Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Wywiad z twórcami PL-Moda
Prace nad modem wciąż trwają. Na forum niedawno pojawił się temat, w którym użytkownicy mogli zadawać pytania twórcom PL-Moda. Następnie wybrali te najbardziej interesujące, aby udzielić na nie odpowiedzi na łamach naszego serwisu. Dziś nadszedł czas na publikację całego wywiadu oraz paru zdjęć z aktualnego PL-Moda. Zapraszamy do lektury!

Twórcy mają nadzieję, że wywiad ten choć trochę zaspokoi Waszą ciekawość :)

Wywiad dostępny jest tutaj.

Dodano: 05.05.2012 / Radek_1 Skomentuj (196)

Szósta odsłona Emergency?
To już pewne! Rozpoczęły się prace nad szóstą częścią serii Emergency! Producentem gry pozostaje Quadriga Games z Ralph'em Stock'iem na czele (tj. głównego twórcę serii Emergency).
Z tego co zdążyliśmy się dowiedzieć, w kolejnej części powróci możliwość tworzenia modyfikacji do gry. W kampanii pojawią się misje, które odzwierciedlać będą prawdziwe akcje ratunkowe (np. zamach na metro Londynie z 2004 roku, atak terrorystyczny na szkołę w Biesłanie). Nowością będą również misje bonusowe w postaci treningu jednostek, które będą rozwijać umiejętności. Niestety, nie udało się potwierdzić, ani zaprzeczyć informacjom o tym, czy będzie możliwość sterowania pojazdami ratunkowymi osobiście z perspektywy FPP.

Już wkrótce na naszej stronie pierwsze zdjęcia!

Edit:
Chcielibyśmy nie pisać tego, ale niestety musimy. Jak zapewne większość z Was się domyśliła, treść tego newsa była żartem primaaprilisowym. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na prawdziwe informacje o nowej części Emergency.

Dodano: 31.03.2012 / Radek_1 Skomentuj (18)

Walentynkowy prezent
Z okazji walentynek gagar oraz WojteQ postanowili odświeżyć model Mercedesa Atego GBA do Emergency 4 i udostępnić poprawioną wersję do pobrania. Model można pobrać z działu Mody. Chłopaki postarali się ułatwić dodawanie pojazdu do modyfikacji tworząc dokładny poradnik dołączony do modelu. Życzymy wielu przyjemnych chwil spędzonych z modelami dostępnymi na naszej stronie.

Czytaj całość...
Dodano: 14.02.2012 / Zari Skomentuj (2)

Shoutbox na forum
Zgodnie z życzeniami użytkowników udostępniamy dziś shoutbox na naszym forum. Jest to coś w rodzaju chat'a, gdzie na bieżąco można podyskutować z użytkownikami forum :)

Pamiętajcie jednak, że regulamin również tam obowiązuje. Mamy nadzieję, że nowy dodatek przypadnie wszystkim do gustu.

Czytaj całość...
Dodano: 05.02.2012 / Radek_1 Skomentuj (0)

Nowa galeria!
Oddajemy dziś do Waszego użytku nową galerię. Możecie tam przeglądać zdjęcia (z PL-Moda, PRL Moda, jednostek straży, policji, pogotowia itp), które dodali inni użytkownicy. Możecie również zamieszczać tam swoje zdjęcia oraz komentować zdjęcia innych. Wystarczy jedynie mieć konto na naszym forum. Dodatkowo, po dodaniu zdjęcia otrzymujesz linki, które możesz pokazać znajomym albo wstawić zdjęcie bezpośrednio na forum.

Wszelkie sugestie, pomysły czy błędy prosimy zgłaszać na forum lub w komentarzach do tego newsa.

Zachęcamy do korzystania, dodawania zdjęć i komentowania! :)

Dodano: 16.01.2012 / Radek_1 Skomentuj (1)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39