Emergency4 i Emergency3 PL

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Emergency4 i Emergency3 PL

Postautor: bercik » 01 kwie 2005, 12:02

Z informacji uzyskanych od SixteenTons wynika iz na koniec tego roku planowana jest premiera Emergency 4. Wkrotce zostanie uruchomiona strona WWW gry pod adresem http://www.emergency4.de.

Do glownych nowosci zaliczyc nalezy mozliwosc rejestracji przebiegu akcji ratowniczej a nastepnie obejrzenia tak zarejestrowanych dzialan z dowolnie ustawianej kamery (takze oczami naszego personelu) oraz zapisu do pliku *.avi. Będzie równierz mozliwosc zabawienia sie w konkretnego czlonka personelu badz kierowce pojazdu. W EM4 zostanie zachowana możliwość tworzenia modow, jednak (ze wzgledu iz powyzsze funkcje wymagaja znacznego zwiekszenia rozdzielczosci tekstor i dokladnosci modeli 3D) mody z EM3 nie beda funkcjonowaly w EM4. Poszorzone zostana rowniez mozliwosci jezyka skryptowego, tutaj jednak zostanie achowana kompatybilnosc wsteczna.

W zwiazku z powyzszym TopWare podjelo decyzje o przyspieszeniu premiery EM3 PL, gra ma ukazac sie jeszcze przed 15 kwietnia. EM4 bedzie od razu opracowywana w kilku wersjach jezykowych (w tym PL).
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: Radek_1 » 01 kwie 2005, 13:57

Wydaje mi się, że za bardzo się śpieszą z wydaniem Emergency 4. Powinni poczekać minimum 1,5 roku by wzrósł "apetyt" na Em4, by mieć nowe pomysły co można dodać do 4 wersji. No, ale to tylko moja i wyłącznie moja opinia.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: Kulinek » 01 kwie 2005, 14:37

ale to tylko moja i wyłącznie moja opinia


To nie tylko twoja opinia ja tez tak sadze bo niektorzy gracze ktorzy kupia gre i ja przejda to minie troche czasu i juz wyjdzie EM4 i co
"apetyt" zmaleje albo nie bedzie go wcale a tak jak Radek mowi bedzie czas na przmyslenie nowych pojazdow inteligencji postaci itd
popieram Radek
Amicum Proba
Probatum Ama
Kulinek
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2005, 11:03
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Strażak Sam » 01 kwie 2005, 21:36

majstry.. sprawa jest prosta zarejstrowali domende EMERGENCY 5 wiec co sie dziwic.. kolejna zecz zajefajne te 3d popatrzył bym sobie na wozy niemieckie z bliska i na zywca chodź znam sytułacje z autopsji to popatrzec nie zaszkodzi a wiec czekamy na POLSKA WERSJĘ EM3
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: Jacek PTT » 01 kwie 2005, 22:25

Zapomnieliście chyba jaki dziś dzień :D
Prima Aprilis (ale fakt że wcale nie wesoły)
Jacek PTT
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2005, 22:10
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Radek_1 » 01 kwie 2005, 22:56

Myślałem nad tym, ale gdybym napisał, że to jest primaaprilisowy żart nie było by zabawy :P
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: bercik » 02 kwie 2005, 00:13

Dobiega konca 1 kwietnia (wedlug czasu lokalnego PL juz dobiegl ...) i nadchodzi czas sprostowan primaaprilisowych zartow. Tak wiec informuje iz pozwolilem sobie na niniejszym forum umiescic jeden taki dowcip i (jak mozna sie domyslic, co zreszta niektorzy uczynili :) ) jest nim ten watek. To czy Emergency 4 wogole sie ukaze i ewentualnie kiedy oraz co bedzie zawierala nie jest obecnie wiadome, rowniez nieprawda jest przyspieszenie premiery EM3 PL.

Przedstawiony opis EM4 byl swego rodzaju bardzo niekompletna lista zyczen odnosnie tej gry.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: ugryz » 03 kwie 2005, 10:11

ale faktem jest, ze domena z emergency 5 juz jest zarejestrowana...
ugryz
 


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości