Ciekawe...

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Ciekawe...

Postautor: Dawideas » 22 wrz 2007, 11:34

Czy nie zastanawia Was fakt, że autorzy gier nie sprzątają po sobie plików które nie są aktywowane w grze?

Np.
Ostatnio przy oglądaniu skinów w folderze vehicles->Police znalazłem niebieski skin Policjanta, a ręcznie znalazłem kilka dźwięków nie używanych w grze.

Znaleźliście coś ciekawego czego zapomnieli usunąć autorzy? (Niektóre filmiki też nie są w Emergency)
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: sliwma » 25 wrz 2007, 15:45

W Fire capitan też było
Zmień środek gaśniczy proszek
Awatar użytkownika
sliwma
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 396
Rejestracja: 22 maja 2007, 16:01
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 3

Postautor: nelo11 » 25 wrz 2007, 17:21

eee chyba nie za bardzo rozumiem sens tematu?? :?
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: Dawideas » 25 wrz 2007, 18:28

Chodzi mi o to, że autorzy gier nie wyrzucają plików które nie są potrzebne do gry. tzw. Miały być w grze, ale z jakiegoś powodu usuneli je w grze, ale nie w folderach.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron