misja z karambolem na autostradzie

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

misja z karambolem na autostradzie

Postautor: paczek81 » 11 mar 2005, 09:26

zatrzymuje ruch, wyworze wszystkich rannych, rozganiam gapiów, sciągam wraki i zostaje mi tylko wrak autokaru jak sie go pozbyc????
paczek81
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2005, 09:22

Postautor: _maroko.nine.one » 11 mar 2005, 12:37

Może się przydać dźwig THW, jestem na tej misji, sam zbytno nie wiem jak ją przejść(dużo rannych). Może też strażak go przeciąć na pół, i wtedy zabierasz autobus w 2 częsciech.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Strażak Sam » 17 mar 2005, 23:46

a ja skończyłem bez zabierania go z drogi.. zresztą


ADMIN
ADMIN SKLEP Z TEGO JEDNĄ CAŁOŚĆ BO TEN TEMAT JEST ROZWALONY NA KILKA POSTÓW...usuń to po przeczytaniu.
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: _maroko.nine.one » 18 mar 2005, 13:10

Mi udało się przejść przed chwilą tą misję i nie odwoziłem nawet wraków samochodów.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: gosc » 27 mar 2005, 15:36

Witam, wlasnie zagrywam w angielska wersje, doszedlem do 5tej misji, wszytsko pieknie ladnie ale nie wiem jak tam wlaczyc ogranicznik predkosci na autostradzie :|

Domyslam sie ze tak jak w 1 trzeba jakis bajer wlaczyc co jest obok autostrady, Widze tam jakas skrzynke ktora mrug, ale ani policjaknem, alni strazakiem nie moge tego "uzyc" tzn Wlaczyc ogranicznika predkosci...:|
co jest?
gosc
 

Postautor: _maroko.nine.one » 27 mar 2005, 17:15

W emergency 3 dali nowe jednostki THW(coś w rodzaju obrony ciwilnej). Wyślij taką terenówkę THW z inżynierem, który będzie mógł coś zdziałać.

Jagby co to po drugiej stronie autostrady, zatrzymują się samochody. Weź psychologa policyjnego i każ mu gadać z ludźmi, a oni wchodzą do wozów i zjerzdżają. Wyślesz tam trgo psychologa chyba tylko helikopterem.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron