Misja 21-Wybuch wulkanu w okolicach miasteczka

Są tu spisane wszystkie solucje znajdujące się na stronie do Emergency 2

Misja 21-Wybuch wulkanu w okolicach miasteczka

Postautor: Kacperowski11 » 04 lip 2018, 09:59

Przed wybuchem:
Pojazdy:
F101(Opcjonalnie)
F104 (3)
F105 (4)
F302 z całym zestawem policjantów
F117

Na samym początku oznajmiam, że ja nie mam zbytnio wpływu na gotówkę przed misją, więc proszę was o nie pisanie rzeczy typu: No ale nie mam kasy, albo nie starczy mi na wozy. To wy sami powinniście zadbać o budżet w którym się mieścicie.

Czas na misję. Mamy 10 minut, więc to jest pierwsze utrudnienie. Oto kilka miejsc gdzie znajdują się mieszkańcy:
-4 na placu w południowo-zachodniej części miasta
-2 w okolicach wjazdu do miasteczka
-1 pod kościołem
-11 w kościele
-6 osób pod dwoma garażami w północno-zachodniej części miasta
-5 w dwóch domach w północno-zachodniej części miasta
-2 osoby obok kiosku na południe od kościoła
-i kilka osób w drewnianych domkach
Ustaw F104 W pobliżu kościoła a pozostałe lekkie wozy-niech ustawią się w kamienicach na południowy zachód od kościoła. Odeślij wszystkich mieszkańców z dala od miasta (np. na zachód). Ciężkie wozy ustaw w pobliżu mostu i fabryki na wschodzie. Zrób seva w ostatniej minucie i czekamy na wulkanowe łubudubu.

Po erupcji

Pojazdy:
F111 ( 4 loty)
F109 ( Na wypadek skażonej osoby)
F113 ( W razie spłonięcia mostu)
F201 z personelem ( Użyć w przypadku rannej osoby)

W tym momencie okaże się problem, który przedstawiałem na początku solucji ale od czego są kody. Teraz musisz zrobić kilka rzeczy:
-Ugasić pożary w mieście
-Ugasić pożary pod wulkanem
-Ugasić pozostałe pożary na wskutek wybuchu
-Zakryć dziurę w północno-zachodniej części miasta

A teraz dwie porady:
1) W tej misji NIGDY nie gaś pożaru pod wulkanem pojedynczymi pojazdami strażackimi. Lepiej wydać trochę kasy na samolot, niż nie umieć opanować pożaru
2) Aby zapobiegnąć większemu pożarowi, warto wysłać jeszcze trzy F105 aby zrobić tzw. Barierę przeciwogniową która zapobiegnie szaleć pożarowi
Przed opublikowaniem solucji na jakiejkolwiek stronie, poproś mnie o zgodę, inaczej miły pan w mundurze nie będzie zadowolony :)
Kacperowski11
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 48
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:09
Lokalizacja: Sanoczek
Pochwały: 1

Wróć do Solucje - Em 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron