pomoc w misji z lawina

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

pomoc w misji z lawina

Postautor: Gość » 05 lut 2005, 13:18

prosilbym o opis do tej misji lub jaka mala pomoc bo robie chyba wszytsko co moge a pisze mi za duzo ofiar:(
Gość
 

Postautor: autor » 05 lut 2005, 15:36

potrzebne pojazdy to transporter wraków 2 karetki jedna z lekarzem radiowus policyjny z policjantem i wus techniczny z 3 strażakami

jedziesz wszystkimi wozami na miejsce wypadku policjantem zatrzymójesz ruch lekarza ślesz do ranego leczysz i do karetki potem strażakiem bierzesz nożyce i tniesz auto ranego do karetki strażakom dajesz gaśnice gaśisz auto potem wrak na transporter i wycofujesz policjanta potem wszystkie wozy do bazy

Uwaga : muśisz dobrze ugaśić śilnik po inaczej wszystko wybuchnie i misja koniczy sie niepowodzeniem :!:
najlepiej ogień gaś przez jakieś 15 minut
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 29 sty 2005, 20:48
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Strażak Sam » 05 lut 2005, 23:30

autor pisze:potrzebne pojazdy to transporter wraków 2 karetki jedna z lekarzem radiowus policyjny z policjantem i wus techniczny z 3 strażakami

jedziesz wszystkimi wozami na miejsce wypadku policjantem zatrzymójesz ruch lekarza ślesz do ranego leczysz i do karetki potem strażakiem bierzesz nożyce i tniesz auto ranego do karetki strażakom dajesz gaśnice gaśisz auto potem wrak na transporter i wycofujesz policjanta potem wszystkie wozy do bazy

Uwaga : muśisz dobrze ugaśić śilnik po inaczej wszystko wybuchnie i misja koniczy sie niepowodzeniem :!:
najlepiej ogień gaś przez jakieś 15 minut


Pomyłka stary.... to jest chyba opis do 1 misji..

A co do lawiny to wysłałeś jednostkę poszukiwawczą ??? Panienka z pieskiem czyli popularne k9 musi rozpocząć szukanie na środkowej części lawiny, w celu odnalezienia ludzi pod pokrywą śnierzną.. piesek szuka strażak zabiera lekarz leczy karetka odbiera :D

Proste...
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: Gość » 06 lut 2005, 01:18

Strażak Sam pisze:
autor pisze:potrzebne pojazdy to transporter wraków 2 karetki jedna z lekarzem radiowus policyjny z policjantem i wus techniczny z 3 strażakami

jedziesz wszystkimi wozami na miejsce wypadku policjantem zatrzymójesz ruch lekarza ślesz do ranego leczysz i do karetki potem strażakiem bierzesz nożyce i tniesz auto ranego do karetki strażakom dajesz gaśnice gaśisz auto potem wrak na transporter i wycofujesz policjanta potem wszystkie wozy do bazy

Uwaga : muśisz dobrze ugaśić śilnik po inaczej wszystko wybuchnie i misja koniczy sie niepowodzeniem :!:
najlepiej ogień gaś przez jakieś 15 minut


Pomyłka stary.... to jest chyba opis do 1 misji..

A co do lawiny to wysłałeś jednostkę poszukiwawczą ??? Panienka z pieskiem czyli popularne k9 musi rozpocząć szukanie na środkowej części lawiny, w celu odnalezienia ludzi pod pokrywą śnierzną.. piesek szuka strażak zabiera lekarz leczy karetka odbiera :D

wszytsko tak robilem tyle ze bieglem lekarzen leczyc i potem sanitariuszami do karetki:)
dzieki za pomoc:)

Proste...
Gość
 

Postautor: Gość » 06 lut 2005, 19:09

robie wszytsko tak jak mowisz ale podczas gdy strazacy niosa pacjentow to im strasznie neergia ucieka i jak jzu ich doniasa to Ci nie zyja:(
Gość
 

Postautor: autor » 06 lut 2005, 20:30

zaraz to znaczy że masz już emergency 3
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 29 sty 2005, 20:48
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Strażak Sam » 08 lut 2005, 19:07

Anonymous pisze:robie wszytsko tak jak mowisz ale podczas gdy strazacy niosa pacjentow to im strasznie neergia ucieka i jak jzu ich doniasa to Ci nie zyja:(


A sprawdziłeś ustawienia poziomu gry ?? Wnioskuję że nie... mój drogi zmień je a napewno wszystko wróci do normy.
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: Devon » 12 lut 2005, 19:20

autor pisze:zaraz to znaczy że masz już emergency 3


Ja mam emergency od tygodnia :]
Szczerze powidziawszy niektóre misje są trudne :)

Najlepsza gra z serii Emergency
[color=#0000BF][b]Pozdrawiam Devon![/b][/color]
Devon
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 39
Rejestracja: 12 lut 2005, 19:08
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: Strażak Sam » 13 lut 2005, 21:27

nie da się ukryć wkońcu oto chodziło twórcom..
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: Wojtek85 » 15 lut 2005, 15:35

Spoko kierka trzeba troche myslec w niektorych misjach tak jak w Misji z portem :/Nie moge jej przejsc
:( HELP
Moj nr GG to 1446006
Wojtek85
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 34
Rejestracja: 15 lut 2005, 13:57
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Strażak Sam » 15 lut 2005, 20:45

Wojtek85 pisze:Spoko kierka trzeba troche myslec w niektorych misjach tak jak w Misji z portem :/Nie moge jej przejsc
:( HELP


Poświęć 1 motorówkę na zebranie tonących, ugaś ogień na statku, drugą motorówką zbierz beczki i uważaj żeby żadna z nich nie obiła sie o brzeg bo nastąpi skarzenie. Potem.... POGŁÓWKUJ TROCHĘ SAM :}
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: autor » 16 lut 2005, 15:16

Devon pisze:
autor pisze:zaraz to znaczy że masz już emergency 3


Ja mam emergency od tygodnia :]
Szczerze powidziawszy niektóre misje są trudne :)

Najlepsza gra z serii Emergency


skont gdzie kupiłeś
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 29 sty 2005, 20:48
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Strażak Sam » 17 lut 2005, 12:47

autor pisze:
Devon pisze:
autor pisze:zaraz to znaczy że masz już emergency 3


Ja mam emergency od tygodnia :]
Szczerze powidziawszy niektóre misje są trudne :)

Najlepsza gra z serii Emergency


skont gdzie kupiłeś


Poszperaj w necie a napewno coś znajdziesz..
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: autor » 23 lut 2005, 19:09

Strażak Sam pisze:
autor pisze:
Devon pisze:
autor pisze:zaraz to znaczy że masz już emergency 3


Ja mam emergency od tygodnia :]
Szczerze powidziawszy niektóre misje są trudne :)

Najlepsza gra z serii Emergency


skont gdzie kupiłeś


Poszperaj w necie a napewno coś znajdziesz..

poszperam
Tylko głupcy pytają dwa razy. Zapraszam na moje forum
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 29 sty 2005, 20:48
Lokalizacja: Gdańsk


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości