Proszę po pomoc - Karambol na autostradzie!

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Proszę po pomoc - Karambol na autostradzie!

Postautor: jacon » 18 wrz 2006, 16:16

Witam. Jestem właśnie na etapie 5 misji – karambol na autostradzie.
Wszystko idzie ok. robie objazd, technik zaprawia tablice. Dźwig wyciąga samochód z wody. Ratuje ludzi, wraki holuje na pobocze a ten z wody zabieram do bazy. Autobusu chyba się nie da usunąć z autostrady?. Wywożę helikopterem a potem transporterem ludzi po drugiej stronie autostrady do bazy. I KIEDY JUŻ PRAWIE WSZYSTKO JEST ZROBIONE TO NIE WIEM JAK ZAKOŃCZYĆ MISJE. Bo kiedy karze ponownie technikowi ponownie zajrzeć do skrzynki i wyłączyć napisy „STOP”, policjantowi odblokować ruch to dochodzi do następnego karambolu i misja jest nie wykonana, „ŹLE ZABEZPIECZONY TEREN!” musze grać od momentu kiedy sobie zapisałem grę. Co robie nie tak, proszę o poradę. pozdrawiam
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk

Re: Proszę po pomoc - Karambol na autostradzie!

Postautor: _maroko.nine.one » 18 wrz 2006, 17:34

jacon pisze:dochodzi do następnego karambolu


Bo nie masz wyłanczać tego znaku. Nie musisz wywozić wraków. Przeczytaj dokładnie cele misji i je wypełnij.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: zimbul » 18 wrz 2006, 21:31

właśnie musisz uratowa ludzi a wraki pojazdow chyba też trzeba zabrac
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: Ernest-11 » 19 wrz 2006, 16:23

Przecytać solucję i pozatym nie puszczać samochodów z powrotem i przełączać z powrotem tablicy ani zabierać gapiów (porozmawiąć z nimi policjantem) wraki zabrać.
Jak macie ochotę pograć po południu w multi pisczcie na gg 10662909 abo mail ernest-11@o2.pl
Ernest-11
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 132
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:29
Lokalizacja: Witosław
Pochwały: 2

Postautor: adrplu111 » 18 lip 2007, 19:31

ja przeszedłem to jak tylko wziołem ludzi z pobocza wszystkie wraki zabrałem do bazy i uratowałem ludzi a w autobusie jest więcej ludzi więc musisz kliknąc strażakiem z nożycami hydrałlicznymi więcej razy w rózne miejsca , ruch nie wznawiaj
adrplu111
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2007, 09:27


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości