Strony z plagiatem

Wypowiadajcie się tutaj na temat strony.

Postautor: _maroko.nine.one » 25 maja 2005, 20:16

Nie no, Radek_1, weź kolesiowi przemów do rozumu, bo usunął tylko solucje z em2, z 1 i 3 ani rusz. Jak to tak dalej będzie, to użyjemy tego mailbombera, bo sms raczej nie, bo koleś ma w erze(trzeba hajsu dawać, lub ze specjalnej bramki).
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: KrzysiekBiala » 25 maja 2005, 21:27

Prawda :D . Bedzie na przyszłośc wiedział od kogo kradnie :twisted: :D
Awatar użytkownika
KrzysiekBiala
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2005, 12:22
Lokalizacja: Biała k. Płocka

Postautor: Radek_1 » 25 maja 2005, 23:04

Nie, jedna solucja z Emergency 3 on sam napisał, a co do solucji Emergency 1 to już nie jest moja sprawa. Ja tylko go w mailu upomniałem.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: NoName_Tychy » 26 maja 2005, 08:09

no w sumie do e1 to ma z gazety tak jak mowil i ten drugi kolo tez. Sam mialem ta gazete gdzie one byly.
NoName_Tychy
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 05 kwie 2005, 16:58
Lokalizacja: Tychy

Postautor: _maroko.nine.one » 26 maja 2005, 12:29

A to też jest plagiat, no chyba, że tamci z gazety pozwolili w ten sposób wykorzystywać te informacje.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: KrzysiekBiala » 26 maja 2005, 13:15

bez kitu. Maroko działaj i hakuj :twisted: :twisted: :D hehe
Awatar użytkownika
KrzysiekBiala
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2005, 12:22
Lokalizacja: Biała k. Płocka

Hehehehehee

Postautor: Genocide » 27 maja 2005, 17:22

:D Hehehe co kolesie hackowac , kazdy sie umie przechwalac:-D.Ja hackoje i wole o tym niemowic a nie chwalic sie wszystkim na forum.Daj mi jakis adres stronki ktora zhakcowales to wtedy uwierze.Czekam. 8)
Genocide
 

Re: Hehehehehee

Postautor: NoName_Tychy » 27 maja 2005, 21:12

Genocide pisze::D Hehehe co kolesie hackowac , kazdy sie umie przechwalac:-D.Ja hackoje i wole o tym niemowic a nie chwalic sie wszystkim na forum.Daj mi jakis adres stronki ktora zhakcowales to wtedy uwierze.Czekam. 8)


Hmmm.

Moim zdaniem masz 13 lat ledwo co nauczyles sie html'a i bedziesz innych pouczal jaki to ty niesteś Mitnick (pewnie nawet nie wiesz kto to) cóż...
NoName_Tychy
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 05 kwie 2005, 16:58
Lokalizacja: Tychy

Genocide napisał:

Postautor: KrzysiekBiala » 27 maja 2005, 22:08

jaki lol
Awatar użytkownika
KrzysiekBiala
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2005, 12:22
Lokalizacja: Biała k. Płocka

Postautor: _maroko.nine.one » 28 maja 2005, 12:27

Nieno, ja hackować nie umiem, przyznaję się. Z tym co mówiłem, to raczej bym nawet nie próbował, bo jeszcze mnie wykryją na republice, powiadomią mojego dostawce internetu i mi umowę wypowiedzą! Co do kolesia, to on chyba wie, ktoto Mitnick, bo jego nick, miał już jakiś znany hacker(Z pamiętnika hakerów <- fajna książka, polecam!!).

Co do shackowania stronki, to zchackuje stronę mojej klasy! Sam ją zrobiłem i nią zarządzam :D !!
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: bercik » 28 maja 2005, 14:40

Po pierwsze wlamania dokonuje sie zazwyczaj na serwer a nie na strone; po uzyskaniu dostepu do serwera (zasadniczo celem jest uzyskanie dostepu z prawami root'a), mozna dopiero modyfikowac zawartosc stron. Wlamania dokonuje sie poprzez przejecie hasla lub wykozystanie beledow w oprogramowaniu - np. przepelnienie bufora ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Buffer_overflow_-_przykład_1 ).

Po drugie wlamania na strone mozna dokonywac w przypadku stron generowanych dynamicznie (np. system newsowy na stronie Radka lub to forum) - tak jak na serwer poprzez bledy w silniku takiej strony badz przejecia hasla (np. polaczenie z tym forum jest nie szysfrowane i przy kazdym logowaniu przesylane jest ono przez siec jawnym tekstem i moze zostac przechwycone).

Po trzecie tak samo wlamanie jak i nieuprawniona modyfikacja danych na nosnikach komputerowych sa przestepstwem (Art. 267 i 268 Kodeksu Karnego) i grozi za to cos wiecej niz tylko zerwanie umowy przez ISP.
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: _maroko.nine.one » 28 maja 2005, 16:14

To, że hackerstwo jest nielegalne to ja wiem, ale nie wiedziałem, który to artykuł itp.

Co do "prawa komputerowego", to nieco rozwinę, choć to nie będzie związane z tym wątkiem.

Większość osób uważa, że cracki są nielegalne. Otóż, jest inaczej. Każdy użytkownik ma prawo, do stworzenia kopii zapasowej oprogramowania, które zakupił. Jednak, w sporej ilości przypadków, oprogramowanie to jest chronione, przed takimi incydentami i użytkownik musi złamać te zabezpieczenia, aby mógł użytkować program. W ten sposób powstaje crack, który można rozpowszechniać, ale nie może zostać użyty nielegalnie.

Ściąganie oprogramowania przez internet, też wiele osób uważa za nielegalne, lecz można ssać oprogramowane całkiem legalnie, ale po upływie 24h, należy je usunąć lub zakupić oryginalną wersję tego oprogramowania.



Dodam na marginesie, że gdy ktoś zostanie przyłapany, na użytkowaniu nielegalnego oprogramowania, może się spokojnie wybronić używając tych kilku ustępstw prawnych.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Radek_1 » 28 maja 2005, 19:33

No tak, ale to z tematem rozmowy nie jest związane.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: _maroko.nine.one » 29 maja 2005, 13:45

Wiem, chciałem założyć nowy temat, z tym problemem, ale widziałem, że bercik co nieco powiedział o prawie, to ja swoje dorzuciłem.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: pogromca_ognia » 19 cze 2008, 11:32

wyslac do tych gostkow email albo jakies pismo o naruszeniu p[raw autorkich i za takie cos mozna miec sprawe w sadzie i grzywne za nielegalne uzywanie artykułów bez wsześniejszego poinformowania autora wtedy gostek jak to przeczyta bedzie mial kisiel w gaciach i pewnie usunie to z serwa ale jak ogladalem niektore stronki to "autorzy" tych solucji nie usuneli ich
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

PoprzedniaNastępna

Wróć do Strona

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron