Pojazdy Policyjne w Emergency 3

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Pojazdy Policyjne w Emergency 3

Postautor: mk_maciek » 18 wrz 2006, 13:41

Witam

Piszę z pytaniem o dwa typy pojazdów Policyjnych w grze.
Tymi pojazdami są samochód opancerzony Sonderwagen - SW
oraz Wasserwerfer - WaWe.
Może ktoś wie i napisze w jakich misjach używa się tych pojazdów.

Pozdrawiam
mk_maciek
mk_maciek
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: _maroko.nine.one » 18 wrz 2006, 14:45

Armatkę wodną i pancerniaka mozna użyć np w misji z manifestacja w porcie. Można z nich kożystać w wielu misjach, ale nie chce mi sie ich wymieniać. Mozesz pobawić się plikami gry aby zobaczyć, w których misjach można ich użyć, albo po prostu przedź cała grę ;) .


McMac napisze:
wóz do ucieczki


Ja na miejscu policji chciałbym mieć jakieś szanse w zatrzymaniu uciekinierów i nie dawałbym im pojazdu opancerzonego. Co prawda jest wolny, ale cóż ale trzeba krzepy, żeby zatrzymać osoby nim uciekające ;) .
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2006, 14:52 przez _maroko.nine.one, łącznie zmieniany 2 razy
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: McMac » 18 wrz 2006, 14:46

Rozumiem że chodzi ci o armatkę i wóz do ucieczki

Wóz opancerzony z armatką wodną. Służy do rozpędzania demonstracji, np. misja ze statkiem. Wysyłamy wóz do demonstrantów, klikamy na niego i dajemy opcję "Włącz wodę". Teraz będzie polewać wodą gości, którzy będą chcieli np. rzucić kamieniem.

Wóz do ucieczek. W niektórych misjach (np. snajper) po negocjacji z przestępcą chce on dostać samochód, którym mógłby uciec. Wysyłamy wóz pod wejście do budynku, w którym są przestępcy i odsuwamy jednostki policji dalej od budynku po czym gangsterzy wsiadają i uciekają.
Lista userów, którzy mnie bardzo wkurzyli: Jur11, misiorek87, Krycha17, Oskarritos, kotek24, Fire998, kewin001, max, Kaczuszka123, grota112, ponti66, roland, lbala18...
Chcesz się dopisać?
"Nie szukajcie a nie znajdziecie"
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

Postautor: mk_maciek » 18 wrz 2006, 15:00

ale samochód opancerzony Sonderwagen służy chyba do transportowania policjantów pod ogniem z broni bandytówa nie do ucieczki ????
mk_maciek
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: slave99 » 18 wrz 2006, 15:03

samochod policyjny opancerzony sluzy do transportu policjantow (wiezniow chyba tez, ale nie jestem pewien) i jest on bardziej wytrzymaly niz zwykly samochod policyjny (przydaje sie przy manifestacjach i agresywnych przestepcach).
Awatar użytkownika
slave99
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 284
Rejestracja: 19 mar 2005, 09:47
Lokalizacja: Wadowice / Kraków
Pochwały: 4

Postautor: McMac » 18 wrz 2006, 20:06

_maroko.nine.one pisze:Ja na miejscu policji chciałbym mieć jakieś szanse w zatrzymaniu uciekinierów i nie dawałbym im pojazdu opancerzonego. Co prawda jest wolny, ale cóż ale trzeba krzepy, żeby zatrzymać osoby nim uciekające ;) .


Nie znam się na niemieckim, więc opisałem te dwa pojazdy, których opisów nie było na stronie. :D
Lista userów, którzy mnie bardzo wkurzyli: Jur11, misiorek87, Krycha17, Oskarritos, kotek24, Fire998, kewin001, max, Kaczuszka123, grota112, ponti66, roland, lbala18...
Chcesz się dopisać?
"Nie szukajcie a nie znajdziecie"
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

odp

Postautor: mk_maciek » 18 wrz 2006, 20:53

Ja wam radze wejść na gogle grafika i wpisać Sonderwagen i Wasserwerfer zobaczycie zdjęcia owych pojazdów , które występują w grze !!!
mk_maciek
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: _maroko.nine.one » 19 wrz 2006, 18:05

Może jeszcze raz. McMac pomylił wóz opancerzony z wozem ewakuacyjnym. Zdarza się ;) .

Sonderwagen to pojazd opancerzony, w grze używa się go już w trzeciej misji z kontrolą drogową.

Wasserwerfer to również pojazd opancerzony, tyle że jest to armatka wodna. Użyjesz jej w misji z demonstracja w porcie. W zasadzie to możesz użyć jak nie radzisz sobie z tłumem ;) .
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Czołgista » 15 gru 2006, 16:02

slave99 pisze:samochod policyjny opancerzony sluzy do transportu policjantow (wiezniow chyba tez, ale nie jestem pewien) i jest on bardziej wytrzymaly niz zwykly samochod policyjny (przydaje sie przy manifestacjach i agresywnych przestepcach).
więźniowie też mogą podróżować bezpiecznie pojazdem opancerzonym :) oprócz tego polewaczki można urzyć do rozpedzania gapiowiczów, tylko że to tak na zajafke ;)
dobrze to już było, teraz będzie coraz gorzej.
Awatar użytkownika
Czołgista
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 44
Rejestracja: 14 gru 2006, 22:08
Lokalizacja: krk


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość