DEMO

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

DEMO

Postautor: bercik » 28 paź 2004, 17:23

najwyrazniej w jakims niemieckim czasopismie ukazalo sie Demo EM3 :-D
(niestety nie znalazlem dzialajacego linku po pobrania- http://www.online-feuerwehr.de/e3/E3Demo.exe nie dziala :-( )
zalaczam za to link do strony ze screenami z dema: http://www.online-notruf.de/forum/thread.php?threadid=2308
Ostatnio zmieniony 26 mar 2005, 12:52 przez bercik, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: xexexe » 28 paź 2004, 20:56

cierpliwosci

pamietacie miesiac temu - trudno bylo znalesc screeny do tej gry
teraz latwo ( chodzi o niemieckie servisy )

a za pol miesiaca lub miesiac bedzie mozna scgnalc latwo demko gry
( nawet moze na polskich servisach )
xexexe
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 09 lip 2004, 14:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Radek_1 » 28 paź 2004, 21:49

No wkońcu, trzeba czekać na dobry link albo mieć nadzieje, że jakieś polskie czasopismo też wyda demo Emergency 3 na dołączonym cd. Już się doczekać nie moge! 8)

Edit:
Demo zajmuje 75mb, ale wierze, że jest warto czekać :)
Ostatnio zmieniony 28 paź 2004, 22:07 przez Radek_1, łącznie zmieniany 1 raz
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: xexexe » 28 paź 2004, 21:51

hehe ja tez ale zamiast "czekac na link" lepiej samemu szukac :):P
xexexe
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 09 lip 2004, 14:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Radek_1 » 28 paź 2004, 22:23

Oto dobry link do Emergency 3 Demo już ściągam - 4% :)

http://emergency.xfuture-media.de/emergency3/E3Demo.exe - Mimo iż to jest mirror, ale działa. Demko jest po niemiecku chyba.

http://www.sixteen-tons.de/dl/E3DemoNoSSE.zip - patch do dema
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: Radek_1 » 29 paź 2004, 00:08

Pierwsze wrażenia:
99% no i wkońcu ściągneło się. Zaciekawiony szybko zainstalowałem gre i patcha. Uruchamiam i na ekranie ukazały się opcje gdzie można ustawić rozdzielczość i grafike. Klikam szybko ok po ustawieniu opcji. Mym oczom ujawił się wysokiej rozdzielczości filmik - pomyślałem o tak to jest to! (Wkońcu same filmiki zajmują 41mb, a całe demo 75) Pojawia się menu, ładne estetyczne, myszka się strasznie zacina no ale cóż może w grze będzie lepiej. Ładuje się kolejny przepiękny filmik. Po filmiku kolejne ładowanie - dość długie. Wkońcu włączyła się mapa wypadku. Ruszam myszką TRAGEDIA ledwo co się porusza, ruszam kurorami ekran się lekko przesuwa, ale też skacze nieziemsko. Szukam gdzie jest "wyjście do bazy" szukam szukam i nie znalazłem bo NIEMA! Stary dobry element bazy został usunięty! :( Teraz pojazdy wybiera się z menu ekranu po lewej stronie. Przyjerzdża karetka pogotowia. Klikam i gra tak się zacina, że po chwili wyłączyłem. To wszystko. :/
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: xexexe » 29 paź 2004, 07:49

tak myslałem :roll:
xexexe
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 09 lip 2004, 14:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Pacia » 29 paź 2004, 10:12

No cóż Radek, szczerze mówiąc, to ja mam zupełnie inne odczucia. Grafika jest super. Fakt że idzie trochę wolno, ale to chyba wina naszych sprzętów a nie gry. U mnie myszka się nie zacina na razie. A co do bazy to ja akurat uważam że to dobry pomysł, mnie się to podoba.

Mam jeszcze jedno pytanie. Po co jest ten patch - co on daje?

Pozdrowionka
Pacia
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 87
Rejestracja: 12 sie 2004, 21:31
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Radek_1 » 29 paź 2004, 12:55

Moj sprzęt:
2GHz Pentium IV
GeForce 4 MX 64mb
256mb ramu - może dlatego bo ramu mam dość mało
Miejsca na C mam ponad 1,5gb wolnego
DirectX 9.0c
Windows XP Professional

Pomysł ze zlikwidowaniem bazy - dla mnie tragedia. To był nieodłączny element Emergency, teraz to staje się podobne do Fire Departament, według mnie najlepszą wersją Emergency była 2! Demo Emergency 3 Mission: Life mnie zawiodło :/

Co do patcha to nie mam pojęcia - nie znam niemieckiego :)

Btw. niech się inni użytkownicy wypowiedzą na ten temat! Zapraszam
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: xexexe » 29 paź 2004, 13:48

nie rozumiem radek sam zamiesciles link do patcha i demo i nie wiesz po co patcha trzeba miec ?


p.s hehe w poscie przed ogloszeniem gdzie mozna scgnalc demo e3 napisalem ze trzeba szukac samemu i po chwil wlasnie ukazal sie link do demo
xexexe
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 09 lip 2004, 14:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: bercik » 29 paź 2004, 17:02

patch jest (jak wskazuje nazwa) dla starszych procesorow nie majacych instrukcj SSE
demo sciagnolem i jezeli bylibyscie zainteresowani to moge ja wrzucic na serwer ...
a teraz bede gral ... ;-) i potem podziele sie wrazeniami ...
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: Radek_1 » 29 paź 2004, 17:10

xexexe pisze:nie rozumiem radek sam zamiesciles link do patcha i demo i nie wiesz po co patcha trzeba miec ?


p.s hehe w poscie przed ogloszeniem gdzie mozna scgnalc demo e3 napisalem ze trzeba szukac samemu i po chwil wlasnie ukazal sie link do demo


Umieściłem bo sądziłem, że może się komuś przydać i ktoś będzie wiedział lepiej niż ja do czego on służy. Co do linka to on się sam nie ukazał ktoś musiał go znaleść ;)
Ostatnio zmieniony 29 paź 2004, 19:03 przez Radek_1, łącznie zmieniany 1 raz
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: bercik » 29 paź 2004, 18:57

wrazenia pozytywne ... bardzo dobra grafika (ja nie mialem zadnych problemow z zacinaniem) ... ladowanie chyba nawet szybsze niz w EM2 ... misja bardzo krotka (przypominajca pierwsza misje z EM1) ... co do braku bazy to mi to nie przeszkadza (dalej jest fundamentalna roznica w stosunku do FD - gracz wysyla jednostki), a ten sposob jest szybszy ... najbardziej brakuje mi informacji o stanie pacjenta/ow umieszczonych w karetce oraz o typie personelu w pojezdzie ...

Radek jak masz P4 to nie instaluj patcha !!!

warto zauwazyc tez ze jest to dosc wczesne demo i w ostatecznej grze moze byc sporo roznic ... (tak na ogol bywalo z ta seria)
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: xexexe » 29 paź 2004, 19:17

no ale to z niemiec a w niemczech a tam juz jest gra chyba
xexexe
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 09 lip 2004, 14:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: bercik » 29 paź 2004, 19:41

o ile sie nie myle to gry w Niemczech jeszcze nie ma (data premiery 2004-12-03 to chyba data premiery wersji niemieckiej i angielskiej ...), a czy bedzie na polskim rynku to jeszcze nie wiadomo ...

dalsze wrazenia: jest mozliwosc zmiany kierunku patrzenia (Ctrl + strzalki) ... plynna regulacja przyblizenia ... niestety Hom i End nie dzialaja jak w poprzednic wersjach (brak dawnej funkcji Home) ... policjant moze tylko aresztowac osobe i zablokowac ruch (nie moze np rozgonic gapiow ... ale (biorac pod uwage modularna budowe gry) to chyba tylko ograniczenia dema ...)
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Następna

Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron