Edytor (a raczej jego brak)

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Edytor (a raczej jego brak)

Postautor: Kacperowski11 » 17 maja 2020, 21:26

Przeszukałem dosłownie cały komputer i NIE MA tego, czego szukałem (czyli edytora do Emergency 3). Co powinienem zrobić? Czy we właściwościach grzebać czy jak? Wiem, że do tej gry jest takowy edytor, ale nie mogę znaleźć go. Czy ktoś pomoże?
Dodam, że gra kupiona ze Steama.
Przed opublikowaniem solucji na jakiejkolwiek stronie, poproś mnie o zgodę, inaczej miły pan w mundurze nie będzie zadowolony :)
Kacperowski11
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 48
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:09
Lokalizacja: Sanoczek
Pochwały: 1

Re: Edytor (a raczej jego brak)

Postautor: gagar » 05 lip 2020, 08:38

W folderze z grą u mnie też nie ma ikonki. Na pasku startu w wyszukiwarce wpisz słowo np em,emergency edytor i powinno wyskoczyć.
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95

Re: Edytor (a raczej jego brak)

Postautor: Kacperowski11 » 05 lip 2020, 08:57

gagar pisze:W folderze z grą u mnie też nie ma ikonki. Na pasku startu w wyszukiwarce wpisz słowo np em,emergency edytor i powinno wyskoczyć.



Tylko że za każdym razem, gdy wpiszę np. emergency edytor to przenosi mnie na okienko a'la wyszukiwarka. Chyba raczej misji nie stworzę, mój talent do tworzenia misji trochę na tym ucierpiał :( .Zależy czy masz wersję pudełkową czy elektroniczną (np. ze Steama) bo mam tą drugą.
Przed opublikowaniem solucji na jakiejkolwiek stronie, poproś mnie o zgodę, inaczej miły pan w mundurze nie będzie zadowolony :)
Kacperowski11
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 48
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:09
Lokalizacja: Sanoczek
Pochwały: 1

Re: Edytor (a raczej jego brak)

Postautor: gagar » 05 lip 2020, 19:56

Ja pudełko ;/
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95

Re: Edytor (a raczej jego brak)

Postautor: Kacperowski11 » 10 lip 2020, 18:59

Dobrze, udało mi się go znaleźć, dzięki jednemu filmikowi. Dzięki za wszelkie chęci pomocy.
Przed opublikowaniem solucji na jakiejkolwiek stronie, poproś mnie o zgodę, inaczej miły pan w mundurze nie będzie zadowolony :)
Kacperowski11
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 48
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:09
Lokalizacja: Sanoczek
Pochwały: 1


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron