor: koalas11231 » 15 mar 2013, 16:23

Powiem tak: proponuję ostrzejsze zasady na tym forum. Oto co ja bym wprowadził:

1. Wszczynanie kłótni: blokada sb na tydz. i ost.
2. Branie udział w kłótni: ost
3. Obrażanie innych: ost, ban na tydz. i po banie blok na sb.
4. Za odpowiadanie na zaczepki/obrażenia ost.
5. Za wulgaryzmy: ost i blokada sb na tydzień.
6. Off-top ban ba 7 dni.
Narazie tyle, myślę, że warto takie coś wprowadzić. To forum jest po to, by rozmawiać, pisać, dzielić się różnymi rzeczami, szukać pomocy, udzielać jej. Jeżeli jest ktoś, kto nie robi tego i obraża itd. to po co taki ktoś tutaj? Po co? Po to by niszczyć reputację forum i odstraszać ludzi?

Myślę, że to wywali takich, co chcą tylko niszczyć nerwy, hejtować itd. Jest to srogie, ale jak już pisałem, jak się normalnie korzysta z forum, to się nie dostaje bana prawda?

MAM NADZIEJĘ, ŻE SPRAWA ZOSTANIE POMYŚLNIE ROZPATRZONA.

Dodatkowo, proszę głosować w ankiecie.
koalas11231
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 656
Rejestracja: 09 kwie 2012, 07:18
Lokalizacja: WROCŁAW
Pochwały: 15

Re: Ostrzejsze zasady !!!

Postautor: Rudy529 » 15 mar 2013, 16:25

Za Off-top to max ostrzeżenie, nie trzeba karać tak mocno za to
Awatar użytkownika
Rudy529
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2028
Rejestracja: 02 lip 2009, 17:36
Lokalizacja: Marki
Pochwały: 94

Re: Ostrzejsze zasady !!!

Postautor: Ungreez » 15 mar 2013, 16:26

Koalas, nie baw się w to. Od ustalania zasad mamy moderację i admina, oni lepiej wiedzą jakie zasady powinny tu panować...
Awatar użytkownika
Ungreez
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 300
Rejestracja: 22 maja 2012, 19:12
Lokalizacja: Zagorzyn
Pochwały: 8

Re: Ostrzejsze zasady !!!

Postautor: koalas11231 » 15 mar 2013, 16:29

Ungreez pisze:Koalas, nie baw się w to. Od ustalania zasad mamy moderację i admina, oni lepiej wiedzą jakie zasady powinny tu panować...


Nie bawię. Nie chcę obrażać administracji i moderatrów, ale nie panują w 100% nad tym co się tu dzieje.
koalas11231
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 656
Rejestracja: 09 kwie 2012, 07:18
Lokalizacja: WROCŁAW
Pochwały: 15

Re: Ostrzejsze zasady !!!

Postautor: Radek_1 » 15 mar 2013, 16:36

Każdy kto się wypowiedział w tym temacie ma ostrzeżenie, o czym to świadczy? Ano o tym, że jakbyśmy wprowadzili zasady takie jakie zasugerował koalas11231 pewnie nikt by tu się nie wypowiadał, bo większość osób miałaby bana. Przede wszystkim jak chcecie poprawy na forum, to trzeba zacząć od poprawy swojego zachowania. Tu trzeba znaleźć złoty środek, żeby w przypadku przewinienia karać, ale nie zniechęcać w przyszłości. Bo co nam z forum, na którym będzie totalny stuprocentowy ład i porządek, ale okupiony tym, że po prostu nikt na nim nie będzie siedział ani pisał.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Re: Ostrzejsze zasady !!!

Postautor: koalas11231 » 15 mar 2013, 16:43

Radek_1 pisze:Każdy kto się wypowiedział w tym temacie ma ostrzeżenie, o czym to świadczy? Ano o tym, że jakbyśmy wprowadzili zasady takie jakie zasugerował koalas11231 pewnie nikt by tu się nie wypowiadał, bo większość osób miałaby bana. Przede wszystkim jak chcecie poprawy na forum, to trzeba zacząć od poprawy swojego zachowania. Tu trzeba znaleźć złoty środek, żeby w przypadku przewinienia karać, ale nie zniechęcać w przyszłości. Bo co nam z forum, na którym będzie totalny stuprocentowy ład i porządek, ale okupiony tym, że po prostu nikt na nim nie będzie siedział ani pisał.


Chodzi o to, że to chyba ma być normalne forum. Jeżeli ktoś ma bana, to znaczy, że nie korzysta z niego zgodnie z przeznaczeniem i łamie regulamin.
koalas11231
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 656
Rejestracja: 09 kwie 2012, 07:18
Lokalizacja: WROCŁAW
Pochwały: 15


Wróć do Forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron