Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
O grze - Rescue 2013 Everyday Heroes
Symulator, w którym wcielamy się w komendanta remizy. Naszym zadaniem jest koordynowanie przeróżnych zdarzeń - pożarów wypadków komunikacyjnych oraz innych zagrożeń. Również dbamy o finanse naszej fikcyjnej remizy. Zakupujemy do niej sprzęt itp.Do dyspozycji mamy personel medyczny oraz strażaków. Każdy z nich ma inne umiejętności. Po udanej misji otrzymujemy wynagrodzenie oraz nowy wóz strażacki bądź karetkę pogotowia ratunkowego.

Jezyk: angielski/niemiecki
Data wydania: 29 maja 2013
Data polskiego wydania: brak
Link do wersji DEMO: http://www.simuwelt.de/simuwelt-demos-177/items/demo-rescue-2013-helden-des-alltags

Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz
2 GB RAM
karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza)
Windows XP/Vista/7

Włączając grę pierwszym okienkiem jest interfejs główny gry. Jest on czytelny i przejrzysty. Niestety w języku niemieckim jak i cała gra. W tym przypadku jest to wersja DEMO więc tylko taką mamy do wyboru. W pełnej wersji gry będą dostępne 3 tryby gry - management mode (tryb z naciskiem na elementy zarządzania), action mode (tryb z naciskiem na elementy akcji) i free play (swobodna gra)
Po wybraniu opcji "DEMO" zaczynamy grę. Twórcy przygotowali dla nas miłe powitanie. Powitanie informuje nas o tym że w wersji DEMO stawimy czoła 4 misjom.
Na samym początku otrzymujemy wóz gaśniczy oraz mamy do dyspozycji 2 strażaków.
Na początku gry tak wygląda nasza remiza. Strażacy mogą w niej odpoczywać ćwiczyć i wiele więcej. Musimy kliknąć w "koguta" w prawym dolnym rogu aby pojawiła się misja. Na screenie kogut niewidoczny.
W pierwszej misji mamy do czynienia z małym pożarem prawdopodobnie w zajezdni kolejowej lub jakimś składzie materiałów łatwopalnych. Do dyspozycji mamy nasz wóz, który dostaliśmy oraz dwóch strażaków. Oczywiście misja zostanie zaliczona gdy ugasimy pożar. Aby zadysponować wóz do akcji musimy go wybrać ( Okienko po lewej na górze) Następnie zaznaczyć personel ( okienko centralne) i zatwierdzić wyjazd.
Po zaliczeniu misji otrzymujemy wynagrodzenie oraz nowy pojazd. ( Po pierwszej misji jest to Karetka z sanitariuszami) Potem otrzymujemy wóz techniczny

PRZYDATNA WSKAZÓWKA
Pamiętaj aby dokładnie dobrać personel i sprzęt na miejsce zdarzenie. Gdy zajdzie potrzeba wezwania dodatkowego wozu strażackiego lub pojazdu z lekarzem poniesiesz za to koszy. Czas przybycia dodatkowych sił wynosi 20 sekund. Im szybciej zakończysz misję tym więcej dostaniesz pieniędzy. 20 sekund to dużo. Lekarza lub dodatkowy wóz możesz wezwać za pomocą specjalnych ikonek umieszczonych pod mapką
A na koniec wykryty BUG w grze. Wozy strażackie są "duchami"
Opracował: Waldemar Szańkowski