Duzy pozar :]

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Duzy pozar :]

Postautor: Mariuszekk » 23 lut 2006, 12:49

Witam jest gdzies misja, ze pali sie duzy obszar miasta?
Albo jak zrobic aby w misji 17, nie chodzilo o to aby tam kogos uratowac, tylko ugasic pozar? Bo misja mi sie podoba, ale zawsze jest za duzo wypadkow, jak zrobic aby tych wypadkow moglo byc wiecej? Aby celem bylo ugaszxenie pozaru i ew. ratowanie rannych ?
Mariuszekk
 

Postautor: GRZEHO » 23 lut 2006, 16:40

chcesz duży pożar ? W efreeplayu w trybie nie edytuj gry wezwij strzelców albo snajperów i rozwalaj wszystko najlepiej samochoy przy budynkach 8)
Awatar użytkownika
GRZEHO
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 810
Rejestracja: 30 sie 2005, 17:16
Lokalizacja: BIELSKO BIAŁA. . . . . . .

Postautor: MariuszeK » 23 lut 2006, 17:22

czyli rozumiem ze nie bedzie game over :>
MariuszeK
 

Postautor: GRZEHO » 23 lut 2006, 17:32

nie tylko musisz dac ten tryb co jestwe freeoplayu po prawej stronie po polsku będzie nigdy nie edytuj gry a po angielsku never ending game miłej zabawy
Awatar użytkownika
GRZEHO
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 810
Rejestracja: 30 sie 2005, 17:16
Lokalizacja: BIELSKO BIAŁA. . . . . . .

Postautor: _maroko.nine.one » 23 lut 2006, 18:06

Po polsku to będzie niekończąca się gra, a nie edytuj gry ;) .

Mini i klock zrobili naprawdę wielką gafę :D .

Co do misji, to jak mi się kiedyś będzie nudzić to postaram się zrobić misję z pozarem splecjalnie dla ciebie :D .

ps ale taki błąd zrobić to naprawdę... :D .
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: MariuszeK » 23 lut 2006, 19:07

No tak.. wszystko fajnie tylko ze ;] tam jest 60tyś.. i wszystkie wozy nalezy kupowac.. wiec.. kasy starczy na 2wozy strazackie :lol:
MariuszeK
 

Postautor: _maroko.nine.one » 23 lut 2006, 21:25

Zrób kopię zapasową pliku Data/Specs/freeplaybase.xml. Następnie oryginalny plik w tym katalogu wyedytuj i zastąp oryginalną treść taką:
Kod: Zaznacz cały
<freeplaybase>
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Ambulance/nef_body.e3p" count="99" />      
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Ambulance/rtw_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Ambulance/rhf_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Ambulance/rhc_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Ambulance/itw_body.e3p" count="99" />

   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Fire Department/rw_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Fire Department/tlf_body.e3p" count="99" />         
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Fire Department/dlk_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Fire Department/lpf_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Fire Department/asf_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Fire Department/dekonp_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Fire Department/tfmb_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Fire Department/lf_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Fire Department/flb_body.e3p" count="99" />

   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Police/stw_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Police/mtw_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Police/sw_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Police/phc_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Police/waw_body.e3p" count="99" />
   <!-- <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/Police/getawaycar_body.e3p" count="99" /> -->
   
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/THW/fgri_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/THW/fgr_body.e3p" count="99" />
   <vehicle prototype="mod:Prototypes/Vehicles/THW/fgrb_body.e3p" count="99" />
</freeplaybase>


Teraz mozesz wysłać po 99 pojazdów za normalną cenę. Jak chcesz mieć jeszcze więcej kasy, to zrób kopię pliku freeplayparamets.xml, a w orygnale znajdź paski:
Kod: Zaznacz cały
   <StartBudget value="60000"/>
   <MaxBudget value="160000"/>


I zastąp wartości w nich odpowienio na tyle ile chcesz mieć kasy na począdku, a w drugim przypadku ile chcesz aby można było mieć kasy (najlepiej ustaw tą wartość na coś koło 99999999999 ;) )

EDIT: Tam gdzie w pierwrzym kodzie jest :arrow: zastap ją na->.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: sebacyw » 23 lut 2006, 22:05

hehe
nie potrzebnie
nie wystarczy wpisać kodu do gry i dodać se kasy ;)
kody do gry znajdziesz na głównej stronie http://emergency.gry-online.pl/
Moje zdjecia lotnicze na
Photo-EPBY
Jp.net
>
My gg->9549624
Awatar użytkownika
sebacyw
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 784
Rejestracja: 30 gru 2005, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 5

Postautor: _maroko.nine.one » 23 lut 2006, 23:07

Ja jestem przeciwnikiem kodów :) . Ale kody wzasadzie są wygodniejsze.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: misial » 17 maja 2006, 20:36

Ja lubie bardzo kody kocham kody pomagają grać ale nie ciągle tego używać tylko jak już jesteś biedny:D:D:D:D
misial
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 12
Rejestracja: 17 maja 2006, 17:54

Postautor: Parkour » 17 maja 2006, 22:40

misial pisze:Ja lubie bardzo kody kocham kody pomagają grać ale nie ciągle tego używać tylko jak już jesteś biedny:D:D:D:D


ja być zdumiony twojej postawy , ja nienawidzić grać na kodach !
marcin5555512@wp.pl
skiner pl mod
Awatar użytkownika
Parkour
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 970
Rejestracja: 23 kwie 2006, 17:14
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 5

Postautor: McMac » 18 maja 2006, 14:19

Hehe, ja chyba nie zareagowałem wystarczająco szybko na wezwanie do wyrzuconego niedopałka. Wynik:
Miasto paliło mi się od kościoła w promieniu kilku przecznic,
Straciłem co najmniej 10 samochodów i 30 osób personelu,
Zanim przestałem grać odesłałem 6 autobusów rannych i martwych,
A co było jak ogień przedostał mi się do miejsca, w którym badałem rannych, a było ich tam około 20-30, to już może nie będę wspominał.
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

Postautor: misial » 20 maja 2006, 15:51

ja być zdumiony twojej postawy , ja nienawidzić grać na kodach !

Jeden lubi jeden nie :P :P :P
misial
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 12
Rejestracja: 17 maja 2006, 17:54

Postautor: misial » 20 maja 2006, 15:54

sebacyw pisze:hehe
nie potrzebnie
nie wystarczy wpisać kodu do gry i dodać se kasy ;)
kody do gry znajdziesz na głównej stronie http://emergency.gry-online.pl/



HAHAHA z statąd sciągnełem emergency 3 i gówno
Wyskakuje okienko wpisze kod i gówno wychodzi można do usranej śmierci pisać i tak nic nie da
misial
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 12
Rejestracja: 17 maja 2006, 17:54


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości