Regulamin forum

Po prostu... można gadać o wszystkim

Postautor: zimbul » 11 sie 2007, 09:29

a ja mam pytanie po co są na tym forum moderatorzy jak i tak nie zajmują się forum ? na PW nikt mi nie chce odpisywać w sorawie 2 moich tematów i 1 tematu innego usera żeby tam się posty nie liczyły a więc nie rozumiem po co na tym forum moderacja ? :roll:
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: KrajeS » 11 sie 2007, 09:47

zimbul poruszyłeś ważną kwestie teraz forum opiekuje sie praktycznie sam radek (bo slave wpada raz na jakiś czas na minute może dwie)
nie zapomnijmy że do pomocy został wyznaczony jeszcze zari.
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

Postautor: Dawideas » 11 sie 2007, 10:55

Bo większość moderatorów nie ma czasu dla forum. Po za tym Radek raczej nie wybierze ludzi bez doświadczenia. Więc obecnych moderatorów wybierał zważając na doświadczenie. (No cóż to jest główne forum o Emergency więc nie mógłby przyjąć jakiś nowych userów :D )

po za tym moderator może zmienić tylko posty, dać ostrzeżenie. Zamykać tematy, przenosić, łączyć posty... Ale to zależy co admin pozwolił.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: zimbul » 11 sie 2007, 11:17

tylko ? moderator wiele może i właśnie żaden moderator tego nie uczynia co to za moderator który na forum nie wchodzi ? to po co on tu jest ? i Radek niewiem czy pisać nie umie ale nie odpwiada mi na PW niewiem co się dzieje z tym forum i dobrze by było gdyby Zari został modertorem

PS: po co Bodzio jest moderatorem jak jeden post tylko napisał i niigdy go na forum nie widziałem ? :roll:
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: Dawideas » 11 sie 2007, 11:47

PS: po co Bodzio jest moderatorem jak jeden post tylko napisał i niigdy go na forum nie widziałem ? :roll:


Bo starsze tematy w których miał posty zostały usunięte... prawdopodobnie.

Po za tym to sprawa Radka kogo przyjął na moderatora...
Ostatnio zmieniony 11 sie 2007, 18:48 przez Dawideas, łącznie zmieniany 1 raz
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: slave99 » 11 sie 2007, 13:23

zimbul pisze:na PW nikt mi nie chce odpisywać w sorawie 2 moich tematów i 1 tematu innego usera żeby tam się posty nie liczyły a więc nie rozumiem po co na tym forum moderacja ? :roll:

Ja nie dostałem żadnej PW a na wszystkie poprzednie, które dostałem zawsze odpisywałem. Na temat liczenia postów nie mogę się wypowiedzieć, bo to nie zależy ode mnie.
KrajeS pisze:zimbul poruszyłeś ważną kwestie teraz forum opiekuje sie praktycznie sam radek (bo slave wpada raz na jakiś czas na minute może dwie)

Wchodzę na forum codziennie i jestem na nim tak długo, dopóki nie przeczytam wszystkich nowych postów.
Awatar użytkownika
slave99
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 284
Rejestracja: 19 mar 2005, 09:47
Lokalizacja: Wadowice / Kraków
Pochwały: 4

Postautor: zimbul » 11 sie 2007, 13:26

nie mam do ciebie pretensji slave a tego posta to do Radka wysłałem i albo się leni i niechce odpisać albo jest na jakimś urlopie ? ale nic prawie się na forum slave nie odzywasz to myślimy że cie niema i że nie wchodzisz a co myślisz o pozostałych moderatorach (bodzio i bercik)
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: KrajeS » 11 sie 2007, 16:24

zimbul jak kazdy zacznie wysyłąć do adminów jakies głupie pw to się nie dziw że nie odpisuje.
slave99 pisze:Wchodzę na forum codziennie i jestem na nim tak długo, dopóki nie przeczytam wszystkich nowych postów.

sorry zwracam honor
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

Postautor: zimbul » 11 sie 2007, 19:42

nie wysłałem glupiego PW :evil: tylko z zapytaniem czy niemógł by Radek zrobić tego nie liczenia postów w moich 2 tematach i o samochodach ale myśle że Radek nie odpisuje bo jets na urlopie
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: nelo11 » 11 sie 2007, 21:36

zimbul pisze:nie rozumiem po co na tym forum moderacja ?

haha normalnie mnie rozwaliłeś tym pytaniem: gdyby nie Radek, to nadal byliby z nami Parkour i Grzecho i byłby taki [cenzura], że hej. Człowieku tutaj byłby taki chaos, że nie miałbyś ochoty nic tu pisać :?
NAME: MICHAEL SCOFIELD
ID: 94941
CRIME: ARMED ROBBERY
SENTENCE: FIVE YEARS
MISSION: SAVE HIS BROTHER
Awatar użytkownika
nelo11
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 971
Rejestracja: 21 sty 2007, 09:56
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 7

Postautor: KrajeS » 11 sie 2007, 22:31

nelo zgadzam się z tobą po raz kolejny w 100% a stwierdzenie że moderacja jest niepotrzebna i nic nie robi obraża admina i modów razem wzietych.
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

Postautor: slave99 » 11 sie 2007, 23:59

zimbul pisze:a tego posta to do Radka wysłałem i albo się leni i niechce odpisać albo jest na jakimś urlopie ?

Widocznie nie ma go na jakiś czas. Jak będzie to pewnie odpisze, natomiast ten temat nie służy do rozmów dotyczących kwestii "Co myślisz o...".
Awatar użytkownika
slave99
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 284
Rejestracja: 19 mar 2005, 09:47
Lokalizacja: Wadowice / Kraków
Pochwały: 4

Postautor: Dawideas » 12 sie 2007, 07:14

KrajeS Jeśli chodzi Ci o zimbula, to on raczej skrytykował lekko pracę moderatorów, Ja osobiście nie widzę nic złego w ich pracy.

KrajeS I myślisz, że anty spam to głupie pytanie? zimbulowi chodziło o odpowiedź na pytanie "Czy można deaktywować zliczanie postów w temacie lub dziale" Lub coś tym stylu.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: zimbul » 12 sie 2007, 09:02

nelo11 pisze:
zimbul pisze:nie rozumiem po co na tym forum moderacja ?

haha normalnie mnie rozwaliłeś tym pytaniem: gdyby nie Radek, to nadal byliby z nami Parkour i Grzecho i byłby taki [cenzura], że hej. Człowieku tutaj byłby taki chaos, że nie miałbyś ochoty nic tu pisać :?


Radek jest adminem a nie moderatorem i on tu praktycznie wręcza wszystki bany i ostrzerzenia ale dobra może i są potrzebni ale nie bodzio i bercik których od nie pamiętnmych lat tu nie było ale kit.......... skończmy tą kłutnie
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: KrajeS » 12 sie 2007, 10:25

Dawideas chyba wiem o co mu chodziło i nie musisz tego tłumaczyć z polskiego na polski.
1) odebrałem post inaczej
2) chyba wiem o czym toczy się rozmowa w tym temacie w przeciwieństwie do ciebie :
Dawideas pisze:Lub coś tym stylu.
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron