Misja z samolotem wojskowym - HELP !!!!

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Postautor: p! » 02 maja 2005, 15:22

_maroko.nine.one pisze:Broni wystaje z wody tylko mały kawałek, taki biały odłamek.

Czy mógłbyś pokazać screen bądź nakierować mnie gdzie to mniej więcej jest i czym ją należy wyciągnąć?
p!
 

Postautor: Mini » 02 maja 2005, 15:34

okey dzięki już znalazłem ... :][/list]
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni :D
Mini
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 kwie 2005, 18:35
Lokalizacja: Kęty

Postautor: p! » 02 maja 2005, 18:18

A ja nie... szukałem, klikałem nurkiem na co się da i nic...
Może mi ktoś chociaż powiedzieć w którym mniej więcej miejscu ten pocisk się znajduje? Chodzi o tę wodę przy nurku na poniższym screenie?

Obrazek
p!
 

Postautor: p! » 02 maja 2005, 18:29

Już mam ;-)

Dzięki, Mini.
p!
 

Postautor: Mini » 02 maja 2005, 21:28

Nie ma sprawy !:]
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni :D
Mini
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 kwie 2005, 18:35
Lokalizacja: Kęty

Postautor: Em » 08 maja 2005, 14:25

ja mam problem ze skrzynka!!! jak wycinam pilota z kokpitu to pojawia sie czarna skrzynka i jest ok. ale nie moge jej zabrac, nawet inzynierem!!! Klikam na skrzynke inzynierem a on zamiast do skrzynki to idzie gdzies w las i znika!!!:( help !!!
Em
 

Postautor: _maroko.nine.one » 09 maja 2005, 16:30

Podejdź nieco bliżej tej skrzynki.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Em » 11 maja 2005, 13:00

probowalem,niestety nie dziala. jak sie zblizam inzynierem i pokazuje na skrzyneczke to on wydaje glos ale nie podnosi skrzyneczki, a gra zaczyna zwalniac i na chwile sie przywiesza. nie wiem co zrobic!! moze lepsze bedzie wersja niemiecka??
Em
 

Postautor: Gość » 18 paź 2005, 14:10

a ja nie moge zdjąc z wieży koscielnej tego pilota! Probuje drabiną i helikopterem ale nic sie nie dzieje, raz mi sie jakos udało ale wczytałem poprzedni stan gry i zaczałem od nowa i teraz w ogole nie moge go zdjąc!
Gość
 

Poprzednia

Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości