Misja z porywaczami w banku

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Misja z porywaczami w banku

Postautor: jaszczur » 25 lut 2005, 20:31

Niech mi nikt nie pieprzy że takiej misji nie ma to jest chyba 13 misja tylko nie wiem jak ją ukończyć gdzy porywacze napadają na bnak. Prosze o podpoiwedź lub gg 4383817
jaszczur
 

Postautor: Wojtek85 » 26 lut 2005, 12:48

no mi tez by sie przydała pomoc Męcze sie i męcze nad tą misją i nie moge jej przejsc :/
Moj nr GG to 1446006
Wojtek85
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 34
Rejestracja: 15 lut 2005, 13:57
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: anio1 » 27 lut 2005, 18:19

Okej a więc tak. Po pierwsze bierzesz negocjatora i porywacze mówią Ci co chcą. Po pierwsze autko ucieczkowe (takie żółte) i żeby wszyscy ludzie wynieśli się przed banku. I masz na to 5 minut. No więc przy banku nie może być ani policjanta, ani strażaka, ani lekarza. NIKOGO. No i podstawiacie auto ucieczkowe pod drzwi banku. Po chwili porywacze się ruszają i wsiadają do auta. I jadą. Wcześniej lepiej zapisać grę i zobaczyć najpierw którędy oni jadą, bo jadą jedną drogą. I trzeba przygotować zasadzkę na drodze. Kolczatka. Strzelcy. I ich masz z głowy. Niestety to by było za łatwo. Porywacze wychadząc z banku podpalili go. Czyli trzeba przygotować wozy do gaszenia banku. Lepiej zrobić to za wczasu i gdy porywacze zaczynają uciekać (tzn wsiadają do auta) już posyłać wozy do gaszenia. Gdy wozy będą gasić bank, wtedy zatrzymujesz napadaczy. na koniec wyprowadzasz wszystkich z banku i wywozisz. To tak trochę chaotycznie opisane, ale tak to zrobiłem i teraz męczę się z misją z tornadem.
anio1
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 19 lut 2005, 13:04
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Wojtek85 » 27 lut 2005, 23:45

dzięki za rade Jasczur przeszedł misje z tornadem więc jego pytaj co i jak Pozdrawiam :)
Moj nr GG to 1446006
Wojtek85
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 34
Rejestracja: 15 lut 2005, 13:57
Lokalizacja: Rzeszów


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron