Misja 17 - Satelita szpiegowski spadł na ziemie

Są tu spisane wszystkie solucje znajdujące się na stronie do Emergency 2

Misja 17 - Satelita szpiegowski spadł na ziemie

Postautor: Zazio » 06 lut 2005, 18:30

Potrzeba:
1 <F302> z sześcioma snajperami
1 <F117>
1 <101>

Wykonanie:
Przyjedź wszystkimi jednostkami pod miejsce wskazane na mapie ( niebieskie koło, ale dopiero jak przyjedzie SatCom). Wysiądź snajperami z mikrobusu, wozem z łodzią podjedź podjedź pod wodę i wysadź łódź na wode. Snajperami wejdź do łodzi, musisz jeździć dwa razy bo do łodzi niezmieści się odrazu cała szóstka snajperów. Potem łodzią jedź w drugie miejsce zaznaczone na mapie niebieskim kołem i wysadź cały personel łodzi. Gdy juz całą szóstka znajdzie się w jednym miejscu zaznacz ją i obejdź do okoła całą baze podejrzanych aż znajdziesz się przy bramie wyjazdowej pociągu, zastrzel człowieka z bronią który pilnuje bramy wyjazdowej potem szturmem wszystkimi snajperami wejdź na teren bazy podejrznych, zastrzel wszystkich któży stoją ci na drodze, i wejdź do pierwszej od bramy skrzyni stojącej obok pociągu. Misja powinna zakończyć się sukcesem.
yo, yo, yo witam wszystkich fanów emergency 2
Zazio
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2005, 19:32
Lokalizacja: Wojkowice

Postautor: autor » 23 lut 2005, 18:57

trudna ta misja
Tylko głupcy pytają dwa razy. Zapraszam na moje forum
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 29 sty 2005, 20:48
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: jacon » 12 lip 2006, 23:54

Witam, nie jestem asem w tej gierce ale podzielę się tym co wiem. Generalnie gra jest super. Dla mnie tym bardziej bo na co dzień pracuje w takich formacjach i ma z tym do czynienia.
Zanim wyślesz jeszcze wóz satelitarny ,jak najszybciej wyślij helikopter policyjny z snajperami i policjantem (może być 2x snajper i 2 x policjant), (ja motorowki nie wysyłałem wcale). wyślij jeszcze szybko helikopter z snajperami. Pierwszym helikopterem wyląduj koło semaforu (nie szablisko bo jak nasz przeciwnik zacznie strzelać to helikopter wybuchnie i będzie kłopot i po misji. Wysadz załogę, szybko zastrzel gościa i policjantem zapal czerwone wiato na semaforze. Teraz musisz uważać i łapać następnych gości którzy będą próbować zapali zielone światło pościgowi. Z 2 helikoptera wydasz snajperów i idź nimi za domek kolo suwnic ale uważaj żeby ciebie nie zastrzelili. Przydadzą się aby zastrzelić gości koło suwnicy. Wyśli tez wóz ciężki policyjny z gazem oślepiający wraz załoga, wyposaż ich w te gazy i helikopterami prześlij na drogę na północy. Oślep gościa aresztuj faceta w kapeluszu i gościa z Bronia i do helikoptera. CAŁY CZAS OBSERWUJ SEMAFORI ZBLIŻAJACYCH SIĘ GOSCI!!! Następnie w podobny sposób aresztuj gości w lesie (po co ich zabijać).następnie snajperami wyeliminuj gości przy suwnicy i policjantem wejdź do kontenta. misja powinna się zakończyć sukcesem. pozdrawiam
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: mate922 » 13 lip 2006, 08:26

jacon pisze: Następnie w podobny sposób aresztuj gości w lesie (po co ich zabijać).


z tymi gośćmi to w zasadzie nie trzeba nic robić i tak misja będzie zaliczona :D
http://sugababes.blog.pl/ wejdźcie koniecznie
Awatar użytkownika
mate922
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 42
Rejestracja: 01 lis 2005, 10:21
Lokalizacja: inny kraj

Postautor: milka936 » 09 kwie 2007, 18:15

ja już psychozy dostaje od tej misji!
"So allein will ich nicht sein"
milka936
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 09 kwie 2007, 17:21

Postautor: nelo11 » 09 kwie 2007, 18:59

W czym problem :?:
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: milka936 » 09 kwie 2007, 23:01

aresztuje strażnika ok potem zabijam pierwszego i drugiego strażnika w środku zanim reszta sie zbierze a potem nie umie wejść do tego kontenera bo mi wszystkich zabijaja. oni granata nie umiem rzucić! jak to zrobić? dzięki za pomoc
"So allein will ich nicht sein"
milka936
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 09 kwie 2007, 17:21

Postautor: nelo11 » 12 kwie 2007, 21:51

Musisz przeprowadzić szturm! Po trupach do celu :D Wyślij kilku na raz. Podczas, gdy kilku policjantów będzie ginąć, to reszta się dostanie. Trochę drastyczny sposób, ale nie widzę innego. Jeżeli spróbujemy ich wytłuc snajperem to wezwą wsparcie :?
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: milka936 » 15 kwie 2007, 23:21

już tak próbowałam i nic z tego nie wyszło :( pisze mi coś w stylu że za dużo ofiar. już próbowałam wysyłać sturm z każdej strony ale tych 4 co stoją razem nie da sie ominąć
"So allein will ich nicht sein"
milka936
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 09 kwie 2007, 17:21

Postautor: nelo11 » 16 kwie 2007, 18:58

Dam Ci jeszcze jedną sztuczkę :P W sumie raz jej próbowałem. Wyląduj na placu z dwoma helikopterami. W czasie, gdy Oni będą zajęci demolką, wtedy Ty zakradniesz się do kontenera 8) a i przy okazji wybuchy załatwią paru z nich :twisted:

-------------------------------------------------------------------------------------solution by nelo11 :twisted:
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: cqr » 26 mar 2008, 16:56

Jest taki trick: wyjmujesz strzelcami broń z kabury, i cały czas klikasz na wroga. Wróg się blokuje, a ty masz łatwiej. :D
cqr
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:09
Lokalizacja: Milanówek

Postautor: Dawideas » 26 mar 2008, 19:39

Z pewnością ktoś zagra w Em2 teraz ;]

Jeśli bym je miał to bym grał, oczywiście Mój sprzęt raczej nie pozwoliłby Mi na zagranie w Em2 ...No i w dodatku, gram czasem w Diablo 2 itd.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2008, 22:23 przez Dawideas, łącznie zmieniany 1 raz
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: Carman » 27 mar 2008, 20:50

No tu się nie zgodzę. Nigdy nie grasz w gry, które już ukończyłeś?
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: daniel2505 » 28 mar 2008, 00:00

nie chce robić oftopa ale czasem fajnie jest wrócić do jakieś gry po jakimś czasie:D
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Postautor: milosz55 » 02 maja 2008, 22:42

Witam
Trzeba działac szybko.
Jak wysadzisz 6 snajperow ( wszyscy mieszcza sie w 1 lodzi motorowej ) pokieruj ich w strone drogi .
Obejdz nimi wejscie na teren fabryki , nie strzelaj do goscia przy wjezdzie do fabryki przy lokomotywie , idz dalej ( blad w grze , nie da sie strzelic do goscia przy 1 budynku ) , idz dalej i zalatw goscia ( 1 snajperem ) na poludniu , potem dalej na poludniu zalatw kolejnego goscia . Masz conajmniej 4 snajperow zywych - calą gupa zalatw tego na lekko wschodnio-poludnie i wejdz do 1 kontenera - gdy nie zdazysz - mafia przysle caly kontyngent snajperow i juz nic nie bedziesz w stanie zrobic!
W trakcie ataku zginie 2-4 snajperow , ale misja i tak na 100 %.
Pozdro
milosz55
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 10
Rejestracja: 29 mar 2008, 16:07

Następna

Wróć do Solucje - Em 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron