Problem przy starcie gry - ROZWIAZANIE PROBLEMU!!!!!!!!!!!!!

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Problem przy starcie gry - ROZWIAZANIE PROBLEMU!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Data109 » 27 sty 2008, 20:02

Edycia (pod spodem stary post)
Wkurzylem sie troche bo kiedys mi ta gra chodzila - przekopalem wiec w trzy i troche stron w necie na ten temat i znalazlem rozwianie w "goracej lini" na stronie czasopisma "GRY".
Otoz przyczyna problemu z EM3.exe jest jeden z kodekow wchodzacych w sklad pakietu K-Lite Codec. Niestety nie wiem, ktory dokladnie - dlatego odinstalowalem caly pakiet. I W KONCU GRA ODPALILA!!!!!!!!!!
Spradzone, dzialajace rozwiazanie!!

Stary post (zostawiam bo sa rzeczy, ktore wyprobowalem a nie dzialaja w tym przypadku):

Witam jest juz kilka postow na ten temat ale postanowilem zalozyc nowy bo w poprzednich, zadnej rady rozwiazujacej problem nie znalazlem poza poradami w stylu "przeinstaluj" :?

A wiec problem jest taki, ze po filmiku wprowadzajacym gra mi sie wiesza i wybija mnie do systemu.

- konfiguracja sprzetu znacznie przewyzsza wymagania gry
- system xp pro SP2
- wersja gry z czasopisma "Gry 1/20007"

- kilkuktrotnie przeinstalowana gra
- przeinstalowane sterowniki karty na najnowsze bezposrednio ze strony producenta karty
- przeinstalowany directX na najnowszy pakiet dostepny na polskiej stronie microsoft
- podany na forum sposob uruchomienia gry z parametrem - safe nie urochamia gry wcale
- ktos podal takze na forum sposob z podmiana pliku *.cfg oraz, ze nalezy nie nowe ale stare sterowniki zainstalowac (z plyty dolaczonej do zakupionej karty graficznej) - rowniez nie dziala.

Nic nie pomaga
Data109
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2008, 19:53

Postautor: shaggy321 » 02 lip 2008, 20:27

A o jakie kodeki chodzi ? Bo nie rozumiem ? Niech ktos powie gdzie sa one i jak je usunac ?

Dzieki
shaggy321
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 lip 2008, 20:08
Lokalizacja: Stolcowo

Postautor: roland » 05 lip 2008, 13:44

pewnie chodzi o kodeki ffdscow są one w dysku c program files i tam powinien byś z nimi folder ffschow klikasz prawym przyciskiem myszy ipisze usuń klikasz na to i usunięte
Awatar użytkownika
roland
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 170
Rejestracja: 13 maja 2008, 17:37
Lokalizacja: czarny las
Pochwały: 3

Postautor: Sikor10 » 07 lip 2008, 12:35

spróbuj windowsa jeszcze raz wgrać,wgraj wszystkie kodeki sterowniki itp. i jeszcze raz spróbuj gre zainstalować
www.strazpozarna.pun.pl

Strona gry o straży pożarnej
Sikor10
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 129
Rejestracja: 07 lip 2008, 12:22
Pochwały: 3

Postautor: zimbul » 07 lip 2008, 13:08

Sikor10 pisze:spróbuj windowsa jeszcze raz wgrać,wgraj wszystkie kodeki sterowniki itp. i jeszcze raz spróbuj gre zainstalować


A może niech od razu kompa nowego kupi ? :? :|

Usuń kodeki ffshow, a jak nie podziała to coś się wymyśli ;)
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: Sikor10 » 07 lip 2008, 15:13

zimbul pisze:
Sikor10 pisze:spróbuj windowsa jeszcze raz wgrać,wgraj wszystkie kodeki sterowniki itp. i jeszcze raz spróbuj gre zainstalować


A może niech od razu kompa nowego kupi ? :? :|

Usuń kodeki ffshow, a jak nie podziała to coś się wymyśli ;)

Wiesz ja tak zrobiłem i komputer ładnie chodzi i jest w 100 % sprawny
Sikor10
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 129
Rejestracja: 07 lip 2008, 12:22
Pochwały: 3

Postautor: zimbul » 07 lip 2008, 16:13

Wiadomo, że jak zrobisz formata to wszystko pięknie śmiga, ale to jest ostateczne wyjście...
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron