Emergency 3 na Win 7 x64

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Emergency 3 na Win 7 x64

Postautor: oL3k1995 » 29 lis 2009, 23:31

Witam wszystkich ;d Mam taki problem otóż gdy instaluje oryginalne Em3 to zaraz po włączeniu gry pojawia mi się błąd aplikacji i opcja wysłania raportu bądź zamknięcia jej. Próbowałem DirectX'a instalować tego z płyty ale też lipa, jeszcze rozwalił mi system częściowo, ale mniejsza o to. Próbowałem także zgodności ale też nic nie dało. Może Wy wpadniecie na jakieś rozwiązanie ;)


Z góry dzięki
oL3k1995
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2009, 13:30

Postautor: HatorEM » 30 lis 2009, 01:31

1. Direct zawsze instaluj ze strony MS. Jest bardziej kompatybilny z aplikacjami niż starsze wersje. Tym bardziej, że masz najnowszą wersję systemu.

2. Instalujesz grę 32-bitową na system 64-bitowy. Tutaj zawsze może pojawić się zgrzyt. Aplikacje, czy gry 32-bit będą działać lub nie w systemie 64-bit, ale na innej zasadzie. Zaznaczona zgodność musi być z systemem 32-bit. Z jakim systemem zgodność wybrałeś? Win2000 czy XP SP2 ?

3. Czasem nie trzeba wybierać systemu zgodności, bo system sam wykryje co trzeba. Ale to nie jest regułą.

4. Może też być tak, że masz namieszane w systemie plików (rejestr) pourywane łańcuchowe powiązania m-dzy różnymi sektorami dysku i wtedy to zostaje format, ale taki prawdziwy, a nie tylko C. Bo jak zrobisz tylko format partycji systemowej to wcale nie musi oznaczać, że gry się będą uruchamiać, bo system jest czysty. System może być czysty, ale pod nim już niekoniecznie jest tak samo.
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron