MIsja 20 - Terroryści

Solucje do Emergency 3

MIsja 20 - Terroryści

Postautor: milosz55 » 14 kwie 2008, 20:28

Pozary łatwo ugasic , gdy rozstawi sie okolo 20 wozow gasniczych wokol palacych sie budynkow .
W miedzyczasie ratuj ludzi , odkazaj , lecz , usuwaj skazony gruz lawetami i podnosnikiem gruz nieskazony , wozem z drabinka wejdz do pietrowego budynku ( 1 ranny , reszta moze poczekac ) itd...
Najwazniejszy jest ostatni moment gry .
Ja zablokowałem brukowaną uliczkę naprzeciw hotelu z terrorystami wozami gasniczymi , gdy te ugasily juz pozar .
Przed nimi postawiłem 2 wozy policyjne opancerzone , za nimi zaraz 10 -12 policjantów , 2 strzelcow z przodu wozow .
Podjechalem inzynierem i psychologiem pod hotel . Gdy psycholog podejdzie do budynku lub jakikolwiek policjant , terrorysci zazadaja wozu ewakuacyjnego - gdy samoichody blokuja brukowana droge wsiadaja do auta i zaraz wysiadaja biegnac do brukowanej drogi . Wowczas 2 strzelcy ( wczesniej wez z wozow granaty ogluszajace ) rzucaja w ich strone granaty , a reszta poilcjantów po kolei skuwa terroprystow .
Misja konczy sie gdy zlapiesz ich wszystkich ( co nie jest takie latwe - refleks i taktyka ) oraz gdy ewakuujesz ludzi z pietrowego domu )
Milej zabawy
milosz55
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 10
Rejestracja: 29 mar 2008, 16:07

Wróć do Solucje - Em 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron