Jak to jest

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Jak to jest

Postautor: karmelek » 30 sie 2006, 13:23

Dlaczego zamiast misji z napadem na bank mam misję "Snajper terroryzuje miasto?"
I zesłał ich Pan na Ziemię by siali zamęt i zniszczenie...
karmelek
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 14
Rejestracja: 05 sie 2006, 19:16
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: McMac » 30 sie 2006, 13:45

bo tak się to nazywa. Na początku masz snajpera. Napad jest później. tytuł zdradzałby całą fabułę.

PS. nie ten temat
Lista userów, którzy mnie bardzo wkurzyli: Jur11, misiorek87, Krycha17, Oskarritos, kotek24, Fire998, kewin001, max, Kaczuszka123, grota112, ponti66, roland, lbala18...
Chcesz się dopisać?
"Nie szukajcie a nie znajdziecie"
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

Postautor: _maroko.nine.one » 30 sie 2006, 13:52

Bo w tej misji z początku snajper terroryzuje miasto :? . Co byś zrobił, gdybyś był psychicznie chorym człowiekiem i strzelałbyś do byle kogo na ulicy, a całe miasto zaraz po tym zostałoby obstawione? Ja na Twoim miejscu schowałbym się w jakimś banku z zakładnikami i kazał podstawić samochód, którym bym uciekł. Misja kończyła się napadem na bank, a zaczynała rzezią snajpera. Taka akcja ze strony tego strzelca nie oznacza, ze zaraz dojdzie do napadu na bank :? .

Po za tym, w dziale solucja piszemy porady do misji, a nie pytamy się dlaczego ktoś nazwał misję tak, a nie inaczej :? .
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości