Misja z huraganem...

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Misja z huraganem...

Postautor: nelo11 » 21 sty 2007, 10:08

Witam! Przejrzałem forum w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie jednak jej nie znalazłem. Otóż zaraz na początku misji rozpędzony samochód wpada do rzeki. No więc ja wysyła do wody nurka i każę mu zanurkować. On nurkuje ale za chwilę wypływa (bojki nie ma) przesuwam go trochę dalej i znowu każę zanurkować (bojka nadal nie wypływa) i tak dalej próbuję i nic. Jeżeli nie przetransportuję wszystkich ofiar do szpitala to misja się nie zakończy. Proszę o pomoc :o
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: City » 22 sty 2007, 11:38

Kliknij na rzece lewy przycisk myszy i przeciągnij żeby zroił sie taki kwadracik i puść przycisk myszy zobaczysz gdzie pokaże sie stan zniszczenia samochodu wyślij nurka w o miejsce gdzie pokazał sie pasek zniszczenia auta i to wszystko :wink:
OPCJA SZUKAJ JEST DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!!! WIĘC JEJ UŻYJ
City
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 168
Rejestracja: 17 wrz 2006, 11:22
Lokalizacja: ty jesteś
Pochwały: 1

Postautor: nelo11 » 22 sty 2007, 17:39

Dzięki za radę stary ale sprawdziłem to i nic się nie pokazuje. Zupełnie tak jakby go tam nie było! :cry:
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: nelo11 » 23 sty 2007, 20:08

A jednak! Spróbowałem jeszcze raz, tylko wziąłem misję od nowa i twoja porada zadziałała. Wielkie dzięki City :wink:
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: Hussar1683 » 30 lip 2007, 03:00

Nie chcę tworzyć nowego wątku z okazji takiej pierdółki, więc pisze tutaj.

Mam problem w misji z tornadem - konkretniej mówiąc brakuje mi jednego z rannych i za chiny ludowe nie mogę go znaleźć. Nie pomaga nawet solucja.

Kod: Zaznacz cały
2) Bierzemy podnosnik, woz techniczny, szpital polowy na drugie skrzyzowanie po prawej stronie planszy.
Tutaj lekarzem biegniemy do 1 rannego lezacego na prawym rogu skrzyzowania. [b]Nastepnie podnosnikiem podnosimy drzewo[/b], mamy 2 rannego, podnosnikiem podnosimy drzewo, ktore przywalilo samochod stojacy na wyjezdzie z bocznej uliczki na gorze tego skrzyzowania, tniemy samochod, mamy 3 rannego. Tutaj juz tez bedzie spokoj.


No i tutaj jest problem. Gościa leżącego na rogu widzę. Auto przywalone drzewem też. Ale z solucji wynika, że jeszcze gdzieś tutaj jest ranny przywalony drzewem. Ale gdzie ?

http://img410.imageshack.us/img410/1269/emersc4.jpg

Screen z tego skrzyżowania - czerwoną strzałką oznaczyłem jedyne drzewo w okolicy, które jestem w stanie ruszyć podnośnikiem. Rannego pod nim brak. Pomoże mi ktoś znaleźć zgubę ?
Hussar1683
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2007, 02:42

Postautor: nelo11 » 30 lip 2007, 18:22

Bardzo dobrze, że nie zakładałeś nowego tematu. Chwała Ci za to :)
Nie pamiętam dobrze tej misji, ale spróbuj załadować misję od nowa. Być może błąd gry. Od razu jak zaczniesz to przyjedź na to miejsce i sprawdź, czy teraz on tam będzie. Jeżeli tak tzn. że był błąd gry i misja się nie załadowała do końca :) A jak nie to napisz i pomyślimy ;)

PS. Jak możesz to wstaw tu też screena z wyższej wysokości kamery, ale ustaw kamerę na północ. Wtedy sobie przypomnę :)
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: Hussar1683 » 01 sie 2007, 01:00

Tak to jest jak się za bardzo ufa słowu pisanemu :D Problem rozwiązany - a wszystko dlatego, że uczepiłem się tego kawałka o drzewie i szukałem go jak głupi, po całej mapie wręcz. Okazało się, że ostatni denat leży owszem, na skrzyżowaniu, ale pod betonową płytą. Ot, drobny błąd w solucji i się człowiek mota.

Pzdr.
Hussar1683
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2007, 02:42


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron