Autobus

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Autobus

Postautor: Gość » 02 lut 2006, 12:35

mógł by mi ktoś powiedzieć czym usuwa sie w emergency 3 wrak autobusa ?? w dójce wystarczyły 2 lawety a w trójce??
i w jaki sposób mżna odgonic gapiów(w misji w której jest karambol na autostradzie musze odgonic gapiów stojących na przeciwnym pasie i ciagle gina przejechani)
dziex
Gość
 

Postautor: GRZEHO » 02 lut 2006, 13:14

musisz porościnać go w 3 miejscach i zabrać wszystkie częśći lawetami chyba 3 wystarczą, a z gapiami to wyslij śmigłowiec na druga strone z policjantami pogadaj z każdym gapiem to sam odjedzie nie zapomnij że w rzece też jest samochód.
Awatar użytkownika
GRZEHO
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 810
Rejestracja: 30 sie 2005, 17:16
Lokalizacja: BIELSKO BIAŁA. . . . . . .

Postautor: _maroko.nine.one » 02 lut 2006, 15:50

Błagam ludzie nauczcie się czytać solucjie albo podobne tematy gdzie pisze, że w misji z karambolem nie trzea zabierać wraki. Jednak jak by było trzeba to wystarczyły by te 3 lawety (autobus składa się z 3 kawałków).
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Gość » 03 lut 2006, 00:32

a w misji bandzi to gdzie znajduje sie ten drugi skoczek??
Gość
 


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron