DEMO

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Postautor: _maroko.nine.one » 01 lis 2004, 21:08

Mam działający link do demka. udalo mi się go wyzyskać na forum sixteen tonns'a :D http://bw-squad.com/emergency3.info/E3Demo.exe
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: xexexe » 01 lis 2004, 22:34

dzieki za info
xexexe
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 09 lip 2004, 14:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: _maroko.nine.one » 02 lis 2004, 16:21

Moja krótka recenzja: wkońcu gra się sciągnęłą i instaluje. Włanczam, mysz się nie tnie daję misjię i zaczyna się gra. Moim zdaniem gra jest zarąbista, są coprawda błędy z grafiką, ale da się przymknąć oko. Misja fajna, oglądając fotki innych dowiedziałem się jakją przejść i jest za pierwrzym razem :D . W grze już niema jednej mało realistycznej żeczy, tzn. że jednostki przyjeżdzają szybcej na miejsce, niż z miajsca przyjazdu do drugiego końca mapy. Są teraz leprze animacje lotu helikoptera, ale nadal dalekie od perfekcji. Są też i wady. Jak wspomniałęm wcześniej drobne błędy graficzne. Stawiam karetke za drzewem i drzwi od niej są kawałek styłu, tak jagby odpadły. Zablokowaem droge gliniarzem i i karetki jadąc zatrzymały się, myślą co robić cofają się, jadoł na plecy gliniarza, obrut o 180 stopni tak jak bywało w em2 i jagby nic jada dalej. Samochody często jada okrężną drogą i nic se nie robią z małego podniesienia gruntu. Gra moim zdaniem jest świetna, mimo wad i czekam zniecierpliwiony na nową część!

A propo wie ktoś jak obracać kamere?
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: akinom » 02 lis 2004, 18:51

Witam,
Widzę że teraz wszystko co tyczy się serii Emergency poruszane jest na tym forum a nie na forum topware - może to i lepiej. Co do E3 wtrącę i swoje trzy grosze:
- Grafika - wreszcie OK ( u mnie bez zacięć choć może trochę wolno)
-zachowania aut - wreszcie w miarę naturalne ( skręcają normalnie a nie
nagle o 90 stopni a nawet potrafią zawrócić na 3 ),
- animacje ratowników- wreszcie nie jeżdżą na łyżwach jak w E2 i jacyś tacy bardziej dopracowani,
- modele aut- super ( demo + screeny )
- praca kamer - OK ( choć na małej mapce auta miałem po lewej a na dużej po prawej stronie i nijak nie mogłem tego uporządkować-hmmm...)
-wszystko jakieś takie bardziej naturalne niż w E2,
-brak bazy- NO PROBLEM ( nie musze do niej wchodzić 3 razy by wysłać trzy identyczne wozy strażackie ),
-wady....parę... ale myślę że w pełnej wersji to się zmieni.....

Aha fajny przypadek miałem...strażakiem niosłem rannego z auta po czym go położyłem i zaraz zaznaczyłem znowu tego strażaka i niechcący rannego też ( poprzez przeciągnięcie ) by poszedł po gaśnicę ale razem ze strażkiem poszedł RANNY i to ON wziął gaśnicę. wtedy kazałem strażakowi wziąć rannego na plecy i on to zrobił tyle że ranny trzymał cały czas gaśnicę w ręce nawet jak go niósł strażak - REWELACJA !!!

Jak dla mnie to E3 będzie najlepszy z całej serii i lepszy od Fire Department - a czy lepszy od Fire Department 2 - zobaczymy - czekam na wydanie E3 z niecierpliwością.
akinom
 

Postautor: _maroko.nine.one » 02 lis 2004, 19:08

No przygoda dosyć niecodzienna, nie widziałem jeszcze rannego pomagającego w wypadku(no chyba że on czuje się winny wypadkowi) :D . Jeszcze coś wtrące nie na temat, bo nie chce mi się zakładać nowego tematu. Jak się mi zdaje strona jest już o emergency 3, tak więc radzę zmienić napis przelatujący na str. głównej " Pierwszy w Polsce, nieoficjalny serwis w całości poświęcony grze Emergency 2: The Ultimate Fight For Life", dodać trzreba jeszcze że o em 3.
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Mr. X » 02 lis 2004, 19:19

O czym jest pierwsza misja?
Mr. X
 

Postautor: _maroko.nine.one » 02 lis 2004, 20:06

Wypadek samochodowy na budowie drogi. Jest gdzieś na forum screen z tej misji w wersji beta. A propos robie spolszczenie do demka(już jest całe menu główne :D ). Jak skończe to zamieszcze je gdzieś do sciągnięcia.
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Radek_1 » 02 lis 2004, 20:08

Blah... a ja w Emergency 3 Mission: Life (bo tak brzmi pełna nazwa) grać nie mogę :cry: Nie wiem czego to wina :/
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: akinom » 02 lis 2004, 20:41

dziwne na moim kompie ( 1.2 Duron, 512 RAM, R9200 ) chodzi normalnie nawet na max detalach i w najwyższej rozdiałce...może pobaw się sterownikami karty graficznej...czasem pomaga
akinom
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 42
Rejestracja: 02 lis 2004, 18:53
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Kolbas » 02 lis 2004, 20:58

Ja tak to ujme ze Emergency 3 bez bazy to lipa troche. Dlatego ze w Emergency 2 uczyłem sie na błędach. Wysyłałem zbyt duzo tych ednostek nie potrzebnych itp. No ja jestem przeciw ze nie ma bazy. No ale co mam zrobić poświęce sie dla Emergency 3

Freerider
gg: 3329551
e-mail: kolbas_2004@tlen.pl
SWAT TEAM
http://www.nsc.fora.pl/
Awatar użytkownika
Kolbas
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 143
Rejestracja: 05 gru 2003, 22:28
Lokalizacja: łódź city

Postautor: akinom » 02 lis 2004, 21:16

coś odkryłem ( mam nadzieję )...jak się wybiera pojazd to w tabelce jest rubryka "im einzatz" a przy niej jakaś cyfra ( 1,2,3..) czyżby więc ilość jednostek była ograniczona nie tylko kasą :shock: ale może się mylę :wink:
akinom
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 42
Rejestracja: 02 lis 2004, 18:53
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: xexexe » 02 lis 2004, 22:16

jak znasz niemiecki to no problem :) ale mozesz miec racje ! :D
xexexe
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 09 lip 2004, 14:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Radek_1 » 02 lis 2004, 23:13

Właśnie, przydał by nam się "wysłannik" na fora niemieckie. Który dobrze zna język niemiecki. Mógły dawać nasze pomysły, opinie, rady na oficjalnym forum (niestety posługują tam się językiem niemieckim). Również by mógł nas informować o nowościach związanych z Em3. Może ktoś jest chętny, albo zna kogoś chętnego? :)

@akinom

"Im einsatz" oznacza po polsku - "W akcji" chyba :)

Edit:
Mam zamiar spolszczyć chociaż demo, osoby zainteresowane pomocą w tłumaczeniu zapraszam na pw.

Edit2: Mniej więcej tak to by wyglądało:
Obrazek

Edit3:
Obrazek
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: akinom » 03 lis 2004, 08:16

Einsatz n, rodz. m
1 akcja
2 misja
3 stawka
4 użycie w akcji
5 wstawka
6 zastaw

Masz rację...było mi się niemieckiego uczyć :wink:

Co do spolszenia jest extra ( tylko popraw samochód lekara na lekarza ) -ale mimo wszystko dobra robota.
akinom
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 42
Rejestracja: 02 lis 2004, 18:53
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Radek_1 » 03 lis 2004, 14:58

Może i jest ekstra, ale nie wiele więcej spolszczyłem. W szkole uczę się angielskiego. Jak ktoś byłby w stanie mi pomóc z tłumaczeniem to już mówiłem - pw
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

PoprzedniaNastępna

Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości