Prezent dla teściowej?

Po prostu... można gadać o wszystkim

Prezent dla teściowej?

Postautor: Dorinka » 17 sty 2019, 12:05

Cześć :) Zastanawiam się nad jakimś kreatywnym prezentem dla mojej teściowej. Chciałabym, żeby to było coś ładnego, nieprzeciętnego i w dobrym guście. Macie może jakiś pomysł?
Dorinka
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 21
Rejestracja: 17 sty 2019, 11:10

Re: Prezent dla teściowej?

Postautor: Siepeq » 29 sty 2019, 15:18

Zależy, co teściowa lubi :) Może dobrym pomysłem będzie biżuteria albo jakiś stylowy dodatek czy dekoracja.
Zagracie ze mną w Wiejskie Życie?
Awatar użytkownika
Siepeq
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2018, 09:01
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Prezent dla teściowej?

Postautor: Dorinka » 11 lut 2019, 13:21

Hej, ostatecznie zdecydowałam się wysłać teściową na masaż i paznokcie:P Stwierdziłam, że należy jej się trochę relaksu. Chyba zaplusowałam:D
Dorinka
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 21
Rejestracja: 17 sty 2019, 11:10

Re: Prezent dla teściowej?

Postautor: emerekk » 15 lut 2019, 13:18

bardzo fajny pomysł, masaż zawsze się przyda, a zazwyczaj szkoda nam kasy na takie przyjemności. Ja u swojej kiedyś przyplusowałam jak jej zrobiłam biżuterię zgodnie z jej upodobaniami
emerekk
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 19
Rejestracja: 15 lut 2019, 13:10

Re: Prezent dla teściowej?

Postautor: Dorinka » 06 mar 2019, 10:35

emerekk pisze:bardzo fajny pomysł, masaż zawsze się przyda, a zazwyczaj szkoda nam kasy na takie przyjemności. Ja u swojej kiedyś przyplusowałam jak jej zrobiłam biżuterię zgodnie z jej upodobaniami

o, też świetny pomysł. Ale ja niestety nie mam takich uzdolnień. Wręcz bym powiedziała, że mam dwie lewe ręce :D No ale grunt to dobrze się wstrzelić i lekko podlizać teściowej :)
Dorinka
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 21
Rejestracja: 17 sty 2019, 11:10

Re: Prezent dla teściowej?

Postautor: pan_piotr » 11 mar 2019, 13:28

ja swojej najczęściej książki kupuje. Akurat ona bardzo lubi czytać kryminały, więc sprawa jest dość prosta, jakiś premierowy kryminał zawsze jest dobrym pomysłem na prezent dla niej
pan_piotr
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 08 mar 2019, 16:07

Re: Prezent dla teściowej?

Postautor: tetrus » 01 kwie 2019, 15:20

Niedawno byłem w palmiarni i widziałem wielkiego kaktusa o nazwie "fotel teściowej". No ale chyba nie byłby to miły upominek. Z pewnością bezpieczniejszym prezentem byłaby impreza okolicznościowa w restauracji.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2020, 11:14 przez tetrus, łącznie zmieniany 1 raz
tetrus
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2016, 13:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezent dla teściowej?

Postautor: Jalapenos99 » 10 kwie 2019, 09:29

Ja może i idę na łatwiznę, ale myślę, że taki prezent dla teściowej będzie najlepszy. Po pierwsze - nie trzeba za bardzo kombinować, żeby znaleźć prezent, który naprawdę się spodoba. Mi się spodobały te fartuszki kuchenne. Żona mówiła, że teściowa jest zadowolona z wybranego fartuszka, a to najważniejsze, prawda?
Moim zdaniem nie ma nic gorszego niż nietrafione perfumy... jednak jest - nietrafiona droga biżuteria!
Gram także w Klondike gra. Zaproś Zygus999!
Awatar użytkownika
Jalapenos99
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 12
Rejestracja: 29 sty 2019, 15:24

Re: Prezent dla teściowej?

Postautor: antoni5 » 16 gru 2019, 11:38

Moja teściowa ostatnio mi powiedziała żebym kupił jej plexi. Ja właśnie te plexi kupiłem jej beż żadnych problemów z linku.
antoni5
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2019, 09:48

Re: Prezent dla teściowej?

Postautor: HanikRasa » 15 sty 2020, 10:35

antoni5 pisze:Moja teściowa ostatnio mi powiedziała żebym kupił jej plexi. Ja właśnie te plexi kupiłem jej beż żadnych problemów z linku.

ale że jakie plexi i do czego? że jakaś antyrama?
HanikRasa
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2019, 17:27

Re: Prezent dla teściowej?

Postautor: tetrus » 08 cze 2021, 00:39

Jeśli chcesz nabić punkty u teściowej, to kup jej termofor naturalny. Gdy będzie ją coś bolało, to sobie przyłoży w to miejsce, poczuje ulgę i pomyśli, jakiego ma troskliwego zięcia. W zależności od uporczywego bólu lub konkretnego schorzenia można wybrać termofor z odpowiednim wypełnieniem. Asortyment wkrótce zostanie rozszerzony.
tetrus
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2016, 13:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezent dla teściowej?

Postautor: PSP Durham » 01 kwie 2023, 19:35

kup trumnę :)
Lech Kaczyński Has Been Left The Party.
Awatar użytkownika
PSP Durham
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 636
Rejestracja: 17 sty 2009, 15:34
Lokalizacja: POLSKA - Malbork - Anglia - Durham
Pochwały: 9


Wróć do O wszystkim

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron